Dr. Dre feat. Snoop Dogg - Still D.R.E.

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:480
Počet zobrazení:9 499
Vítám vás! Dnes jsem se stal hostem hudebního okénka Urban music já a vybral jsem song, který mi posledních pár dní zní v hlavě. Hlavně jeho beat. Ano, dnes vám přináším písničku od jednoho z nejzasloužilejších producentů rapové a hip hopové scény, Dr. Dre, jehož beaty jsou opravdu unikátní a dokážou se dostat pod kůži. A do toho všeho ještě tehdy nezaprodaný Snoop Dogg. Tomu říkám stará škola! Po rozevření tohoto článku uvidíte pár vysvětlivek k překladu. - Dre Day je ve zkratce Fuck wit Dre Day, což je song z prvního alba Dr. Dre - chce tím říct, že je stále oblíbený - Ohrnutý khaki džíny s pukama - typický L.A. Compton vzhled - World Class Wreckin' Cru - úplně první skupina, ve které Dr. Dre působil, viz odkaz - Aftermath - vydavatelství Dr. Dre

Přepis titulků

Překlad: bakeLit www.videacesky.cz Pořád Snoop Dogg a Dre. - Hádejte, kdo se vrátil. Pořád... pořád v tom jedem, viď, Dre? To si piš. Poslouchejte. Pořád frčí Dre Day, v ruce kalachy, negře. Ale teď jsem slavnej, musel jsem vykročit z domu.

Obcházím svý známý místa, kde jsem proslulej. Slyšíš basy z mýho fára, když projíždím tvojí čtvrtí. Baby vzdávaj poctu, ale hateři řikaj, že Dre upadl. Proč jako? Moje poslední album bylo přece The Chronic. Chtěj vědět, jestli to v nás pořád je. Prej se rap změnil a chtěj na to slyšet můj názor. Jestli nemáš přehled o věcech, tak moje jméno je Dr.

Dre a mám před všema náskok. Pořád blafu listy, seru se s instrama. Pořád nemám fízly v lásce. Pořád nosím ohrnutý khaki džíny s pukama. Láska k ulicím neuhasla, reprezentuju Compton. Beaty pořád jedou, pořád na tom makám. Co jsem zmizel, moc se toho nezměnilo. Pořád... dělám jméno gangsterům z celýho světa. Pořád...

lítaj fára s hydraulikou jak šílený. Pořád... si dávám záležet, aby byl beat dokonalej. A láska k ulicím neuhasla. Tohle je Dre. Dělám jméno gangsterům z celýho světa. Pořád... lítaj fára s hydraulikou jak šílený. Pořád... si dávám záležet, aby byl beat dokonalej. A láska k ulicím neuhasla. Tohle je Dre. Od doby, co jste mě slyšeli naposled, jsem přišel o pár přátel. Ale čert to vem, už zase válíme spolu se Snoopem.

Naslouchal jsem ulicím, upsal Eminema. Třikrát platinový album, 50 litrů tejdně. Ale pořád nosím bouchačku za pasem. A i když už bylo málem po mně, povstal jsem. Můj život je jak soundtrack, upsal jsem se beatům. K rapu se chovám jako k mojí trávě - kouřím, dokud neusnu. Probudím se brzy ráno a složím beat. Chrlím toho na vás tolik, že se máčíte ve svejch sedačkách.

Nemám žádnou kliku, mám to odzkoušený. Už od dob songu Turn Out the Lights od World Class Wreckin' Cru. Pořád makám, Aftermath-ematika. Ve městě, kde se střílí z auta, kupujou kalachy, pořádaj bleší trhy, hulí zeleň a čeká v zácpách. Umím v tom chodit a mám respekt. Dělám jméno gangsterům z celýho světa. Pořád...

lítaj fára s hydraulikou jak šílený. Pořád... si dávám záležet, aby byl beat dokonalej. A láska k ulicím neuhasla. Tohle je Dre. Dělám jméno gangsterům z celýho světa. Pořád... lítaj fára s hydraulikou jak šílený. Pořád... si dávám záležet, aby byl beat dokonalej. A láska k ulicím neuhasla. Tohle je Dre. Letí k vám další sexy záležitost.

