Co kdyby byli v Activision upřímní?Co kdyby byli upřímní?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:159
Počet zobrazení:6 162

Patříte mezi hráče, kterým nevyhovuje, jakým směrem se ubírá populární FPS série Call of Duty? Koukněte se, co by si o takových lidech mohl myslet ředitel společnosti Activision, která hru vydává.

V minulosti jsme pro vás přeložili také video Co kdyby byli v EA upřímní.

.

Přepis titulků

Zdravím, jsem Bobby Kokotick, výkonný ředitel společnosti Activision Blizzard, a kdyby bylo po mém, jen Activison. Jsem ředitelem už asi 25 let a ani jednou jedinkrát jsem neviděl, aby měl trailer na Call of Duty tolik negativních reakcí. Taky jsem ani jednou jedinkrát neviděl tolik předobjednávek na tu samou hru. Víte, Activision... se z ničeho nepoučili.

A ani nepoučíme. Tušíte proč? Protože se nemáme z čeho poučit. Tenhle flek znázorňuje všechny, které pobouřil trailer na Infinite Warfare. Prostor kolem něj znázorňuje ty, co si tu samou hru předobjednali. Ježkovy voči! Chápu, jste naštvaní a myslíte si, že si zasloužíte co nejkvalitnější hru. Ostatní, tím mám na mysli celý tento prostor, už si hru předobjednali.

Ve skutečnosti si předobjednají Call of Duty i v budoucnu. Takže jste mi u prdele. Pořád si jen stěžujete: "Kde je to starý dobrý Call of Duty?" Ještě pořád existuje. Běžte si ho zahrát. Zjednoduším vám to.

Nejspíš patříte mezi lidi, kterým nevyhovuje ani 10 dolarů za měsíční předplatné Netflixu. Takže poslouchejte. 60 dolarů stojí hra. 80 dolarů stojí hra, o kterou vážně stojíte. A 50 dolarů stojí rozšíření, která si tak jako tak pořídíte. To je 130 dolarů před zdaněním, což je víc než roční předplatné Netflixu.

Vy máte problém i s No Man's Sky za 60 dolarů. Co kdybyste si takhle usilovně stěžovali i na nás? Potom možná... NEPRAVDĚPODOBNÉ možná... POCHYBUJEME možná? NEJSPÍŠ NE Možná něco zmůžete. NE Než začnete vyťukávat romány do komentářů, měli byste vědět, že si stejně nepřečteme nic z toho, co tam píšete.

Popravdě si to nepřečte ani autor titulků. Jedna jediná možnost, jak nás k něčemu donutit, je zrušit svoji předobjednávku. Už to vidím. Jak jsem říkal, nikdy se nepoučíme. Není se z čeho poučit.

Už slyším ty stížnosti: "Kdybych si chtěl zahrát Halo, tak si zahraju Halo." Jenomže my jsme Activision. My Call of Duty vyvíjíme. Tedy akorát vlastníme společnosti, co pro nás Call of Duty vyvíjí. Vy Call of Duty hrajete. Takže sklapněte a navalte prachy. Jen se do nás pusťte. Já si počkám.

To už je po všem? Všimli jste si, že se nic nestalo? Božínku, jak je možné, že jsem si toho nikdy nevšiml? Až příliš Call of Duty dojíme. To vám došlo až po třinácti letech. To by mě zajímalo, kdy si uvědomíte, že s touhle hrou děláme to samé. A jen tak mimochodem, vážně zbožňujeme, když obviňujete ostatní za něco, co jsme způsobili my.

Takhle má aspoň PR oddělení míň práce. Activision: Už jsme zvítězili. Překlad: Nomit www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Stějně tak EA....

01

Odpovědět

CAPTAIN OBVIOUS

20

Odpovědět

Tak to leda hovno. Delam v jedne spolecnosti prodavajici hry a mam statistiky a minimalne v Evrope melo Infinity Warfare naprosto otresne propadne prodeje. A ta legacy predrazena edice ve ktere je zabugovane MW1 jeste mensi prodeje.

BF1 melo daleko vetsi preordery a prodeje..

43

Odpovědět

Rozdíl je ale takovej že Infinity arfare je fajn hra která stojí za zahrání, zatímco BF1 je totální bullshit.

011

Odpovědět

+rozdílAni za pytel sraček,BF 1 je sice krátký,ale baví to každou minutu,kdežto nový CoD je totální hovadina.

41

Odpovědět

+Jerry123456Jasně když už BF1 tak kvůli MP, ale horší single snad ještě nikdy nebyl.
Jednak slíbili že to bude autentická první světová ? Kde ? Proč jí tam nakonec nedali ?
Gameplay je jen upravenej Battlefront a celkově je to kombinace starých BF a Battlefrontu, ta hra je prostě totální bullshit, když teda pominem že vypadá pěkně.
Ale Infinity Warfare je moc pěkně zpracované sci-fi, což je fajn, postavy tam jsou uvěřitelnější a hlavně autentičtější, i přesto že je to jejich vlastní universum furt lepší než udělat to co udělalo EA slíbilo první světovou, a nakonec vytvořilo něco podivného co možná v některých ohledech první světovou připomínalo, ale z větší části jen totální bullshit.

12

Odpovědět

Absolutně nechápu hodnocení, sice je ten týpek docela ošklivej, ale má 100% pravdu a není to jenom o hře ani o hrách obecně. Pokud chceš něco změnit, změň to. Lidi co se válejí v prašulích a ještě jim pasivně chodí další hromady peněz denně nemají žádnej důvod nic měnit, když to funguje pro ně... (teď se dívám hlavně na vás, průmyslový farmy zvířat)

150

Odpovědět

Tys neposlouchal když mluvil o té černé tečce? :-)

10

Odpovědět

Acitivision byl vždycky docela v pohodě, dokonce i EA si napravilo víceméně reputaci. Dneska je Ubi největší zlo.

40

Odpovědět

Ubi už se taky mírní, viz. pauza s Assassin's Creed a velké zlepšení Watch_Dogs 2 oproti prvnímu dílu.

70

Odpovědět

+MartyKayWD2 je sracka, WD1 bylo lepsi

18

Odpovědět

+BugZer0No v downgradu grafiky urcite :D

10

Odpovědět

fake... škaredý ľudia nemôžu byť riaditelia

310

Odpovědět

Myslím že pokles 50 % oproti Black Ops 3 je zabolel u srdíčka.

20

Odpovědět

Nechápu to nízké hodnocení. Jasně, hlas toho chlápka je možná trochu otravný, každopádně trefili se na 100%.

151

Odpovědět

Já hraju s kámošema COD 2. Dodnes nejlepší střílečka i graficky furt pěkná hra

124