#3: Dámské bojové kostýmyImmersion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:419
Počet zobrazení:5 520

V dnešním díle pořadu Immersion si na své přijde především mužská část publika, neboť se podíváme na to, zda by dámské bojové kostýmy, které vídáme v japonských mlátičkách, vydržely nápor i v reálném souboji.

Přepis titulků

Mám rád japonský mlátičky. Ale při jejich hraní se cítím provinile, protože... jsem si všimnul, že bojovnice v těch hrách nejsou zrovna moc chráněny. Jo, sluší jim to, ale vždycky jsem si říkal, jak by to oblečení ustálo opravdový souboj? IMMERSION Dámské bojové kostýmy A jak nejlépe otestovat odolnost bojového oděvu, než při souboji dvou žen, Ivy a Sophitii?

- Čau, holky. - Ahoj. Pomůžou nám s dnešním oděvním experimentem. Možná je to ten nejlepší nápad v historii všech nápadů. - Nápad to rozhodně je. - Radši hezky všem vysvětli, - jak jsme vytvořili tyto kostýmy. - Pomocí spousty stehů a izolepy. Obtížné bylo najít dvě krásné ženy, které by se jednak vešly do těch kostýmů, a zároveň uměly bojová umění. - Ony umí bojové umění?

- Soustředili jsme se spíš na to první. A proto jsme přivedli Franka, který má pásek 50. úrovně v Taekwon-du. - Mám jenom hnědý... - To je fuk. Frank holky naučí, jak bojovat v turnaji, - ve kterém jsou zápasy na život a na smrt! - Na smrt ne. Jestli nás Keanu Reeves v Matrixu něco naučil, tak to, že pohledný se musíte narodit, ale kung-fu se můžete naučit během hodiny. Že jo, Griffin? Griffin, co to děláš?

- Připravuju další scénu. - Nic takového jsme neschválili. Já myslela, že testujeme směšnost kostýmů ve videohrách... ne? Předmětem experimentu je upozornit na sexismus... - Cos říkal? - ...ve videohrách, které jsou... dominovány muži... - Dochází mi olejíček. - Kašlu na to. Začni je cvičit. - Co dělaj? - Učí se zabíjet. - Zabíjet co?

- Jsi na řadě! Jdeme na to! Sotva jsme začali a už odpadávají kusy oblečení. Sophitia má problémy s tou... záclonou, co má na sobě. - Je to těžké. - Celé se to rozpadá. Obě se uchýlily k tomuto bojovému stylu. - Jak bys to pojmenoval? - Styl ostýchavé pandy. Mělas pravdu. Použít holky místo toho borce byl skvělej nápad. To nebyl můj nápad.

Doufali jsme, že zjistíme, jak dobře je ten kostým ochrání, ale místo toho sledujeme, jak dlouho se na nich udrží. VÍTĚZSTVÍ! Myslím, že jsme se dnes dozvěděli trochu o fyzice mlátiček. A hodně o zpevněném dvojitém švu. Griffin, na konci pořadu většinou vyhlašujeme vítěze za vědu, ale mám pocit, že dnes jsme všichni vítězové. - Přijde mi, že jsem vyhrála já.

- Měli bysme to někdy zopakovat. - Pro vědu! - Proč máš ruce od oleje? Cože? Nic! Nikdo! Příští týden v Immersion... Jak umožníme člověku, aby viděl sebe z boku a nic jiného? Videobrýle, aha. Mají malé displeje po stranách, ve kterých vidí pohled z boku. Překlad: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kde je nový díl seriálu z 8.12 ? snad nebyl zrusen ???

191

Odpovědět

50.úroveň v taekwondu... sranda... :D Hnědý pásek... v taekwondu? Ještě větší... :D Tenhle seriál je zajímavý nápad, uvidí se, jak se bude postupem času vyvíjet zpracování. :)

191

Odpovědět

to byla ale chujovina

192

Odpovědět

Kdyby aspoň příště sehnali hezké holky

195

Odpovědět

Ten humor je tak hrozně křečovitý :D

190

Odpovědět

škoda tý cenzury :P

190

Odpovědět

Nojby.bloger.cz: Takže něco pro tebe, že? :)

191

Odpovědět

Battle Raper, anyone?

180

Odpovědět

slipečky OMG lidem už je dovolené nosit trenky popř.boxerky;):D třeba mu je 12 :D

180

Odpovědět

Honza:
To ti umírá přirození, protože nosíš slipy! :D
Jinak video dobrý.

180

Odpovědět

za 1 byli hnusný jak p***l a za 2 tenhle díl nebyl nic moc...

1822

Odpovědět

Dneska dávám 10/10 jenom proto, abych viděl ten příští díl, co bude podle mě super, tenhle byl slabota! :/

1815

Odpovědět

další video který se my líbilo :) 10/10

183

Odpovědět

Ale no tak, co ta cenzura tam :D

181

Odpovědět

proč mám takový divný pocit ve slipech.....?

1810

Další