Dort ke Dni matekCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 409
Počet zobrazení:18 774

V Americe se slaví Den matek stejně jako u nás druhou květnovou neděli a kluci u ExplosmEntertainment samozřejmě i k tomuto svátku připravili speciální díl Cyanide & Happiness.

Přepis titulků

Dort ke Dni matek Vše nejlepší ke Dni matek, mami. Ke Dni matek se nedávají dorty, prcku. Ale mami... Je na mě prostě moc chytrá. JED NA KRYSY Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U videí C&D vždycky ještě čekám na konci za titulkama ten jeden joke navíc. Dneska nic, maj to tam tak 1 ze 3, ale stejně budu příště čekat zas.. =)

300

Odpovědět

*C&H

182

Odpovědět

To bol plot twist jak sviňa :-D

671

Odpovědět

Geniálne :D :D Ako môže niekoho niečo také napadnúť? :D

1124

Odpovědět

Ten jejich černohumorný sarkasmus nemá hranic :-) Ale super, ještě že internet je stále relativně otevřený svět bez totální cenzury, v televizi by autory takového humoru dávno vyhodili za "nevhodnost". Třeba teď popotahovačky Jeremyho Clarksona ohledně slova "n**r", které mělo údajně zaznít při natáčení Top Gearu a má výhružku propuštění. Což nás, otrkanými C&H, Suricate, College humor, AVGN, absolutně nemůže rozhodit.To by bylo v p****i, trojka Clarkson, Hammond a May je nepřekonatelná kombinace a jejich vzájemná chemie a nesourodost nemá hranic. To by byl konec Top Gearu.

1646

Odpovědět

Neřekl n**r, ale "slope." V díle, kde stavěli most přes řeku Kwai, pozorovali u konce své dílo (pěkně křivé) a on řekl: "Oh look, there is slope on it." (slope-sklon, šikmina) a další dva se zasmáli, páč po mostě šel místní a pro ně se používá hanlivé označení "slope."

484

Odpovědět

+ChristopherAha, já jsem to četl ani nevím už odkud, a tam tvrdili, že to bylo slovo n**r nad GT 86. Asi si to každý přebere hold po svém :-) Ale díky za upřesnění, díl s mostem samozřejmě znám, ale nejsem zdatný angličtinář, takže tady pracují titulky a podobné dvojsmysly nezachytím. Hold Jeremy je huba prořízlá, to už se ví dávno, a není to první šprk, a zrovna tohle mi nepřijde jako důvod vyhrožování vyhazovem. Beztak by pořad bez něj nebyl kde je. Ale taková blbost mi nemůže pokazit těšení na příští měsíc a TG Live :-)

261

Odpovědět

+ChristopherSpíš bylo myšleno tohle video, kde údajně zamumlal: "Catch a nigger by his toe."
https://www.youtube.com/watch?v=nlQjdUWqBLE

61

Odpovědět

ale prosim te, South Park je tisickrat horsi, a davaj ho normalne v TV.

425

Odpovědět

+prasopesJenže ne na státní TV.

130

Odpovědět

ona ma toho viac, vraj ho niekto zaluje za rasmizmus, lebo na twitter ci kde dal fotku svojho (cierneho) psa, ktoreho pomenoval Dogba (vtipna skomolenina ako inak nez cierneho futbalistu Didiera Drogbu) :D

62

Odpovědět

Ten konec to zabil... (skoro) :-D

2072

Odpovědět

Som jediný, ktorému to pripomenulo twins z The Cave? :)

911

Odpovědět

Prostě dokonalé! Ten konec jako vždy :)

1241

Odpovědět

Je na mě prostě moc chytrá - tak to mě dostalo. :-D Cyanide & Happiness vždycky dostanou pointou na konci a ani dneska to nebylo výjimkou. Prostě pecka. 10/10 hvězdiček zcela na jistotu

15120