Jak se o Vánocích vypořádat se zombíky

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:653
Počet zobrazení:6 231

Pamatujete ještě na videoklip Geek holky a pařanky od seskupení slečen, které si říká Team Unicorn? Tak tahle skupinka, která díky jejich prvnímu videoklipu získala mezi komunitou geeků slušnou popularitu, si pro nás před Vánoci připravila další video. Tentokrát jde o instruktážní video, které nám poradí, jak se vypořádat se zombíky během Vánoc. I na tomto videu se podílelo pár známých tváří, hlavně bych zmínil Magdu Apanowicz (Lacy ze seriálu Caprica) jako kolednici a řežii, které se chopil známý Sean Becker (The Guild, Webventures of Justin and Alden).

Přepis titulků

JAK PŘEŽÍT ZOMBIE APOKALYPSU BĚHEM SVÁTKŮ Svátky jsou opět tady. Stromeček je nazdobený. Krocan je v troubě a... Ale ne, co se děje? Děti něco vyděsilo. Zombíci? Jako by toho stresu o svátcích nebylo dost.

Tip č. 1: Neupřednostňujte koláče. Při prvním náznaku zombie apokalypsy si spousta hospodyněk myslí, že je nezbytné dokončit vánoční pečení, než si opevní dveře a okna. Toto není pravda. Nezapomeňte nejprve zamknout všechny dveře. Dále nastavte troubu na 180 stupňů.

Zataraste okna. Popravte opozdilé zombíky. Pokračujte v pečení koláčů. Tip č. 2: Zbavte se jmelí. Svobodné dámy na lovu se často snaží uspořádat vánoční párty se jmelím a doufají, že přilákají nápadníka. Ale je George mladý muž plný vaječného koňaku a toužící po polibku?

Nebo čerstvý zombík toužící po jejich mozcích. Je těžké to poznat, že? Buďte opatrné. Zbavte se veškerého jmelí. Dobrá práce, dámy. Lepší být opatrné, než pak litovat. Tip č.

3: Dávejte pozor na koledníky. Vyzdobte chodby větvemi cesmínů... Vánoční koledníci se předvádí i v nepříznivých podmínkách. Při zombie apokalypse by se jejich skřeky jednoduše spletly se zvuky nemrtvých. A kdybyste zastřelili jednoho nebo rovnou všechny, pravděpodobně by se to považovalo za nehodu. Tip č. 4: Dejte svým dětem zbraně. Když uvidíte, jak jednoduché jsou vánoční nákupy během zombie apokalypsy, asi si budete přát, aby to tak bylo každý rok.

Pamatujete na toho poníka, co chtěla Sally? No, hodnotu toho poníka vyvážíme zbraněmi. Takže se s ním Sally může rovnou rozloučit. Podívejte, jak je Pete nadšený. Náboji se dají skvělé vycpat vánoční punčochy. Vypadá to, že babička ukrývala ošklivé kousance od zombíků.

Děti, je čas dát babičce její dárek. Dar věčného klidu. Veselé Vánoce. KONEC Překlad: Zoidy Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ty uziny XDD dárek věčného klidu
XDD

180

Odpovědět

Moc hezké. :)

180

Odpovědět

Mně taky :D

181

Odpovědět

Martin, nejsi sam... :)

181

Odpovědět

Awesome :DDD

182

Odpovědět

Hele nevim jestli to dela jenom me, ale titulky v tretim tipu totalne uhnou z casovy osy ... a konci asi dvacet vterin po skonceni klipu

180

Odpovědět

Zbožňuju instruktážní videa z doby před studenou válkou, myslím, že nejsem sám ;)

191

Odpovědět

Líbí se mi jak je to ve stylu 50.let alá Fallout 3 :)

181

Odpovědět

Nějak těm děvčatům ty hospodyňky nejdou a to bude ten důvod proč to není moc vtipné - ale zase mi uniká proč to zas tak prožívat a nadávat tady...

180

Odpovědět

Jen, je mnoho lepších videí (bez urazky, dobry preklad, ale video hrozny :D), které by zasloužily přeložit... např Jon Lajoie, ale tohle má společnýho s Vánocema asi jako raději nic.

181

Odpovědět

Napad je to krasny,hlavne ak clovek pozna instruktazne videa kolujuce po amerike v 50.tych rokoch pride mu to este lepsie....len uprimne takyto napad sa dal omnoho lepsie spracovat...

180

Odpovědět

Nevím proč, ale čas od času se zde objeví video které se mi prostě né a né načíst a když už tak se načte jen do čtvrtky.
Dělá to jen mně? Nebo se to stává i někomu jinému???

180

Odpovědět

chtelo by to spise ve stylu l4d

180

Odpovědět

cenné rady nezapomenu

180

Odpovědět

ked existuje , nájdite prosím pokracovanie , alebo podobné ....
PS: škoda že som to nevidel pred sviatkymi , s týmto videom by som hned vedel aké darčeky nakúpiť

180

Další