Šest netvorů, se kterými budeš bydletCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 256
Počet zobrazení:15 761

Začal nám nový školní rok a mnozí z vás nastoupí již brzy do prvních ročníků vysokých škol. S tím jde často ruku v ruce i shánění bytu nebo koleje. V tomto krátkém videu od College Humoru se podíváme na šest různých typů spolubydlících. Vy, co už nějakého spolubydlícího máte, napište, jaký typ na něj nejvíce pasuje a proč. :-)

Přepis titulků

Tohle jsi ty. Tohle je vysoká, na kterou se chystáš. A tohle je šest netvorů, se kterými budeš bydlet. Ne že by to byli doslova netvoři, ale... uvidíš. ROBOT Je to ukázkový příklad skvělé výkonnosti. Nápomocný, dokonce i přátelský.

Nemá pochopení pro tvé lidské nedostatky. PŘEDMĚT: PONOŽKA STATUS: NEPŘIJATELNÉ! Je přísně a bezchybně naprogramován. Pokoušej ho jen na vlastní nebezpečí. Sleduj. Jeho hlava každou chvíli vybouchne. Co mám dělat? Je to jen špinavej talíř. Takže to nakonec nebyla hlava.

DUCH O jeho existenci neexistuje hmatatelný důvod. Haló? Tráví snad veškerý volný čas se svou přítelkyní? Nebo doma? Když se nedíváš, věci v tvém okolí se záhadně pohybují. Je mrtvý? Jestli ano, přilepší ti díky tomu učitelé ve škole? POTŘEBUJEME Připadá ti, že se s tebou snaží komunikovat.

Ale nevíš, jestli je to vážně pravda. POTŘEBUJEME TP Sakra. UPÍR To, že vypadá jako vystřižený z reklamy na vlasový gel, z něj ještě nedělá netvora. Ale něco ti na něm nehraje... Celou noc je vzhůru.

Nesnáší sluneční svit. A každou noc si domů vodí novou oběť. Mohli byste se prosím zti... Netvrdíš, že saje jejich krev, aby se udržel při životě... Česnekovej chleba? - Fakticky? - Ale nikdy jsi ho neviděl nic jíst. Divný. Musí mít nadpřirozené schopnosti.

Jak jinak vysvětlit, že si vrzne častěji než ty? MIMOZEMŠŤAN Takže jsi z... Ať už je odkudkoliv, nezná základní společenské zásady. Hej! Má podivné zvyky. A tuhle věc. Jestli je to vodnice, chceš ji schovat.

Jestli je to vibrátor, nechceš na něj sahat. A jestli ani jedno... Stejně jako u všech příhod s mimozemšťany ti přátelé nebudou věřit ani slovo. Kam jdete? ZOMBIE Jako první zaregistruješ zápach. Takže... co tady chcíplo?

Vypadá to, že ho sám nevnímá. Hele, dneska přijedou mí rodiče a... - chtělo by to tu uklidit. - Jen se potácí po pokoji a trousí za sebou nejrůznější předměty. Čau, jak ses dneska měl? Fajn. A ne že by to nebylo příhodné, ale přijde ti, že by chtěl tvůj mozek.

Ježiši! Sežeň si vlastní výpisky, chlape. Musíš si najít vlastní byt. DOST BYLO MONSTER Konečně je tu ta krásná chvíle. Máš klid. Byt svobody. Ne, království svobody. Všechno jen pro sebe. Možná si zkusíš trojku.

Nebo čtyřku. Nebo budeš celý den ležet v posteli a cpát se bábovkou a kuřetem. Co to bylo? Nejspíš nic. Jenom... zloděj, démon, Freddy Krueger, Cthulhu, kurva, kurva! Možná zkusíš zavolat upírovi. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (100)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video je opět funkční (toto je záležitost College Humoru, kteří se neumí rozhodnout, jestli videa budou veřejná, nebo ne)

200

Odpovědět

nefunguje :(

180

Odpovědět

chybí tam typek co jen sedí u PC :D

301

Odpovědět

To je Duch. Jen je jeho místnost někde, kam nikdy nelezeš, takže nevíš, že tam je :D

350

Odpovědět

Video už zase funguje. ;-)

206

Odpovědět

Task Queue failed at step 0: Error #2032

180

Odpovědět

nefaka

181

Odpovědět

Myslím, že nebudu jedinej, když řeknu, že mi video nefunguje, majzla na to ;)

193

Odpovědět

miluju zombíkovy kalhoty :D

190

Odpovědět

co to má ten mimozemšťan v nose :DD

190

Odpovědět

Mám zájem! :-)

190

Odpovědět

perfektné video!! :D ja mám spolubývajúcu ducha a som rozhodne za EN titulky :)

190

Odpovědět

video ...10* české titulky ...10* anglické titulky ...11* :)

200

Odpovědět

Já bydlím s duchem a cvokem (pokoj pro tři) a vedle bydlí 2 roboti - situace u nich trochu připomíná červeného trpaslíka, když tam byl Rimmer dvakrát.

240

Odpovědět

Já jsem rozhodně pro anglické titulky. Neříkám že jde o tenhle případ, ale některé vtípky v ČJ nevyzní a tím, že se hodně lidí soustředí jen na české titulky, ztrácí dané hlášky význam :)

200

Odpovědět

Zaslúžených 10, CH nesklamal :)

200

Další