#2: Hraní při rozptýleníImmersion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:335
Počet zobrazení:5 657

A máme tu druhý díl seriálu Immersion, tentokrát na téma akčních stříleček.

 

Přepis titulků

Následující video obsahuje kaskadérské kousky předváděné profesionály v uzavřeném prostředí pod přísným dohledem. Jakýkoliv pokus zopakovat tyto aktivity by mohl vést ke zranění, smrti a vážnému poškození osobního majetku. A také byste byl navždy známý jako člověk, který umřel při imitaci něčeho z internetu. Nezkoušejte toto doma. Právě teď, jedna z nejpopulárnější online her je Call of Duty od Activision. Skvělá věc na hraní populární online hry je, že pokaždé, když si chcete zahrát, najde se spousta lidí, co si s vámi zahraje.

Problém je, že ti lidé... mohou být občas celkem rozptylující. Překlad: miki www.videacesky.cz IMMERSION Hraní při rozptýlení Vždy mě zajímalo, zda by rozptýlení od online hráčů ovlivnilo opravdovou bojovou situaci. Byl by někdo s opravdovými bojovými zkušenostmi rozptýlen nekonečnou hordou náctiletých řvoucích mu do ucha?

Bohužel, já neznám nikoho, kdo má vojenský výcvik, takže dnes budeme potřebovat jiný testovací objekt. A proto Griffin našla našeho nového kamaráda Shanea. - Ahoj Shane. - Zdravím. Shane je 13 let ve speciálních jednotkách. Předpokládám, že už jsi se zbraní v životě strávil dost času. - Už jsem párkrát střílel.

- Perfektní! To je přesně to, co hledáme. Takže, uděláme jednoduchý experiment. - Griffin, jak daleko dnes střílíme? - 91 metrů. - Kolik ran na kolo? - 10 ran na kolo. První kolo je testovací, takže dělej to co normálně. - Zkontrolujeme tě za chvíli. - Dobře. - první kolo - Takže, co tady máme, všech 10 střel na papíře. Toto je přibližně to, co byste viděli od M4ky střílející na volném prostoru v podstatě bojových podmínkách.

Takže to je 10 z 10 střel v testovacím kole, ale v tom dalším vyzkoušíme něco jiného. Upravila jsem tvá ochranná sluchátka, aby přehrávala audio, takže bys měl slyšet vše z našeho stanoviště tamhle nahoře. - Ahoj Shane, slyšíš mě? Testuji, testuji. Jedna, dva. Slyšíš mě? - Ano, slyším tě. Tahle krásná skupinka flákačů po mé pravici jsou kluci z Mega64.com. Rocko, Derrick a Sean.

A dnes budou hrát roli internetu. Budou ti asistovat během tohoto druhého kola. Pomocí jejich Xbox headsetů ti budou nabízet pomocné tipy. Bude to zpětná vazba tvého výkonu. Jsem si jist, že budou laskaví a zdvořilí jako všichni ostatní online. Mám pro tebe radu. Nestřílej jako děvka. Hodně štěstí, jsou už tady tři hodiny nadopovaní Mountain Dew, pizzou a čokoládovým mlékem, takže doufám, že jsi na ně připraven, protože oni jsou připraveni na tebe, - Tady máš, Rocko.

- Díky moc, vousáči! - Dobře se bavte. - Zatím, kokotlizno! - Jen klid! - druhé kolo - Tak dělej, Shane! Ukaž, co v sobě máš! Víš, jak hláskuji Shane? T E P L O U Š. Zapřemýšlej o tom!

Co to bylo? Děláš si srandu? Možná bysme sem měli dát ochrannou zeď! To není cíl, to je země, debile! Podívej se, jak střílíš z tý zbraně, podle mě jsi teplej! Ty si tady hraj se svojí zbraní a já půjdu vylízat přítelkyni kundu. Ty ale nevíš co to je, že ano? Ty jsi ještě žádnou neměl! Ale ty bys ji ani nechtěl, co?

Ty bys raději něco tvrdšího, že? Viď, Shane? A ještě ke všem těm teplým myšlenkám přidej i rasistické myšlenky! Právě tvojí hlavou probíhá spousta rasistických věcí! N-slovo! Ty neumíš ani hovno! Vsadím se, že kdybys potkal Usámu bin Ládina tak bys mu kouřil, místo abys ho zastřelil! Tak ty budeš ukazovat prostředníček mně? Běž do prdele!