Další peckový CD, který vás roztančí. Ať už si to štrádujete po ulici se svojí roštěnkou nebo se válíte na gauči, pusťte si tenhle song. Dělám jméno gangsterům z celýho světa. Pořád... lítaj fára s hydraulikou jak šílený. Zlomím ti vaz, takže se pěkně rychle koukej schovat. Všichni si hrajou na krále, ale eso už je zpátky. Jestli nemáš přehled o věcech, tak moje jméno je Dr.

Dre a mám před všema náskok. Mám to omotaný kolem prstu jak mumii. Všechno stejný, rád vidím mladý negry s fůrou peněz. Jezdím mimo čtvrt, někdy i s něčí maminkou. Svým klukům jsem dohodil práci, už žádnej tvrdej život. Každej den grilovačky, projížďky v luxusních autech. A i tak si jdu rovnou jedno koupit. Dělám jméno gangsterům z celýho světa.

Pořád... lítaj fára s hydraulikou jak šílený. Pořád... si dávám záležet, aby byl beat dokonalej. A láska k ulicím neuhasla. Tohle je Dre. Dělám jméno gangsterům z celýho světa. Pořád... lítaj fára s hydraulikou jak šílený. Pořád... si dávám záležet, aby byl beat dokonalej. A láska k ulicím neuhasla. Tohle je Dre.

Dělám jméno gangsterům z celýho světa. Pořád... lítaj fára s hydraulikou jak šílený. Pořád... si dávám záležet, aby byl beat dokonalej. A láska k ulicím neuhasla. Tohle je Dre. Jsme zpátky a poznaj to i vaše zadky. 95 + 4 drobný. Sečtěte si to. Dre. Už zase na vrcholu. Běžte jedno odpálit.

Žádný seno! Žádný semínka, stopky ani stvoly! Jenom ta nejlepší lepkavá travička! Tak zvedněte pracky! Jseš frajer, Dre.

Komentáře (74)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nefunguje :(

230

Odpovědět

Video opět funkční.

20

Odpovědět

stále nejde :(

211

Odpovědět

video je nefunkční :(

210

Odpovědět

Jeho píseň si můžete zdarma poslechnout a stáhnout na https://dzwonkinatelefon.pl/

00

Odpovědět

Co takhle přeložit něco od Mac Miller?

193

Odpovědět

souhlasim s krwel23 je to nadupany track :)

190

Odpovědět

vim ze to asi nema cenu al i tak to skusim mohl by nekdo prelozit tendle beat myslim ze ma co do sebe a stoji za preklad a urcite nebudu sam http://www.youtube.com/watch?v=Xbw_BxDwdjk&feature=player_embedded

181

Odpovědět

Souhlas s masterem! Přesně:)

180

Odpovědět

Vůbec tohle neposlouchám, ale tohle je PECKA jak cyp! Ten beat je kua nářezovej ^^

180

Odpovědět

Díky kámo za tuto věc, kolikrát si říkam o čem asi repuje.

180

Odpovědět


Odpovědět

Přeložte něco s významem a ne takovej song pro pobavení. Všichni haters pak sklapnou

181

Odpovědět

Jinak tohle je okénko Urban Music. Nechápu lidi, kteří zarputile poslouchají např. rock a metal, chodí sem negativně komentovat ryze rapový klip. Já hip hop miluju, rock moc nemusím a metal totálně nesnáším, ale nikomu neberu to, že se mu to líbí. Tohle je klasika, tohle je to, co tu momentálně chybí. Peace...

200

Odpovědět

Tyler, The Creator - Yonkers

Tyler nedávno vyhrál MTV Music Awards v kategorii New Artist.
Kanye West prohlásil, že jde o nejlepší videoklip, co letos viděl.

180

Odpovědět

tyler the creator – yonkers pls

180

Odpovědět

tyler the creator - yonkers

180

Další