Chatroulette střílečka - druhý level

Thumbnail play icon
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:448
Počet zobrazení:11 248

Před nedávnem se tu objevil zajímavý projekt. Hra, ve které skrz Chatroulette ovládáte hlavní postavy a pomáháte jim přežít. Jelikož měla veliký úspěch, rozhodli se tvůrci pro pokračování, na které se dnes můžete podívat. Pokud vás projekt nadchl, můžete ho podpořit na oficiálních stránkách či na Kickstarteru, kde během prvních několika dní nasbíral trojnásobek požadované částky. A kdoví. Třeba si taky zahrajete. Poznámka: Facehugger a power loader jsou z filmu Vetřelec. Facehugger je vývojové stádium Vetřelce. Power loader je robotický exoskelet používaný na práci či boj. THX 1138 je sci-fi, které režíroval George Lucas, režisér Star Wars.

Přepis titulků

Před dvěma měsíci jsme na zahradě vytvořili zombie střílečku a hráli ji s náhodnými lidmi na internetu. Tohle... je druhý level! Překlad: Xardass www.videacesky.cz PRO SPUŠTĚNÍ NAPIŠTE [START] Mačkám Start. Haló? Slyšíte mě? Díky bohu.

Zrovna jsem odbržela nouzovou zprávu z jedné naší lodi. Za chvíli bude zničena. Měla být prázdná. Objevila se na ní infekce z nezmapované planety. Někdo se zrovna vzbudil na ošetřovně, ale nemůžu se s ním spojit. Potřebuju, abyste mu pomohli dostat se z lodi pryč. Prosím, musíte ho co nejrychleji dostat do únikového modulu. Prosím.

Jste má jediná naděje. Tohle je nějaký film? Je mi děsně. Pomoz mi. Co má dělat? - Je tam něco, co by ti ulevilo? - Jsou tu nějaké léky. - Jo, jo, vezmi je a vpíchni si je. - Jsi si jistý? Určitě ti pomůžou, ať už je to cokoliv. To je lepší.

Zkontroluj to tělo. - Vypadá živě. - Dloubni do něj, abys zjistil, jestli žije. Co je v té sklenici? - Vypadá jako facehugger. - Jako co? Jdi těmi dveřmi. Pomalu. Je tu strojovna, security a velín. Do security, tam budou zbraně. Chtěla jsem říct velín, abychom zjistili, co se vlastně děje.

- Nejdřív zbraň. Bezpečnost především. - Bezpečnost především. Zkontroluj ho. Vypadá, že spí. - Nedloubej do něj. Dej mu facku. - Facku? Tak jo. Ne, je po něm. Porozhlédni se, zkontroluj kamery, jestli na nich někoho neuvidíš. Stín. Někdo tam je. Vezmi si tu baterku. Je to jedna z těch nebezpečných baterek, kterými můžeš vzít někoho zezadu po hlavě?

Asi jo. Velín. Pojďme do velína. Nebojím se, to zvládneme. Nebojím se. To rád slyším. Umíš s tím létat? Je tu něco... Koukej. Super. Trup kriticky poškozen. To není dobré. Jo, to není dobré znamení.

Někde je tu únikový modul. Únikový modul. Zvývá jen jeden. A kde je? Rozhlédni se. Dá se někam jít? Jsou tu další dveře? Modul je v nákladovém prostoru. Takže musíme jít do nákladového prostoru. U vás to ale nebude. Myslíš, že to bude někde dole? Jo.

Taky si myslím, že tam bude spousta zlých hnusáků. Jo, díky. - Je to vypnuté. - Můžeš to od sebe zapnout? - Ruční ovládání. - Ruční ovládání. Tak jo, pojďme na to. Musíme zprovoznit únikový modul. A pak jím utéct. Tak jo. Jak se tam dostaneme? Paluba 4, dolní strojovna. Tak jo, vraťme se a pojďme do strojovny.

To jsou ty správné dveře. Co to je? - Ahoj. - Je přátelský. Pojď s námi. No tak, pojď. Musíme ho brát s sebou? Je to zátěž navíc. - Zachraň se.

