Croft

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:548
Počet zobrazení:7 905
Slibovaný akcí nabitý krátký film Croft je tu! O čem film je, vám již napověděl trailer a nyní si můžete vychutnat celý 18minutový fanouškovský počin.

Přepis titulků

Posaďte se. Proč nás tu držíte? Nic jsme neviděli. Víte, že jsme tady. Je mi to líto, ale už jste toho viděli dost. Nic jsme neviděli. Prostě odejdeme. Nikomu nic neřekneme. To nemůžu riskovat. Kdo ví, koho přivede vaše kamarádka, co nám utekla.

Teda pokud ji dřív nenajdou moji muži. Nedovolí, aby vám tohle prošlo. Nebo taky jo. - Vrátí se pro nás! - Doufám, že nebude tak hloupá! Moji muži s ní udělají krátký proces. Kecy! Tak jste nás trochu pomlátili... Nebojím se vás ani vašich zbraní. Sednout!

No jo! - Vstávej! - Sednout! Nebo co?! Zastřelíš mě? Neeeee! Nee! Jeden nám stačí. Prober se, prosím! Jsi má nová oblíbenkyně.

Prosím, neberte ho! Prosím! Jsi rukojmí. Můžu tě využít různýma způsobama. Tvoje kamarádka utekla a to je jediný důvod, proč jsi ještě naživu. Dost pochybuju o tom, že se jí povede přivést pomoc. Ale pokud ano, využiju tě proti ní. Jestli je chytrá, tak se vzdá.

A jestli ne, tak z tebe bude návnada. Jste zrůda! Možná pro tebe... a mrzí mě to. Měla bys vědět, že to pro tebe nevypadá dobře. Z historického hlediska...

věci pro lůzu nekončí dobře. Nejsem návnada, jsem lidská bytost! Návnadou může být vlastně cokoliv. Cokoliv, co čem kořist chce. Pro lovce nemá jiný význam. Návnada bývá většinou malá a bezmocná. Jednoduše dáš návnadu na háček a čekáš na svoji kořist. Já jsem ten háček a až chytnu svoji kořist, 49 to pro tebe špatné.

Buď hodná holka a buď zticha! Jsou všichni na místech? Všichni jsou rozprostřený po hoře. To bylo... Podej mi vysílačku! Dostal ji někdo? Kdo vystřelil? Kdo ji dostal? - Mluvte!

- My to nebyli. Vypadá to, že si nevybrala tu chytrou možnost. Řeknete mi, co se děje. - Mějte oči na stopkách. - Ano, pane. Jdeme, chlapi! Někde tu je! Hněte se! To je ona! Je tady! Přestaň! Přestaň! Sejměte jí! Stáhněte se! Přišli jsme o muže!

Nevím, kolik jich tu je, ale ona se mi ztratila v lese. - Jděte se podívat, co se děje! - Ano, pane! Shoď ten pitomej úsměv! Copak nejsem tvá oblíbenkyně? Pohyb! Pohyb! Tady je! Támhle je! Stáhněte se!

Dělejte! Běž to zařídit. Mám tě! Tak pojď! Pojď! Ani hnout! Hneš se a oddělám tě. Chlapi, mám jí! Jdeme! Dělejte!

Dělejte! Sejměte ji někdo! Živou nebo mrtvou? - Mám si vybrat?! Je sama? - Jo. V tom případě bych s ní rád mluvil... Živou. Už brzo svou kamarádku uvidíš. Už chápu všechen ten povyk.

Máš štěstí, že jsem na bloncky. Myslím, že tě nepřivedu živou... Dostali jste ji? Dostali jste ji?! Okamžitě mi odpovězte! Dostali jste ji?! Odpovězte někdo! Už mě to nebaví! Odpovězte někdo!!

Doufám, že to nebyl tvůj nejlepší. Hlídej ji! Ty... pojď se mnou! Jdi! Dělej! Pojď! - Jsi v pořádku? - Jo. Pojď.

- Všichni jsou mrtvý? - Očividně... Vy dva se mnou! Jdeme! Běž se schovat! K zemi! - Dělej, běž! - Ano, pane! Hněte sebou! Schovej se a zůstaň tu, ať se děje cokoliv. Podívej, co jsi způsobila! Podívej se!

Všechno jsi zničila! Bude to dobrý. A teď... Doufám, že tvá kamarádka umí lítat. Neeeee! Ne! Neeeee! Máme nějaký hlášení o pohřešovaným turistovi? Ne.

Nic v téhle oblasti. Co tady děláte? Jste sama? Ano. Jak se jmenujete? Lara. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (63)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a pointa??

31

Odpovědět

Sakra, říkal jsem si jaká to bude pecka, těšil jsem se na to od traileru, ale v půlce jsem to musel vypnout :( prvních 8 minut to bylo pořád dokola, už jsem to nevydržel.

10

Odpovědět

Kdyby to nebylo podle hry, byla by to příšerná blbost. Takhle může být hodnocení mírné, jakože tam fungují herní mechaniky, ačkoliv nic nenapovídá tomu, že by měly.
Tak ač to bylo strašné, tak akce samotná byla výborná a poslední slovo nejlepší.

