OK Go – White Knuckles

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:553
Počet zobrazení:6 277

Klipů od kapely OK Go už jsme tu měli několik, takže jejich kreativitu jistě není třeba dlouze představovat. Dnes tu máme píseň White Knuckles, jejíž klip režírovala Trish Sie, sestra frontmana kapely Damiana Kulashe. Sie už režírovala zřejmě nejslavnější video kapely ke skladbě Here It Goes Again.

Kromě členů kapely si v klipu zahrálo také 12 psů z útulků pro opuštěná zvířata (a s nimi i jedna koza). Nacvičení choreografie se psy trvalo profesionálním cvičitelům dva týdny. Členové kapely měli jasný požadavek, aby bylo video natočeno na jediný záběr, což se podařilo. Z celkem 124 pokusů jich bylo 30 bezchybných.

Přepis titulků

Toho pocitu už se nezbavíš, ty stopy nikdy nesmyješ. A nemůžeš se vrátit do starých kolejí. Máš všechny dílky skládačky, jenže už nějak nejdou k sobě. Je to o nervy, ale možná není tak zlé, tak se trochu uvolni. Je to o nervy, ale možná není zase tak zle. Hoď to za hlavu.

Tak to ze sebe shoď, nech to plavat. Máš, co chceš? Máš, co potřebuješ? Za frontovou linií, za zdí, Jak si usteleš, tak si lehneš, ale možná to nakonec není tak zlé. Je to o nervy, ale možná není tak zle, tak se trochu uvolni. Je to o nervy, ale snad nebude tak zle, tak to hoď za hlavu.

Tak kolik času ještě potřebuješ? Každý chce v noci klidně spát, každý potřebuje oporu. Nemůže ti stačit, jak to je? Protože všechno se mění, ale nic se nemění dost... Ale snad nebude tak zle, tak se trochu uvolni. Je to o nervy, ale snad nebude tak zle.

Tak už to všechno hoď za hlavu. Snad nebude tak zle, tak se trochu uvolni. Snad to není tak zlé, tak to všechno hoď za hlavu... Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tihle kluci ty videoklipy mají super !!! Stále ještě teď vzpomínám na ten, kde celý videoklip udělali pomocí 4 maníků a 4 běhacích pásů :-D

181

Odpovědět

Who let the dogs out?

182

Odpovědět

Who let the goat out? bee be beee be

191

Odpovědět

Jen 124 pokusů? To jsou teda machři. V tom klipu se mohlo podělat tak 10 000 věcí

190

Odpovědět

Vůbec nechápu. Taky nerozumím, proč scény nenatočili zvlášť a pak nesestříhali, ale tahle velkej respekt.

187

Odpovědět

Tak tohle udělat asi nebyla žádná pr...., velký respekt těm co se na tom podíleli a taky hlavně koze, bez ní by to nebylo ono. :-)

180

Odpovědět

Já jsem si jí napoprvé vůbec nevšiml. Teda jo, bílý šmouhy jsem si všiml, ale že je to koza, to mi došlo až po komentářích :D

181

Odpovědět

Četl vůbec někdo titulky? :D 10*

202

Odpovědět

Vy mi děláte radost, OK Go jsou perfektní a narazila jsem na ně díky Vám, takže dík :) A koho by zajímaly bloopers: http://www.youtube.com/watch?v=CXJflIGDE-o

183

Odpovědět

Not bad.

183

Odpovědět

2:50 KOZA JE VENKU!

187

Odpovědět

Hodně dobře udělané :D trochu reklama na Ikeu :D

185

Odpovědět

Opět neuvěřitelně originální! Hudba není přímo moje gusto, ale na klipy se dokážu dokoukat do konce..!

182

Odpovědět

souhlasím, nicméně mně se líbí i hudba :D

187