Chucky, vražedná panenka v roce 2019

Thumbnail play icon
43 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:81
Počet zobrazení:3 422
Na konci července vstupuje do českých film Dětská hra, remake stejnojmenného hororu z roku 1988. Ústřední postavou originálu je panenka, do níž se vtělil duch psychopatického vraha. Doba šla kupředu, a tak se v nejnovější verzi nesetkáváme s prostou gumovou pannou, ale se smart hračkou zapojenou do sítě. Nicméně je jasné, že krev poteče znovu.

Přepis titulků

Andy, vzpomínáš si, jak jsi říkal, že nemáš ve škole kamarády, protože nejsi očkovaný? - Jo. - Mamka vyřešila tvůj problém. - Necháš mě naočkovat? - Kdepak, blázne, nade mnou nezvítězí. - Ale vzala jsem ti tuhle panenku. - Panenku? Jsi zoufalý, tak jsem ti koupila tenhle poslední model naprogramovaný nejlepšími vědci, aby se stal tvým nejlepším kamarádem. Víš, jak moc mi záleží na vědě.

- Mám se kamarádit s nějakou panenkou? - Ne s nějakou, s touhle panenkou. - Zkus na ni mluvit. - Ahoj. - Ahoj. Jak se jmenuješ? - Neříkej to, má laser, kterým čte jména. - Nižší forma života, zabít člověka. - Ne, počkej, musel se zaseknout. Ahoj, Andy, jsem Chucky. Chceš být můj nejlepší kamarád? - Tak dobře. - Budeme nejlepší kamarádi navždy. - Vidíš, už jsou z vás nejlepší kamarádi. - Kamarádi až do smrti. Rozkošné.

Musím běžet, Andy, jdu na konferenci o ploché Zemi. - Mami! - Budeš v dobré společnosti. - Co budeme dělat? - Ahoj, Andy, jsem Chucky. Chceš být můj nejlepší kamarád až do smrti? - Už jsem ti to řekl. - Hurá! Zatančíme si sambu! -Co? Ale prosím tě... - Změna. Řekni písničku. - Neznám písničky. - Začnu já. Lidé, podřadní tvorové, musíte zaniknout. - Ta se mi nelíbí.

- Chceš si něco zahrát? - Radši jo. - Hurá! Zatančíme si sambu! - Dost! Co si chceš zahrát? - Zahrajeme si na schovku. - Já tě budu schovávat? Skvěle. - Počítej. A já se schovám. - Nechce se mi. - Zapojení do elektrické sítě. Hej, co to je? Kam ses poděl? Mamka nechce, abych bral z kuchyně věci. - Co to děláš s nožem v ruce?

- Zahrajeme si něco jiného. Už hrajeme na schovku, takže piky piky Chucky a vyhrál jsem! - Zahrajeme si cukr, káva. - Nezahrajeme si na péesku? - Zahrajeme si cukr, káva. - Zahrajeme si "Kdo kouká víc na telku"? Zahrajeme si cukr, káva. - Dobře. Ty počítej a já jdu. - Ne, ty počítej a já jdu. - Ne, ty počítej a já jdu. - Ne, ty počítej a já jdu. - Ne, ty počítej a já jdu. - Ne, ty dělej, co ti řeknu, člověče. - Dobře, ale...

Ani jsem nepočítal. - Ty počítej a já jdu. - Nechápu, k čemu je ten nůž. - Ty počítej a já jdu. - Můžeme změnit hru? - Ty počítej a já jdu. - A do prkýnka. No, jasně. - Už jsem skoro tu. - Došlo mi, co chceš udělat. - Chci si hrát. - Až budeš u mě, tak mě bodneš. - Jsi můj nejlepší kamarád. - Přísahej, že mě nebodneš. - Jsi můj nejlepší kamarád. - Stačí, že... Ne, už zase. - Až do smrti. Když to řekneš takhle, je jasné...

Au! Věděl jsem, že to takhle skončí. Věděl jsem to. Hurá! Zatančíme si sambu! Pardon, zapomněla jsem si doma mozek. Ale ne... nový koberec! Au! Hurá! Zatančíme si sambu! 56 99:59:59,999 --> 99:59:59,999 Překlad: zizala www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To bylo super... Víc prosím

35

Odpovědět

Jasný ODPAD !!!

89

Odpovědět

cholera jasna

04