OK Go - Needing/Getting

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:843
Počet zobrazení:8 163

Od americké indie kapely OK Go, která je dobře známá tím, že se snaží ke svým singlům natáčet velice originální a nápadité videoklipy, jsme tu již v minulosti dvě videa měli. S novou písní Needing/Getting ale kapela posunula míru originality zase o něco dále. Ve spolupráci s firmou Chevrolet rozmístila kapela na více než tříkilometrové pouštní trati poblíž Los Angeles přibližně tisícovku hudebních nástrojů. Auto Chevy Sonic bylo vybaveno několika udělátky včetně několika mikrofonů a kapela do něj poté nastoupila a nahrála tuto originální verzi své nové písně.

Klip se připravoval 4 měsíce a poté se 4 dny natáčel. Nevystupují v něm žádní dvojníci, pouze členové kapely. Damian musel kvůli klipu dokonce na řidičský kurz pro kaskadéry. Dost bylo řečí, teď už se radši podívejte na tohle skvělé video, které nasbíralo za 2 týdny na YouTube již přes 15 milionů zhlédnutí. Samozřejmě jsem pro vás připravil i český překlad textu písně. Za sebe můžu říct jen to, že před OK Go hluboce smekám...

Přepis titulků

- Můžem na to? - Jo. Čekám už řadu měsíců, vlastně dokonce let. Čekám, kdy se změníš. Ale jedna z největších hloupostí, jedna z největších hloupostí, je dělat si naději, že bude někdo zničehonic jiný. Jo, pořád tě potřebuju. Ale k čemu mi to je dobrý? Potřebovat je jedna věc, ale mít...

mít je věc druhá. A tak posedávám a marním svůj čas. Přemýšlím, co asi děláš. Ale tohle není odpuštění. Není to odpuštění, když tu jen tak sedím a představuju si, jakpak si žiješ. Jo, pořád tě potřebuju.

Ale k čemu mi to je dobrý? Potřebovat je jedna věc, ale mít... mít je věc druhá. Doufám už řadu měsíců, vlastně dokonce let. Doufám, že jednoho dne zapomenu. Ale jedna z největších hloupostí, jedna z největších hloupostí je snažit se zapomenout na holku, kterou milujete.

Jo, pořád tě potřebuju. Ale k čemu mi to je dobrý? Potřebovat je jedna věc, ale mít... mít je věc druhá. Máme to? Máme.

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já taky ne ale neřeším to :D

180

Odpovědět

Pěkná písnička avšak titulků jsem si moc nevšímal :)

180

Odpovědět

Jsem čekal kolik dní potrvá než se tohle video ukáže i tady..video jsem viděl už hned druhý den co se dostalo na internet a rychle se blížilo k 2M shlédnutí, a myslím že jsem tomu parkrát pomoh, nemůžu se toho videa a písničky nabažit .)

185

Odpovědět

Zaujímalo by ma ako stým všetkým koncertujú :D

200

Odpovědět

TimStar: Oni ji nahráli i normálně. A můžeš ji dokonce všude možně stáhnout. Stačí jen zkusit hledat. Není to tak těžký.

180

Odpovědět

jsem z jejich klipů prostě nadšená, další na který koukám s podepřenou bradou, úsměvem od ucha k uchu a očima otevřenýma do široka, jak nějaká manga postavička. OK Go, prostě boží.

190

Odpovědět

točili to 4dny a je to sestříhané, jen se dívejte na video, krom urvaných destiček zvnokohry je tam taky záběr po pár chvilkách jízdy, dky už auto bylo hodně špinavé. Jinak, zvuky nejsou pouze z mikrofonů auta, každý hudební nástroj měl u sebe vlastní snímač zvuku, všechno je původní, jen možná dodatečně vyčištěné a vyladěné

190

Odpovědět

burg: To, že se klip 4 dny natáčel, by taky mohlo znamenat, že 4 dny zkoušeli nahrát kompletní song a po 4 dnech se jim to konečně povedlo (což zřejmě měla evokovat v divácích závěrečná otázka "Máme to?").
Já jsem přišel s naprosto rozumnými fakty, které tuto teorii preventivně vyvrací ... a co uděláš ty? Jediný, na co ses zmohl, jsou urážky a trapná povýšenost.
Nechám posoudit ostatní, který příspěvek má větší hodnotu.

191

Odpovědět

stary dobry domino

180

Odpovědět

moc pěkný, ale hudbou bych to nenazíval prostě někdo dělá hovadiny pobaví to ale kvalita je nic moc

1812

Odpovědět

Docela povedená písnička vytvořená z průmyslových zvuků je i tadle: http://www.youtube.com/watch?v=w68qZ8JvBds

180

Odpovědět

kdyby jste si přečetli původní comment, tak víte, že to točili 4 dny :)

180

Odpovědět

No parada ! Jen by mne zajimalo jak by se neco podobnyho natacelo u nas. Klaviry by byli v riti driv nez by k nim to auto dojelo a s tema kytarama to taky nevydim ruzove :D

181

Odpovědět

Je to krásná písnička, jak hudba, tak zpěv a vůbec ty slova .. nebylo by špatný kdyby nahráli i tuhle písničku normálně, bez rušivých elementů jako řev motoru apod.

181

Odpovědět

Tomuhle se říká frajeřina.... ne jak Řiťmus

180

Další