Curb your enthusiasm - Pozdrav a předběhnutí

Thumbnail play icon
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:4 528

Věřím, že s tímto se setkala většina z vás. Taky nesnášíte, když někdo předstírá, že někoho zná jenom proto, aby mohl předběhnout?

Přepis titulků

- Briane? - Hej. Crista. - Jo... - Crista Ferguson. - Víš, co se teď stalo? - Ne Pozdravila a předběhla. - Cože, opravdu? - Jo... Předstírá, že jsou to staří známí, i když se skoro neznají, jen proto, aby mohla předběhnout.

Za chvilku sáhne po talíři, koukej. A je to tu... Promiňte. Zaprvé, gratuluju. Přímo ukázkový pozdrav a předběhnutí. 99x ze 100 sta tohle vyjde, ale teď jsem tu já, takže... Nevím, o čem to mluvíte. Viděla jsem svého přítele... Poznám, když se někdo snaží někoho předběhnout. Využila jste toho nevinného chudáka, abyste mohla předběhnout.

Znáte ji vůbec? No, abych řekl pravdu... viděli jsme se tak před 8 lety. - Pamatuje si. - Upřímně, nepamatuju. Myslíte si, že vás pozdravila, aby mohla předběhnout? - Jo, připadá mi to tak. - Jo, dobře... - Využila jste ho. Chcete, abych se zařadila? Udělalo by vám to dobře? - Ano, udělalo.

- Dobře. - Jste k neuvěření, víte to? - Opravdu? - Jo. Je to jak vaše práce, obviňovat lidi... A hele, udělala jste to znovu. - Cože, ne. - V pohodě. Tentokrát nic neřeknu. Oceňuju vaše schopnosti, opravdu. Skvělé. Díky. - Čau.

- Nazdar. - Co se děje? - Tesla je tam venku. Máš být v New Yorku. Viděl tě? - Ne. Hej, vy. Co to děláte? Nic, mluvím s kámošem. Vím, co dělá. Pozdravil a chystá se předběhnout. Jo, doslova. Ne, ne, ne, vím, že to tak vypadá... Nejdřív jste se dali do řeči a pak jste nás předběhl.

Jste vůbec přátelé? No tak, neurážejte mě. Já pozdrav a předběhnutí vynalezl. Pokud bych to chtěl udělat, ani byste si nevšimli. - Právě jste to udělal. - Padejte dozadu. - Není to pozdrav a předběhnutí. - Je to pozdrav a předběhnutí. No tak dobře...

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je pořád "už sem toho chlapa nedávejte" a "to video je hrozný"... Co přesně vám vadí? Zabírá tady místo jiným? Překladatel by sice mohl udělat místo toho titulky k něčemu jinému, ale dokud mu za to nebudete posílat prachy na účet, tak bych to nechal na jeho uvážení. Navíc o čem hodnocení 68% vypovídá? V tuto chvíli hodnotilo 87 lidí. To taky může znamenat, že 60 lidí dalo 5 hvězd a 27 lidí žádnou. Počet shlédnutí je 1535, takže hodnotilo necelých šest procent. To není příliš reprezentativní vzorek. Především však vás nikdo nenutí se na něj koukat. Můžete jít třeba do lesa sbírat houby, je jich tam mraky.

50

Odpovědět

Mně tenhle týpek baví, díky za předklady a doufám že budou i další, i když budu jak to tady vypadá asi jen jedinej divák :D

120

Odpovědět

Paráda, aspoň někdo má stejný smysl pro humor.. :D

50

Odpovědět

Tohoto chlapa tu uz nedavejte, ma jedny z nejhorsich hodnoceni zde na videacesky.

512

Odpovědět

To je nějaký dokuiment o starém dědovi nebo co to má být?

64

Odpovědět

muze nekdo z adminu neco rict ke zmene majitele?
nebo je Mlada Fronta majitelem od prvniho kupu? jsem si toho vubec nevsiml, ze by probehlo nejaky info o tom.
diky

810

Odpovědět

Video hrozný, nejvíc zajímavý mně přijde, že ten za kým přišla (mimochodem není to Mr. Google z College Humor?) má v 0:48 plnej talíř a v 0:58 najednou zas prázdnej...:-D

71

Odpovědět

ten chlap je strasne nevtipny :D a este aj tie scenky mi pripadaju tak nejak "lacno"

1311

Odpovědět

Ono to je seriál, takže určitě by bylo lepší vidět jeden celý díl pokupě.. :)

21

Odpovědět

Nevím jestli je to kvůli tomu, že už jsem si vytvořil averzi vůči tomuhle "komikovi",ale fakt mě to nebere. Kdyby to sehrál kdokoliv jiný, možná bych se i zasmál,ale takhle.. :/

76