- Pojďme do strojovny. Nejsou tu žádné zbraně. To mě trápí. Tebe trápí, že nemám zbraň? Fajn. Takový tajemný přechod. Mám z toho špatný pocit. Koukni se nahoru. Ty jo, je to tu obří. Jo, je to velká stará loď. Paluba 3.

Poslouchej, jdi... někam jinam. Musíš si doplnit životy. Mám pocit, že na tebe někdo vyskočí. Co je to nalevo? - Tohle? - Jo. - To je telefon? - Jo. Funguje to komunikační zařízení? Zavolám mamce. Sakra.

Jdi dolů. Otevři tu branku a jdi dál. Dál. Ty jo, to je úžasné místo. Koukej. - Můžeš se soustředit? - Dobře, dobře. Jdi dál tímhle směrem. Proboha. Jdi zpátky! - Skoč na něj.

- Tohle není Mario. - Sakra. Majzni ho! - Uteč! Sakra. Vem ho po hlavě! - Dveře! - Zavři je za sebou! Zavři je! Co to sakra je? Panejo. To nevypadá hezky. Zbraň.

Vezmi si tu zbraň. - Dobře. - Vezmi ji. Zbraň! Zbraň! - Nabito a odjištěno, pane. - Nabito a odjištěno. Rozhodně si vem tu zbraň. - Rozhodně si ji vem. - Rozhodně? Vezmi mu knír, jestli můžeš. Mám vlastní. Můžeš se ho zeptat, jestli by mu nevadilo, kdybychom si to vzali?

Dobře. - Jdi tamtudy. - Tudy? Tamtěmi dveřmi. Proboha! Co to kruci...? Myslím, že by ses měl vrátit a vysmát se mu. - Supr. - Dobrý. - Fajn. Naštvi ho.

Zastřel to. Zastřel to. Tu máš! Ještě se hýbe. Vrať se a ještě to do něj napal! Střílej! Střílej! Krása. Jdi dolů. Temný suterén. Jdu dolů. Ty jo.

Máme tu páru! - Holka, to je ale pára. - Holka? - Tam je něco na zemi? - Jo. Pohyb. - Umřeš. - Tak dík. Utíkej. Utíkej k těm dveřím. Dobře, jdi dolů. Dolů. A zkus... Zkus se nějak dostat ven. Jo? Jsou tu dveře.

Dobře. 11... - Co jsi zkusil? - 11! Zkus... co tě napadá? - Zkus svůj PIN. - Nic. - Dej mi minutku, to zvládnu. - Jasně, počkám. V pohodě. Přestaň se vrtět. Je tam stránka pro řešení problémů! Poslední čtyři písmena tvého telefonu.

- Písmena? - Myslela jsem čísla. SIGNÁL ZTRACEN Zadej tento kód! Tomáš, Helena, Xaver, jedna, jedna, tři, osm. - THX 1138? - Přesně tak! Ten film miluju. Slyšel jsem o něm. Jo!

THX... - 1138. - Dobře. THX... Jo! Super! Jsme skvělí! - Mějte se, štětky. - Cože? Nemám ráda červená blikající světla. Ruční ovládání!

Tak to zapni. Vezmi si to. Vypadá to jako na paintball. Střílna. Hlasově ovládaná. Střílno. Zapni se. Doleva. Doprava. Ovládáte to vy.

Střílej! Zabij je, zbrani! - Doleva! Střílej! - Získejte mi trochu času. Pal! - Rakety! - Pilu! Zdržím je, ty si pospěš. Pal! Pal! Pal! Pal!

Pal! Pal! Pal! Pal! - Říkej to taky! Pal! - Pal! Pal! Pal! Hotovo. Vrať se. Moc mi to nejde. Ale šlo to. Takže nákladový prostor.

Rychleji! Rychleji! Počkat. - Co to...? - Někdo tam je! - Tady! Co to je? Co to je? - To je hnus! - Zastřel to! - Zabij to! - Pomoc! Tady! - Nějaký emzák? Někdo přežil. Ne.

Hele, poslyš. Nech ji tak. Střílej! Zabij ho! Honem! Střílej! SIGNÁL ZTRACEN Možná ho příště takhle nezabíjej. Jo, dík. Je tu něco, co můžeme použít? - Power loader!

