#8: Horda nepřátelImmersion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:349
Počet zobrazení:4 449

Máme tu prozatím poslední díl pseudovědeckého pořadu Immersion. Stejně jako minule se podíváme na zoubek zombíkům. Tentokrát však budou pro naše dva pokusné králíky představovat mnohem větší hrozbu. Nebude se jednat o neživotné panáky, ale o opravdové lidi. A hlavně jejich řady budou tentokrát čítat celé stovky! Jak se vám líbil pořad Immersion? Který experiment byl váš nejoblíbenější?

Přepis titulků

Překlad: scr00chy www.videacesky.cz Jedním z nejčastějších přídavků do videoher v posledních letech byl survival mód. V tomto módu hráč musí odolávat nekončícím vlnám nepřátel s omezenou municí a krytím. Jedná se o stupňující se test výdrže a psychické odolnosti. Ani jedním naši testovací subjekty nedisponují. Ale pořád věříš tomu, že nám na konci vytřou zrak, ne?

Ani moc ne. No jo, ani ne. Pro úspěch dnešního experimentu je potřeba horda nepřátel. Griffin, napadá tě, kdy bysme mohli nějakou sehnat? Myslím, že vím. Co tihleti? Postačí? Jo, ti nám myslím budou stačit. IMMERSION Horda nepřátel Dobré ráno.

Copak? Jsi nějakej nervózní. Slyšel jsem divný zvuky. - Ničeho se nebojte. - Dnes nás čeká další experiment. - Cítíte se na to? Gusi? - Ne. - Geoffe? - Ne. - Výborně. Dnešní experiment je prostý. Jděte tímhle směrem, dokud nedojdete na pole. Na tom poli je červený domek s malou opevněnou oblastí. Držte se v té oblasti a využijte zásob k ochraně svých mozků.

- Mozků? - Každý dostanete mozek, který musíte co nejdéle chránit. Na cestu tam budete potřebovat tohle. Šetřete municí. Další zásoby jsou až u toho domku. A až se k domku dostanete, budete mít jen chvíli na přípravu, - než po vás půjdou. - Kdo jako? Před čím musíte chránit svůj mozek? - Matikou.

- Střízlivostí? - Před zombíky. Zombíky jsme vyřešili minule. Nebojte. Tentokrát to bude úplně jiné. - Jiné? - Uvidíte. - Jak to bude jiné... - Připravit! Teď! Proč zase my? Už mi došly náboje! Dali mi jen jeden! Nesnáším zombíky! Pravidla jsou takováto: Na jedné straně je 400 zombíků, kteří útočí na naše přeživší.

V podstatě to je bitva 400 proti 2. - Je to dost nevyrovnané. - Ale zase mají spousty zbraní a nábojů. - Kolik mají nábojů? - Zhruba 3000. 3000 nábojů! Pravidla: zásah znamená smrt. Tenhle to schytal, takže je mrtvej. Sklopí ruce a bezpečně odejde do ústraní. Už se blížej!

Co je kurva tohle? Jdem na to. - Kde se tu vzali? - To je fuk, prostě je zabijeme. Takže zvolili taktiku vybíhání z úkrytu, aby vystříleli první linii. - A pak se vracejí. - Zhebni, nemrtvej zmrde! Geoffova zbraň nefunguje. Kurvadrát, v týhle apokalypse nic nefunguje! Podle mě plýtvají silami, když běhají tam a zpátky.

Měli by si tam nějaké zbraně přenést. Ježíšikriste. - Je to jak střílet nehybný terče. - Nebo nemrtvý terče. Tu máš, ty šmejde! Zombíci mi zabili tátu! Zabili mu tátu! Střílej! Pořád jich je spousta! - Proč ještě nevychcípali? - Je jich moc! Dělej, pohni sebou!

Teď se to obrací. Na začátku to vypadalo, že zombíky vystřílejí, ale teď se to dostalo do bodu, kdy má horda nemrtvých převahu. Nažer se, hajzle! Nezvládáme to! Gus má taky problém se zbraní. Určitě to svedou na výbavu. Nic nefunguje!

Běhání je namáhavý! Zakopnul jsem schválně. To zvládneme! Vezmi si tuhle. Oni neutíkaj. Gusi, už jsou tady! Zabíjej rychlejc! Obětuj se! Zmáčkněte X! Střílej na ty nejbližší!

- Jdou po mozku. - Sundej ho! - Zachránil to! - Jo, už to musí udělat jen 300 krát. Brnkačka. Není tu dost mozků pro všechny, jděte domů! Mozek debilní! Dnes jste se naučili něco málo o vědě a taky o tom, jaké to je být pod útokem hordy nemrtvých. Ti, které jste zabili, tu zůstali ležet.

Ostatní se vydali hledat lepší mozky. Jo, sežrali náš mozek, ale já jich zabil tak sto. Jo, bylo potřeba 500 zombíků na získání jednoho mozku. A my dva jich zabili snad 300. Jo, náš poměr zabití a smrtí je úplně výbornej. Kolik si myslíte, že jste dnes trefili do hlavy? - Nula. - Pár určitě. Co na tom záleží? Zombíky musíte střelit do hlavy, jinak zas oživnou.

- Cože? - To je přece věda! Druhé kolo. Hodně štěstí, kluci. - Au, to byl můj oblíbenej prst! - Tuhle kost ne! Nechte moje maso! Bejt pojídán zaživa bolí! - Moje krásné maso! - Jeho maso!

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jakub0002: Žádné další díly zatím nejsou.

200

Odpovědět

Zdravím, co se děje s Immersion? Přestali jste překládat nebo nejsou další díly?

191

Odpovědět

Velmi povedenej díl :D:D

190

Odpovědět

hodně dobrý díl, ale technicky mě nejvíc zaujel první

190

Odpovědět

bavilo by mě být na jejich místě, těch zbraní

190

Odpovědět

hodně dobrej díl, snad nejlepší

190

Odpovědět

Vzal bych si na ne svou plynovou M4a1 a myslim ze bych tu vyuzil i ten granatomet :D :D

191

Odpovědět

"Kurva drat, v tyhle apokalypse nic nefunguje" :D tim to rozsekl

211

Odpovědět

nejlepší díl :D

191

Odpovědět

Looseri, mali vytiahnut meele weapon- na stene su zavesene 2 macety...

192

Odpovědět

my chceme pokračování :D

190

Odpovědět

Teď koukám na svůj předchozí příspěvek... Omlouvám se za překlepy.

190

Odpovědět

oromis - A především by mě zajímalo kde by podle tebe sehnali masky pro 400 lidí?

190

Odpovědět

kdyby místo nerf ****, měli airsoftky nebo paintballky tak by to vypadalo jinak

202

Odpovědět

Svělej pořad, jenom mi tam vadí ta dáma s kravskou skobou nose.

1923

Další