Chatroulette zombie střílečka

Thumbnail play icon
97 %
50. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 054
Počet zobrazení:17 453

Co se stane, když nic netušící lidi na Chatroulette přizvete k hraní zombie střílečky? A co když to není jen počítačová hra?

Přepis titulků

Na zahradě jsme vybudovali vlastní zombie střílečku pro nic netušící lidi na netu. PRO SPUŠTĚNÍ STISKNĚTE START Tak jo, Batmane. PRO SPUŠTĚNÍ STISKNĚTE START Potřebuju pomoc. Co mám dělat? No tak. PRO SPUŠTĚNÍ STISKNĚTE START - Napiš START. - Nevím, co se to děje. PRO SPUŠTĚNÍ STISKNĚTE START Teď mě ovládáš ty. - Pomůžeš mi? - Jasně. Co se to sakra děje?

- Na zemi je tělo, dveře jsou zamčené. - Dobře. - Co mám dělat? - Můžeš se zkusit dostat nahoru? Můžu zkusit vyskočit. Ne? Dobře. - Dloubni do toho těla. - Dloubnout do těla, dobře. Probuď ho. Žije, je to vidět. Bože! Kopni do dveří.

Nebo ne, použij páčidlo. Použít páčidlo, dobře, použiju páčidlo. Páčidlo, přesně. Tak jo, co teď. Majzni tu zombie! Dej jí! Majzni jí po hlavě. Je po něm? Ujisti se, že je po něm. Kopni do něj trochu. - Je tam i krucifix. - Jo, je. - Tak ho vezmi. Musíš být opatrný a...

Majzni tu zombie! - Krucifixy na zombie nefungují, ty fungují jen na upíry, že? - Přesně. Strč do nich. Ne, kopni do nich. Rozkopni je, buď chlap. Nemám z toho dobrý pocit, Chrisi, to ti musím říct. No jo, ale já neumřu, to ty. Dobrý postřeh. Pomalu vykoukni. Vyběhni. Honem, než se probudí. V klidu, v klidu.

Nalevo je zombie. - Bože! - Utíkej! Utíkej! - Ale ne! Běž zpět dovnitř! - Zpátky dovnitř! Utíkej! Uteč! Proboha! Už na tebe jdou! Jsou to zombie! - Utíkej! Utíkej tlusťochu! - Utíkej rychleji! Schovej se za tím, jdi ještě dál. - Utíkej.

- Zdá se, že je to tu zabarikádované. Přeskoč to. Nebo to rozbij. - Přeskoč to. - Zkusím to. Proboha! Nestvůra, majzni jí! Proboha! - Jdi doprava. - Tak jo, jdem doprava. Tak jo, je tu tělo a vypadá, že něco drží. Nejdřív ho vem po hlavě a pak si vem tu brokovnici. Tak jo, musíme se ujistit, že je po něm.

Super, máme zbraň. - Střílej je do hlavy, chlape! - Do hlavy! Tu máte! Střílej je do hlavy. - Otoč se a utíkej, uteč! - Utíkat! Tak já uteču. Schovej se do studny. Tak jo, zkusíme se schovat ve studně. - Myslím, že je to hrobka. - Jo, hrobka. - Tak se tam schováme. Hele, další zbraň!

Vezmi si ji. Vypadá to na upgrade. Tak já si vezmu tuhle. Utíkej do kostela! Cesta do kostela. Dobře, utíkej rychleji. Jsi moc pomalý, jsou tu zombie! To bylo těsné. - Tady je další.

- Ale ne. Máme ještě to páčidlo? - Páčidlo jsme zahodili kvůli brokovnici. - Tak něco popadni! Nic, utíkej, utíkej! V tom květináči něco bude. Koukni, co v něm je. - Tak jo, máme granát. - Dobře, nech si ho na později. ZMÁČKNĚTE Q - Co to je? - Proboha! Proboha! ZMÁČKNĚTE Q Proboha! Proboha! Majzni ho do ksichtu! ZMÁČKNĚTE Q Zmáčkni Q, zmáčkni Q.

Q, Q, Q, Q, Q. Jsem v pořádku, ale bylo to těsné. Do kostela. Utíkej do kostela. Máme málo životů. Jsou ty dveře otevřené? Jsou zaseklé. - Co je ta věc napravo? - Nějaká střílna. Víš, co dělat. PRO POUŽÍTÍ ZMÁČKNĚTE X Tak jo, jdeme na to.

- Nemá to šťávu! Říkali, že to spraví. - A sakra. Koukni se dolů. U nohy máš baterii, musíš ji zapojit. Dobrý nápad. Jo, to je ono. Zastřel toho chlápka napravo. Toho, co je u auta. Myslím, že netuší, co se tu děje. Pozor, vpravo! Na schodech jsou zombie! Co?

Proboha. Proboha! JSTE MRTVÍ Sakra! - Nemám náboje. - Tak na ně tu brokovnici hoď. Hoď ji! Proboha. ZASEKLÉ DVEŘE Dělej! Dělej! To zvládneš. Dobrá práce, chlape! Tohle je temný. Teď jsi na to sám.

Jdi po schodech nahoru. Pokračuj na nahoru. Jsou tu dveře a nějaká překážka. Tak jo, otevři dveře. Otevírám dveře. Připomíná mi to The Last of Us. Tak jo, prozkoumej to vepředu. Máme tu knihy, varhany a Hana Solo.

