CSS - Hits Me Like A Rock

Thumbnail play icon
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:195
Počet zobrazení:3 459

Skupinu Cansei de Ser Sexy (zkráceně CSS) znám už zatraceně dlouho a jejich stejnojmennou debutovou desku znám snad nazpaměť, ale když jsem poprvé zapnul letošní ročník herní série FIFA a píseň Hits Me Like A Rock mě svou energií a hravostí doslova nakopla, vůbec jsem netušil, kdo je jejím autorem.

Jelikož jsem ale její melodii nemohl dostat pár dnů z hlavy, potřebné informace jsem si sehnal a dnes vám servíruji tuto pohodovku od brazilského uskupení, jehož název by se dal přeložit jako Jsme unaveni z toho, jak jsme sexy, i s českým překladem. Snád vám poskytne příjemný start do dalšího pracovního dne...

Přepis titulků

LEKCE TANCE PRO ZAČÁTEČNÍKY Tu písničku jsem neslyšela víc než půl roku. Při zpívání jsem z ní byla celá od potu. A i když jsem si ji už celou věčnost nepustila, vždycky mě pěkně nakopne a já nevím, jak to dělá. Vezmi mě s sebou na motorku. Promnu si s tebou vlasy. Nám je jedno, co se dělat má a co nemá.

Ráda bych s tebou provždy ztratila pojem o realitě. Pak řekneš, že se dostáváme z formy. Ale zlato, zlato, nepleteš si pojmy? Vždyť víš, že tě mám ráda, ale... vždycky mě pěkně nakopne. Vždycky mě pěkně nakopne. Vždycky mě pěkně nakopne. Vždycky mě pěkně nakopne.

Tu písničku jsem neslyšel víc než půl roku. Při zpívání jsem si vždycky brečel do kroku. A i když jsi mi ji už celou věčnost nepustila, vždycky mě pěkně nakopne a já netuším, jak to dělá. Bral bys mě, kdybychom na sebe zase narazili. Hlavu jsi mi zamotal už milionkrát. Máme spoustu modřin z přebytku líbání. Ale bolest by způsobilo leda příliš strádání.

Pak řekneš, že se dostáváme z formy. Ale zlato, zlato, nepleteš si pojmy? Vždyť víš, že tě mám ráda, ale... vždycky mě pěkně nakopne. Vždycky mě pěkně nakopne. Vždycky mě pěkně nakopne. Vždycky mě pěkně nakopne. Pěkně nakopne.

Tu písničku jsem neslyšela víc než půl roku. Při spaní jsem z ní byla celá od potu. A i když jsem si ji už dlouho nepustila, vždycky mě nakopne a já nevím, jak to dělá. Pak řekneš, že se dostáváme z formy. Ale zlato, zlato, nepleteš si pojmy? Vždyť víš, že tě mám ráda, ale... Mě, mě, mě...

pěkně nakopne. Mě, mě, mě... pěkně nakopne. Mě, mě, mě... pěkně nakopne. Mě, mě, mě... pěkně nakopne. Mě, mě, mě...

pěkně nakopne. Mě, mě, mě... pěkně nakopne. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

potvrdilo se mi, že nemá cenu koukat u písniček tady na hodnocení.. protože tohle je suprová PECKA a skoro sem si to neposlechl kvuli hodnocení :)..! super výběr

181

Odpovědět

wau tenhle song mi utekl nějak :D .. já znám jen to cd s Alala alala :D

180

Odpovědět

jakmile se přidala kytara tak to dostalo ty pravé grády :-)

180

Odpovědět

BugHer0, máš vkus a vždycky sem hodíš nějakou supr písničku... :) CSS jsem znala jen podle názvu, ale nikdy jsem od nich nic neslyšela... tohle je ovšem skvělý! díky :)

181

Odpovědět

sice je to úplně mimo moje ucho ale pohodový to fakt je ;)

180

Odpovědět

Nechápu co se vám nelíbí :) Je to příjemný a poslouchatelný.

180

Odpovědět

sakra! naletěl sem! myslel sem že to je rock tak to pustim no fuj! to tam nemůžete dát velkym červenym písmem rozhodně se nejedná o rock?!

184

Odpovědět

džízis nemuzete prelozi neco normalniho a ne tkvou pepkovinu... zkuste jit nekdy na jistotu napr eminem bo tak...

1810

Odpovědět

od CSS je daleko lepší City Grrrl ft. SSion. Tu byste sem taky mohli dát http://www.youtube.com/watch?v=nfDaLtGEQv4&ob=av3e

181

Odpovědět

Vyborna skupina, posloucham jiz delsi dobu.

183

Odpovědět

FIFA ma snad najlepsie soundtracky zo vsetkych hier ale toto ide mimo mna... *4

183

Odpovědět

No nic, tak tohle jde dolů. proč hlasování nemá nulu? Nebýt toho popisku, tak dostane možná i tři body, ale takhle... Z takové utrajdané hudby se upadá do komatu a ne, že tě to nakopne... x)

183

Odpovědět

You serious? 's wrong with you?

183

Odpovědět

Najlepšia FIFA s najlepším soundtrackom je jednoznačne 1998. Jediná športová videohra čo ma kedy bavila.

181

Odpovědět

Nejlepší soundtrack byl stejně ve Fife 98 a jinak co se týče hudby Pesko vede.

181

Další