Češi válí v NHL

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:878
Počet zobrazení:12 303
Dnes tu mám pro vás kraťoučké, ale zato dosti výživné video. Podívejte se, co se kdysi povedlo Patriku Štefanovi a Aleši Hemskému při hokeji v zámoří.

Přepis titulků

Do konce zbývá 36 vteřin... Ryan Smith se snaží za každou cenu udržet puk. Našel Bergerona. A Stu Barnes ho obehrál. Štefanův pokus na prázdnou bránu byl tečován, proto není zakázané uvolnění. Tohle může být pro Oilers poslední šance. Bergeron kazí přihrávku, Štefan vypichuje a zakončí utkání. Teda alespoň to tak vypadalo, dokud to nepokazil!

To je neuvěřitelné! Oilers nyní míří přímo na bránu! Hemský je sám před bránou... A dává gól! Věřili byste tomu, čeho jsme právě byli svědky? To je ta nejabsurdnější věc, co jsem kdy viděl. Patriku Štefane, za to, co jsi právě provedl, by ses měl stydět. To do NHL rozhodně nepatří. A puk získávají Oilers, Stoll ho posílá před bránu, kde ho nevěřícně nahrává Ryan Smyth.

Aleš Hemský dělá mimořádnou kličku a Oilers tento zápas jaksi posílají do prodloužení, když Aleš Hemský svým sedmým gólem v sezóně vyrovnal hru dvě vteřiny před koncem. To je ta nejtrapnější věc, co jsem v NHL kdy viděl. Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nedáš, dostaneš... odvěké pravidlo.... :D

200

Odpovědět

smrad: Znáš Američany, na každou věc řeknou: "This is seriously the craziest thing I've ever seen in my entire life!" ;-)

251

Odpovědět

jak ten komentator hezky vyslovuje Aleš Hemský :-))

220

Odpovědět

Co to jako mele komentator o nejtrapnejsi veci?I hokejiste NHL jsou,pokud se nemylim,pouze lide a lide odjakziva chybujou.Taky kdyz jsem delal atletiku a hazel ostepem,tak pred zraky hodne lidi na stadionu jsem nejen hodil sotva 2 metry,ale jeste k tomu pricinou meho spatnyho hodu bylo stretnuti zadni casti ostepu s moji hlavou pri naprahnuti a naslednym hodu.

213

Odpovědět

Jojo, fakt staré, ale rád jsem se na to znovu podíval. :-D

200

Odpovědět

Tak to je fakt mazec :-D

190

Odpovědět

to bob: Vyhral Dallas na zápas sem koukal živě, tak tu prosimtě nešiř blbosti, který vůbec nevíš!

180

Odpovědět

ee Edm vyhral :-)

189

Odpovědět

jak řiká dobrota, stane se. Navic ve chvili kdy to nejmiň čekáš, a šokem neuděláš vubec nic... nemyslim, že z toho nespal, Hašek tenkrát pustil za záda nahozeni, den na to přišel na trénink s nápisem ementál na triku, všichni se zasmáli a bylo to ok .)

180

Odpovědět

lol tak to muselo nasrať xD

180

Odpovědět

stane se. navíc ten led stál za hovno. kdo nikdy nehrál nebo nedělal sport, nepochopí...

191

Odpovědět

Dallas k Patrikově štěstí v prodloužení vyhrál. ;)

191

Odpovědět

no co už, stane se, ale i tak... mazec :D

180

Odpovědět

něco šílenýho..

180

Odpovědět

zahrabal bych se a nikdy nevylezl :-D

190

Další