Chipmunk feat. Chris Brown - Champion

Thumbnail play icon
48 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:301
Počet zobrazení:4 213
Před dvěma týdny jsem tu měl žádost o britský hip-hop. Vybral jsem tedy píseň Champion od Chipmunka a Chrise Browna. Z britských zpěváků se do budoucna můžete těšit například na Wretch 32 nebo Jessie J.

Přepis titulků

Někteří lidé se musí učit. Někteří lidé čekají, až na ně dojde řada. Někteří lidé musí bojovat. Někteří lidé se vzdají svých životů. Chtějí tě držet na uzdě? Pošli je do háje. Kdykoliv řeknou, že nemůžeš, odeber to "ne". Pamatuji si, když mi řekli, že nebudu slavný. Teď se můj sen a skutečnost spojily v jedno.

A vypracuj se nahoru sám, protože pokud ti pomůžou nahoru, můžou ti pomoct i dolů. A existuje vyšší patro než to nejvyšší. Musíte si vydělat víc, nesmíte se spokojit s tím, co máte. Takže běž do toho, chlapče. Ne všichni dostanou druhou šanci vydělat si peníze nebo jen mít to štěstí, takže to opravdu musíš chtít. Vždy ze sebe dostávám to nejlepší, zajišťuji si tím, že zůstanu napřed.

Vy jste ze mě udělali to, co jsem, slovy, která jste mi řekli. Někteří lidé se musí učit. Někteří lidé čekají, až na ně dojde řada. Někteří lidé, ale já ne. Já se narodil jako šampion. Někteří lidé musí bojovat. Někteří lidé se vzdají svých životů. Někteří lidé nevěří, ale narodil jsem se jako šampion.

Ale narodil jsem se jako šampion. Ale narodil jsem se jako šampion. Tohle bude ta nejopravdovější věc, kterou jsem kdy napsal, mimo kameru, mimo záznam, ani mě nebudete citovat. Někdo z mé rodiny se má dobře, většina se má skvěle. Jsem z Virginie, kde věší negry na provaze. Viděl jsem, jak moje máma dostávala výprask. Tímhle jsem se teď stal já?

Upadl jsem, ale už stojím nohama na zemi. Zamířil jsem ke hvězdám, ani nevidím dolů. Na předávání cen jsem si vylil srdce a lidé se pořád snaží poukazovat na mé chyby. A lhal bych, kdybych řekl, že mi to nevadilo, ale jsem šampion, legenda, součást historie. Vždy ze sebe dostávám to nejlepší, zajišťuji si tím, že zůstanu napřed. Vy jste ze mě udělali to, co jsem, slovy, která jste mi řekli.

Někteří lidé se musí učit. Někteří lidé čekají, až na ně dojde řada. Někteří lidé, ale já ne. Já se narodil jako šampion. Někteří lidé musí bojovat. Někteří lidé se vzdají svých životů. Někteří lidé nevěří, že jsem se narodil jako šampion. Ale narodil jsem se jako šampion.

Ale narodil jsem se jako šampion. Nikdo ti nechce pomoct, asi jsi na to sám. Postav si základy z cihel, které po tobě hází. V černobílém světě se pozná pravá barva. Změň se, jestli chceš, každý stárne. Život je jako nemoc, ale snaž se ho držet. Názory nejsou fakta, přijmi je a pak je nech být. Vy jste ze mě udělali to, co jsem, slovy, která jste mi řekli.

Někteří lidé se musí učit. Někteří lidé čekají, až na ně dojde řada. Někteří lidé, ale já ne. Já se narodil jako šampion. Šampion! Někteří lidé musí bojovat. Někteří lidé se vzdají svých životů. Někteří lidé nevěří, ale narodil jsem se jako šampion.

Někteří lidé se musí učit. Někteří lidé čekají, až na ně dojde řada. Někteří lidé, ale já ne. Já se narodil jako šampion. Někteří lidé musí bojovat. Někteří lidé se vzdají svých životů. Někteří lidé nevěří, že jsem se narodil jako šampion. Šampion.

Ale narodil jsem se jako šampion. Ale narodil jsem se jako šampion. Přeložil: m@es www.videacesky.cz

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Respekt!!!! :)) Jsou super!!

181

Odpovědět

Buzíci. Nesnášim tyhle samozvaný rappery, který jsou jen výplodem hudebních producentů.

182

Odpovědět

some of my family doing good, most doing dope

Přeloženo : Někdo z mé rodiny se má dobře,většina se má skvěle .
Opravdu ? Rekl bych, ze je to trochu jinak ...

180

Odpovědět

Když britský hip-hop, tak aspoň Tinie Tempah. Myslím, že má dost dobrý singlů, vlastně celého jeho Disco-very je parádní nebo teď poslední singl Till I'm Gone s Wiz Khalifa...

181

Odpovědět

Tééda lidi někteří tu máte opravdu vyjadřování na úrovni pětiletého dítěte .. ne každý poslouchá rock, punk, techno... atd. Každej jsme jedinečnej ale to je asi nad vaše chápání co? Jenom nadávat, ponižovat to je vaše ... ale k sakru taky nejsem žádnej velkej fanda týhle hudby ale tohle byť jen slova je vážně dobrý! A že by jste místo toho hádání radši někdo z vás poděkoval to néé.. lidi na tomhle webu dělaj takřka zadarmo .. proto se sluší alespoň poděkovat.. a né nadávat .. každej může překládat sám co chce ;-) tenhle proslov samozdřejmně neplatí pro normální většinu .. ale někteří mě dostávaj :-D

192

Odpovědět

Jand ty jsi cikán?

189

Odpovědět

:D chodia vam tu deticky ktore si myslia ze internet ma 100% anonym.....

185

Odpovědět

Tvl já sem myslel že tam budou Chipmunci a ono tohle :( : DD

186

Odpovědět

Proč je v nadpisu hiphop?! když tohle je komerční, teploušskej popshit..

1910

Odpovědět

Díky za překlad, protože píseň mě zaujala i přes věčně se opakující posloupnost akordů (jak se děje dnes v každé komerčně zaměřené písni), ale hlavně text mi přijde dobrý, bez typických klišé...:o)

183

Odpovědět

Jand: Jdi si ho radši vykouřit tatínkovi,ty slovenská špíno.

1815

Odpovědět

mhmhmm opet ste nezklamali .... sracka jak se patri

186

Odpovědět

Mate tu peknych hrdinov. Uražať slovensku narodnosť cez internet to hej, to hej, a sem sa neodvažia lebo na strede a vychode by hned dostali po hube vymetenci.

1812

Odpovědět

Jand: Běž si kvákat na slovensko idiote!

189

Odpovědět

Chiky: To není výmluva, ale fakt. Videoklipy se tu budou objevovat pořád. A jak jsi přišel na 90 %? Nechceš napsat, jak jsi to vypočítal? Taky bych mohla napsat, že si 84,3756 % lidí žádá videoklipy. ;)

181

Další