00

Odpovědět

3 klasické chyby filmových padouchů se projevily i zde 1) když někoho chceš zabít zabij ho a nedávej mu přednášky 2) jako pěšáky používej lidi co někdy drželi zbraň ne idioty co doteď stříhali tvůj trávník 3) nenaser někoho kdo nelze vážně zranit a umí dělit 0

130

Odpovědět

Kdo chce vidět klasický krátký film z Klasického Prostřetí TR?
Než se do toho nevložil Squerenix a všechno co dělalo TR TR totálně podělal svým zpí... přístupem Survivar... ten konec mě ani moc nepřekvapil, v podstatě to bylo zabitý už od začátku....

22

Odpovědět

To je jak scéna z akční videohry se špičkovou grafikou, výborným ovládáním, dobrým soubojovým systémem, pitomým příběhem a mizernou umělou inteligencí. Člověku celkem dělá radost to chvíli hrát (a možná i dohrát), ale jako krátký film je to dost nuda. Zvlášť když motivace postav a jejich dialogy nedávají vůbec smysl. Nikdy jsem žádnou Laru nehrála a zřejmě jsem o moc nepřišla...

40

Odpovědět

No ale při tom hanění scénáře a režie jsem jim zapomněla pochválit výpravu, kameru, choreografii a efekty. Prostředí bylo skvělé a souboje byly fakt koukatelné. Potenciál tvůrců je rozhodně velký.

50

Odpovědět

Teda než jsem viděl konec, tak jsem si říkal, kde Lara získala jako obyčejná studentka japonské archeologie výcvik Specnaz ? Závěr mi odpověděl :D

10

Odpovědět

Všichni v zimních bundách a jen hlavní hrdinka tílečko, aby byly vidět kozy :-D

200

Odpovědět

Ako mlatila ich ako male holky ale tak choregrafia súbojov bola pekna. Čo mi ale nejde do hlavy je že chcu ich všetkých zabiť a jediny dôvod zajatia bolo aby nalakali Laru a pravdepodobne ich zabili všetkych tak aky zmysel ma zajať ju živu. A neexistuje žiadny človek na zemi ktorý by po tom ako niekto zmasakruje celú jeho jednotku chcel zajať daného človeka živeho. A ten nečakaný koniec sa mi páčil.

61

Odpovědět

Unikla mi nějaká rodinná spojitost mezi Larou Croft a Chuckem Norrisem?

400

Odpovědět

Chuck Norris je jej krsný otec :D

10

Odpovědět

Chuck Norris se jmenuje její strážný anděl... B)

10

Odpovědět

This is my Girl. :-D

120

Odpovědět

Tak je to jasny, kdyz Katniss Everdeen vyhrala v arene, zacala delat vychovatelku male Lare. Jinak souhlasim ve strelecke soutezi by vetsina vojaku neobstala ani se Stevem Wonderem...

130

Odpovědět

ludia ludia, pochopte ze to je natocene podla hry, ak ste ju hrali, nemozete stymto kratasom mat nejaky velky problem. Aj mne sa tam zopar veci nepaci ALE-ide to presne podla hry a praveze vystihli kopu detailov-neustale vzdychanie, jumping/climbing,combat skills+survive mode-nakopala vsetkych, sice aj oni ju(hlavne ten jeden) ale vzdy to nejak rozdychala...presne o tom je hra, to že su ti superi uplne ľavý a ze ich tam pribuda jak v hot shots2 :D co ktomu dodat. Mne sa to celkom pacilo, pripomenulo mi to cas straveny v hre...

291

Odpovědět

Špatný výběr... špatného remake.... co dodat?

12

Odpovědět

godmode: activated..
ničmenej už viem prečo sa mi najnovší diel Tomb rider nepáčil..
avšak film dobrý.. :)

21

Odpovědět

1) Dekuju za titulky :)

2) .....

souhlasím s :ORGH,že většina z vás vele"kritiků" má na svém kontě pramálo zkušeností s natáčením filmů. Já to štěstí mám a mohu za SEBE tvrdit : Respect jim za tento krátkometrážní počin.Té dřiny,potu a krve (nepočítaje financí a času) kolik do toho museli investovat, je podivuhodné, pokud jsou to "jen" >fanoušci< Lary Croft.

Já se mezi skalní fanoušky "Tomb Rideru" nepovažuji, stěží jsem do konce filmu pochopil že je to o té hře :D

Ale mluvit o tom že je nesmysl aby o 50KG lehčí děvčica zmlátila týpka co jí nakládá do žeber Kanadama,zlomí ji nos atd... je sotva podstatné, když přesně na tomto faktu je založena celá série her Lara Croft. Typka s "kozama" a culíkem a dvěma "Desert Eaglema" bez větších problémů rozcupuje nespočet MNOHEM silnějších nepřátel a mnohdy i nadpřirozených bytostí...Tudíž hra i filmy zapadají do žánru akce/sci-fi :)

Mé hodnocení toho filmu je založeno na přesnosti kamery i zvuku,ale také na efektech použitých při natáčení:) Na "Amatéry" mají podivuhodně přesvědčivě dobré efekty. Občas to vypadalo ,že do nich ten Cepín opravdu zasekla , i ta kulka do jejího břicha vypadala přesvědčivě :)

Davám 7/10 :)
Celkově povedená FunMade :)

193

Další