Jeden na jednoho, hned teď, ty a já, pojď sem, já ti dám něco k vykouření! Jak to sakra Dane Cook dělal? Takhle, kreténe! Ale jo, dobrá hra! Ale stejně jsi byl na nic, Shane! - Mohl by ses připojit k mému klanu? - Nezahrajeme si Halo? Jmenujeme se "SmeTeplý", víš, jak se to píše!

Podle těch terčů, Shane, dařilo se ti ve skutečnosti stejně, nebo lépe ve druhém kole, než v tom prvním. Takže to buď vypovídá o tvém skvělém tréninku, nebo jsou tamti mnohem lepší motivátoři, než se zdá. - Chtěl bys je mít u sebe i v boji? - Ne, nemyslím, že by to byl dobrý nápad. Jaké to bylo? Byl jsi schopen se soustředit? Myslím, že je to mnohem těžší, když na vás cíl střílí zpátky, - takže toto nebylo zas tak hrozné.

- Ano, to by byl asi horší scénář. Velmi ti děkujeme, provedl jsi skvělou práci. Vážíme si vaší služby. Děkuji. Chtěl bys potkat ty chlápky, co vám dělali společnost posledních 10 minut? - Ne, serte na to! - Ne! - Ani nápad! Všiml jsem si, že má u sebe zbraň, takže... - My to asi vynecháme! - Já si tady budu jíst chipsy. Jo, nemyslím si, že je to dobrý nápad. Myslím, že si to nechám ujít. Zase jsi minul, děvko!

Příští týden v Immersion: - Ahoj, holky. - Ahoj. Možná je to ten nejlepší nápad v historii všech nápadů.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Koukám že mnoho lidí tu má stejný názor...vyměnit papírový terč za tři blbečky na kopci :-D

190

Odpovědět

Chlápek ze speciálních jednotek musí trefit živej cíl na bojišti - tam se na něj střílí, takže kdyby ho opravdu ovlivnila parta tlustejch prasat řvoucích na něj, že je gay, navíc když má neomezeně času na koncentraci, tak už je v márnici. Ostatně, sám to na konci řekl. Podle mě po dobrym prvním díle dost nezajímavá věc...

190

Odpovědět

yep 90% lidí by tu M4 otočilo na ty nerdy :D

190

Odpovědět

mna osobne to rusi... takze si zvuky na hre vypnem a pustam si hudbu podla vlastnej volby :D

182

Odpovědět

Kdyby na ně namířil, tak by si to dost p****l. Pokud je to opravdu nějaký voják tak by porušil muzzle discipline. A pak by mohl mít problémy kdyby to uviděl nějaký nadřízený oficír.

195

Odpovědět

asdf 20:24 - 24.11.2011 - Je z toho vidět že to je fakt profík..já bych ty parchanty musel postřílet =D

190

Odpovědět

je mi úplně jasné o čem půjde v příštím díle .-D už se těším mno .-D

190

Odpovědět

Teda, kdybych byl já v kůži těch povalečů, dost bych se bál, že odpráskne mě místo terče...

190

Odpovědět

Vážně jsem nečekal že to takhle dopadne. Myslel jsem že buď bude střílet hůř, nebo z toho udělají scénku a zastřelí ty pošuky na gauči. Nakonec to docela rozseknul - když po vás střílejí nazpátek, tak je to větší rozptýlení. Profík no :-)

190

Odpovědět

Kdyby někdo nevěděl písničku ze 4:13, tak se jmenuje Chase (honička) z Call of Duty: Modern Warfare 2 ;)

193

Odpovědět

nebyl špatnej díl. :D ale víc se těším na to, co bylo na konci videa.. doufám, že se to tu objeví? :D

190

Odpovědět

nooooo, tak na další díl se těšim :D

190

Odpovědět

taky sem čekal kdy na ně namíří xD

191

Odpovědět

Kdyby se otočil a namířil na ně tou zbraní, tak se zeserou :lol:

181

Odpovědět

omg, mam tenhle seriál dál, ale tohle byl pokus totálně o ničem...resp. o kravině.

1849

Další