Je tamhle! - Power loader? Jo, to říkala. - Super! - Oujé.. Vlez si do toho. Sejmi je! Mám licenci třídy 2. To je nějaký exo oblek? Vlez si do toho. No páni. To je super.

Teď mu dáš! Vypusť svůj vztek. Vypusť svou zuřivost. Znič toho vesmírného červa. Tenhle song miluju. Moriaty! Dobře. Vezmi tu zombie a dej jí sežrat tomu červovi.

- Přesně! Dej ji sežrat tomu červovi! - Super nápad. - Jo! Jde po tobě? Jo. Všechno postřílej! Viklá se mu zub! Vyrvi mu zub! Proboha! Vypadni! Vypadni! - Nemám už palivo!

- Vylez z toho! - Vylez. Je jich moc! - Zasekl jsem se! - Proboha! - Vylez! SIGNÁL ZTRACEN Možná ti pomůže! - Sundej ji. - Opatrně! - Střel tamtu věc a pomoz jí! - Honem!! - Pozor! Za tebou! - Jdu na to. - Líbí se mi.

- Mně taky. - Se zbraní jí to jde. - Mně taky! - Jsi zaseklý? - Bože... Měl by ses z toho rychle dostat. Klid, tygře. Pořád žije. Páka! Je tam páka! - Jo! - Zatáhni! Jo!

- Vypadneme! - Zdrhejte! Utíkejte. Držte Shift. Utíkejte. Jaký Shift? Utíkej! Utíkej! Jdu, jdu. Nesnáším vesmír. Držte se! Jdeme na to.

Nastavuju kurs do třetího levelu. Jo! Super! Jo! Díky za hru. - To bylo boží! - To bylo úchvatné. Jsem rád, že jste se bavili. To bylo super! Díky.

Potřebuju hašlerku. Tak jo. Jdeme hledat dalšího hráče.

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

[I][L][M]

00

Odpovědět

Kruci, a já se tak po facehuggerovi těšil na vetřelce :(...

00

Odpovědět

"Skoč na něj!" "Tohle není Mario" :D

351

Odpovědět

Vynikajici napad. Hrozne se mi libi, jak jsou ti lide nejdriv skepticti a pak to prozivaji, jakoby tam byly oni :D A jeho hlasky taky super :D

250

Odpovědět

Tango, hotel, x-ray a x-ray přeloženo jako xerox? Je to mezinárodní hláskovací abeceda NATO a ta se nepřekládá a když už tak do české hláskovací abecedy je to Xaver a ano, jenom kvůli tomu jsem se registroval :D

220

Odpovědět

Tady jde psát i bez registrace :D

200

Odpovědět

Jak se jmenuje ten song co se spustí když naskočí do toho exoskeletu?

20

Odpovědět

Odpovědět

A na co ten chatroulette jako je. To abych si pokecal s nějakým náhodným týpkem? Zbytečnost

119

Odpovědět

...A prohlid si nebetycny mnozstvi kretenu co ti ukazujou pero :-)

410

Odpovědět

"Utíkejte. Držte shift. Utíkejte."
"Jaky Shift?"
:D lol to mě složilo :D

851

Odpovědět

Tohle není Mario :D

701

Odpovědět

Ten úsměv ochranky po tom proplesknutí :-D.

1240

Odpovědět

Prý "He's definitely dead..." :-) asi nějaká posmrtná křeč :-D

730

Odpovědět

Co úsměv, ale jak to okomentoval, to mě teprv rozštípalo. :D

230

Odpovědět

taky bych si chtěla zahrát.... mě tam naskakujou jenom honivocasy :D
Nicméně na kód by mi to asi nezafungovalo... nešlo by univerzální heslo 42? :D :D

100

Odpovědět

pohonil jsem

232

Odpovědět

Na chatroulette nejsi bouzel jedinej, takovejch kretenu je tam vic... Radsi bych videl tu hru :-)

141

Odpovědět

Toto je úplně mazec, taky bych si chtel zahrát. Hlavně to prostředí je boží :)

151

Odpovědět

Lol prečo ten chlapík znie ako Batman z Nolanovej trilógie ? :D :D (alebo ako Batman z HISHE)

420

Odpovědět

because he's batmaaan!!! :D

570