Můžeš něco zahrát na varhany? Tak schválně, jestli si to ještě pamatuju. - Jdi po schodech nahoru. - Po schodech nahoru. - Je tam glóbus. - Jo, koukni to toho glóbu. - No vidíš. - Léky proti bolesti. Léky proti bolesti. Přesně to potřebuješ. Vem si je. Super.

Víme, co je to za zvuk? Tak jo. Pomalu se přibližuj. - Jdi dolů. - Jdu dolů po schodech. Je to stále hlasitější. Nejdřív zůstaň nahoře. - Zůstaň nahoře. - Prozkoumej zbytek galerie. Třeba je to jen lev, co má v patě trn. Trn mu vytáhneš a bude z něj kamarád. Třeba jo.

Připrav si zbraň a jdi vpřed. Proboha. Je to nějaký vesmírný démon. Začni střílet. Kulky se odrážejí od jeho zbroje. Proboha! Proboha! JSI MRTVÝ - Ty jo. - Náhlá smrt. - Proboha. - Co to sakra je? Pohled na něj mě zraňuje.

Co to je? Potřebujem novou zbraň. Koukni do té bedny, co je před tebou. Na podlaze. No sakra! Je to raketomet. Je to raketomet! Tohle je boží! Vezmi si ten granátomet. Opatrně, je to těžké. - Co teď?

- Hoď svůj granát z balkónu. Hodit granát z balkónu, dobrý nápad. Zabijem toho šmejda! - Jo. - Dobře, tak jdem na to. Je oslabený, ale živý. - Vystřel na něj z raketometu. - Vystřelíme na něj z raketometu, jo. Tak jdem na to. Jdem na to. Tu máš! - Co to sakra...?

- Je po něm. Koukej na něj. Je obrovský. Tak jo, vezmi si ty pistole. Doufám, že je po něm. Prozkoumej, co to sakra je. - Co to sakra...? - Super, portál. Vlez do něj. - Pokračuj... - Pokračuj do dalšího levelu. Ano, prosím. Dobrá, tak jdem na to.

To bylo hrozně super! Hej, lidi. Ty jo. Jak vás tohle vůbec napadlo? - To bylo super. - Moc se mi to líbilo. - Díky moc. - Jdem hledat dalšího hráče. - Mějte se. Čau. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Konečně pořádná grafika :D

00

Odpovědět

inak prečo už nie je vpravo prehlad top videí za mesiac ?

100

Odpovědět

Tomuhle říkám skvělý a originální nápad.

631

Odpovědět

4:25 Soused si chce při Neděli v poklidu umýt auto a vedle něj se odehrává zombie apokalypsa. :D

1691

Odpovědět

Skvělý nápad, jen škoda, že není moc originální, tohle jsem už viděl ve filmu Gamer.
Ale 9/10 za provedení:-)

260

Odpovědět

málokedy dávam hodnotenie 10/10 ale tu nemôzem inak :D

291

Odpovědět

Pecka! Akorát varhany mají, pokud vím, ve skutečnosti odezvu až po několika sekundách - proto je tak těžké na ně hrát, protože chybu neuslyšíte hned....

2045

Odpovědět

taková ta chvíle kdy kvůli varhanům dostaneš mínusy :D tak já ti dám jedno plus :)

201

Odpovědět

Varhany lagujou? :/

110

Odpovědět

+eXefokin´ input lag :/

20

Odpovědět

Jak má promakané ty detaily jako je například pohyb zbraní když je má v ruce a celkově ten pohyb rukou to je hustý :-D

1011

Odpovědět

Hned na začátku bych vyslovil kód IDDQD a okamžitě bych získal nesmrtelnost :D :D :D

870

Odpovědět

Přesně tohle jsem si říkal po shlédnutí. Pustit znovu a IDDQD a IDKFA a jedem si to pořádně užít :D

40

Odpovědět

Video neni funkcne tak som dal jednu hviezdicku.

5181

Odpovědět

Dakujem kazdemu zebrakovy co mi dal minus.

398

Odpovědět

+xmircoTak ostatným asi video funguje. Možno, keby napíšeš, ako presne ti to nejde (napr. aká error message sa ti zobrazí), tak by ti niekto aj poradil.

302

Odpovědět

Nechtělo se mi čist co jsi napsal tak jsem dal palec dolu.

10412

Odpovědět

+Discors8Dakujem som ti dal like za uprimnost.

951

Odpovědět

Tak proc hodnotis, kdyz jsi to nevidel ? Presne kvuli takovymto lidem a nesmyslnym hodnocenim jsou veskere ankety uplne k prdu. A dalsi bimbasek by zase mohl napsat .... "video jsem nevidel, ale urcite bude boziiiii, tak davam 10 hvezd"

90

Odpovědět

+rodorVideo jsem nevidel, ale urcite to bude bomba - 10/10

31

Odpovědět

Skvělý nápad, kdyby tohle dělalo více lidí, tak by byl internet lepším místem.

1153

Odpovědět

Stačí že je dost p***a v HD

892

Odpovědět

Lol, Chaos Space Marine jako démon :D Za to mají 10/10 :D

751