Everlast - Stone in My Hand

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:274
Počet zobrazení:4 423
Po týdnu se opět scházíme u nedělního Urban okénka a opět dávám prostor svému kamarádovi z havlíčkobrodské rapové skupiny Memento Mori, který se sám věnuje překladům rapových písniček a jehož YouTube kanál můžete navštívit zde. Pro dnešek vybral song od člověka, který je členem hip hopové skupiny La Coka Nostra, kteří se tu určitě také někdy objeví, a bývalým lídrem House of Pain. Erik Francis Schrody, známý pod přízviskem Everlast, se vydal na sólovou kariéru. V písničce Stone in My Hand se mísí rap a country s rockem.

Přepis titulků

Jízda s ďáblem, skrývání se před Bohem. Nemám žádnou pistoli ani meč. Nemám žádnou armádu a žádnou zemi. Nemám nic jinýho než kámen v ruce. Kámen v ruce, kámen v ruce... Nemám nic jinýho než kámen v ruce. Povídáš, že chceš revoluci, tak se k nám přidej.

Podnikneme křížovou výpravu, začneme svatou válku. Nepotřebujeme žádný rozkazy, nepotřebujeme plány. Nepotřebuju vůbec nic, jenom kámen v ruce. Kámen v ruce, kámen v ruce... Nepotřebuju vůbec nic, jenom kámen v mojí ruce. Kámen v ruce, kámen v ruce... Nepotřebuju vůbec nic, jenom kámen v mojí ruce. Stavíte svoje stíhačky, bombardujete.

Zabíjíte naše otce, zabíjíte naše matky. Zabíjíte naše bratry, naše sestry, strýce a tety, a přesto bojuju s kamenem v ruce. Kámen v ruce, kámen v ruce... Pořád bojuju s kamenem v ruce. Kámen v ruce, kámen v ruce... V mém srdci je láska a v mojí ruce kámen. Krev plní stoky, kouř zamořuje oblohu.

Každý syn trpí, každá matka pláče. Takže jestli toho máš dost, a jseš připravenej se tomu postavit, budu na tebe čekat s kamenem v ruce. Kámen v ruce, kámen v ruce... Budu na tebe čekat s kamenem v ruce. Kámen v ruce, kámen v ruce... V mém srdci je láska a v mojí ruce kámen. Překlad: Eny www.videacesky.cz bandzone.cz/mementomori

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nerozumím tomu hodnocení. Everlast je naprosto skvělý umělec.

00

Odpovědět

videacesky? ...tak tu pridajte aj Revoltu ... alebo nieco podobne

1812

Odpovědět

tiez nechapem to hodnotenie, tu treba dat lady gaga abo daku dorihanu aby sa to pacilo a nahe defky aby bolo naco pozerat

181

Odpovědět

no keby je rap podobny tomuto tak ho aj zacnem pocuvat

180

Odpovědět

Konečně kvalitní urban song a takto nízké hodnocení?:´(

180

Odpovědět

Hodte plss nekdo odkaz kde se da stahnout album nebo alba diky moc :)

180

Odpovědět

Díky za překlad ale nešlo by od Everlasta preložit I get by?

180

Odpovědět

Mazec, uz posloucham jedno z alb:)

180

Odpovědět

chem viac ... viac ... viac ... napriklad white trash beautifull alebo what it's like alebo put your lights on

180

Odpovědět

Bizzy: My house z novýho alba... to je taky mňamka.

180

Odpovědět

to maly hodncoeni je kvuli tomu ze ze zacatku nebyly nahrany titulky.. pak uz lidi jak ovce klikaj to co klikli ostatni...

181

Odpovědět

Nebo třeba to jeho nový album a song I get by to je prostě střela.

180

Odpovědět

Ty vole, EVERLAST má tak slabý hodnocení?! Svět se zbláznil.
Song není nej, doporučuju třeba: http://www.youtube.com/watch?v=SiUTfk3pkII&feature=related a spoustu dalších.

180

Odpovědět

není to tak úplně rap.. ale proto se mi to i vcelku líbí ;-) sice tu schytám od příznivců urban okýnka palce dolů, ale promiňtě, mě se prostě zpěv a melodie líbí.

180

Odpovědět

super a mohli byste tez pls prelozit everlast-black jesus taky vyborna pisnicka ;)

181

Další