Agent 7Cyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:374
Počet zobrazení:7 682

Když jste zvláštní agent, rozhodně se neobejdete bez toho nejlepšího, speciálně upraveného vybavení.

Přepis titulků

Agent 7 Vítejte zpátky, Agente 7. Tu poslední misi jste zvládl skvěle, Agente 7. Ach, Agent 7. Zdá se, že jste se z Peru vrátil v jednom kuse. Líbilo se vám v divokém Peru? Pokud už nikdy neuvidím vápencový lom plný jedovatého hmyzu, bude to moc brzy.

Ještě že jste mi dal tu lyžařskou hůlku, která je zároveň hákem. Geniální. Jsem rád, že vám na misi posloužila, Agente 7, Ach ano, to mi připomíná... Pojďte se podívat, co pro vás mám na vaši další misi. Podívejte se, Agente 7. Tohle možná vypadá jako obyčejné pero... Ano, ale není to obyčejné pero, že ne? Správně, Agente 7.

Je to neobyčejné pero, které je zároveň výbušninou. Jedním kliknutím výbušninu aktivujete, dvěma ji deaktivujete a třemi kliknutími aktivujete vibrování. - Dále tu máme... - Počkat, počkat! Chápu tu skrytou výbušninu, ale proč to vibruje? Ach ano, to je na stimulaci prostaty.

Kde jsme to byli? Myslím, že potřebujete dovolenou. - Pobyt v laboratoři vám leze na mozek. - Nikdy mi nebylo lépe. Pokračujme. Tohle je nejmodernější titanová baterka, kterou potřebuje každý agent. Funguje pod vodou, baterka jí vydrží 8 hodin a když odšroubujete kryt, najdete umělou vagínu.

Na co potřebuju umělou vagínu? Moje mise je v tibetských horách, ne v německých nevěstincích. Ujišťuji vás, že to vše budete ke splnění mise nutně potřebovat. Což mi připomíná další vychytávku. Plně vybavená útočná puška FNP-90 se zabudovaným tlumičem... - No konečně. - Která střílí lubrikant. Zdá se, že jste se na stará kolena zbláznil. Teď ne, musím s vámi probrat nová vylepšení vašeho auta.

Na sedadlo řidiče jsem připevnil motorizovaný robertek. Také máte k dispozici kufřík, který po otevření vypustí afrodiziakum. - Ale počkat. Já... - Agente 7! Musíte okamžitě na misi! Okamžitě nastupte do letadla, ať nezmeškáte seskok. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

o 2 minutky to natáhnout a využít všechny ty vychytávky a dal bych plný počet :D

430

Odpovědět

flashlight x fleshlight - ale ta funkcnost v akci mi taky nejak unika...

220

Odpovědět

funkcnost to ma stejnou jako propiska na stimulaci prostaty :D

190

Odpovědět

Hnidopišská poznámka: FN je název zbrojovky (Fabrique Nationale), P-90 je typové označení, tak by tam patřila mezera...ale to je jen drobnost (-: (A ve videu sice říká "compact assault rifle", ale ve skutečnosti se jedná o PDW, personal defence weapon, takový speciální druh samopalu)

292

Odpovědět

A v rukou Teal'ca je to zázračná zbraň.

821

Odpovědět

+OnbagrPravda. A abychom posloužili i hráčům, B-3-4

131

Odpovědět

Mne sa to páčilo, celkom rád by som to videl ako krátky animovaný film :) taká 10 minútová epizódka o Sedmičke :)

140

Odpovědět

Nemůžu napsat sprostější slovo, takže...blbost.

831

Odpovědět

Klidně můžeš. Sleduj: Kočka, čertovina, volovina, krtka... Každopádně s tebou nesouhlasím :D

Edit: Sorry, nemohl jsem si to odpustit (Corwin8): Ne, nemůžeš (když si toho všimnu). :-D

172

Odpovědět

+Auto:D :D

22

Odpovědět

Tak tohle se podařilo :-D

242

Odpovědět

Za ten konec to stálo =D

383