OpilecCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:830
Počet zobrazení:8 228

Jak by asi tak mohl vypadat běžný večer strávený v baru a následná cesta domů ve stylu Cyanide & Happiness? To se dozvíte v následujícím videu.

Přepis titulků

OPILEC Tuhle písničku nesnáším! A pití je tu moc drahý. Proč sem vůbec chodím? - Protože jsem tě sem přivedl. - To vím, - protože jsem Mozek. - A já jsem Tělo. To taky vím. Když už je řeč o tělech... Jedno se sem blíží. Rychle, vypadej cool!

Jak jsem si vedlo? Líbilo se ti to? Ušlo to. Vedlo sis dobře. To je jedno. Stejně není můj typ. Už toho nech. - Moc hezký. - Díky. - Co bys chtěl dělat teď? - Jen tady sedět a myslet na smutné věci. - Chceš si trsnout? - Ne, to ti nejde. - Chceš si zahrát kulec?

- Ten ti taky nejde. No tak! Trochu života! Co říkáš na tohle? Koukej na tohle. Cool, ne? Líbí se ti to? Zavíračka! Poslední objednávky, takže dopijte svoje pivo nebo whiskey a koukejte odsud vypadnout! - Radši bychom měli jít domů. - Ne, ještě jednu skleničku. Tak jo. - Kdo tě učil chodit? - Předtím to bylo snazší. Už to skoro mám.

Počkej, postarám se o to. Tak jo, tohle už vypadá slibně. Počkat... Proč zastavujeme? - No tak, pojďme domů. - Pšššt! Spááát. Ne! Musíme jít domů. Mozku? Musíme domů! Fakt musíme domů! Mozku? Mozku?! Mozku! Mozku! Nazdárek!

- To máš v kalhotách bobek? - Zdravíčko, chlapi! - Kdo ho sem pozval? - Já ne. Pozval se sám. - To je trapas. - Přišel jsem nevhod? - Pozval jsem pár kámošů, měli by... - A dost! Tohle je špatný, musíme jít. Nezvládám to! Tohle je naše nové dno. Chtěl jsem se k vám přidat už před několika hodinama. Nemůžu za to. Seznamte se, domů to bude dlouhá cesta. Cože?!

Ty budeš řídit? To není dobrý nápad. Jo, možná bys měl poslechnout svůj bobek, kámo. Neslyším vás! Pořád myslím na smutné věci. To se nedá! V pohodě! Vždyť opilý řídíš líp. - Ne, to nemůžu! Nedělej to! - On to udělá! - Tohle bychom neměli. - Uklidni se a chop se volantu, zatímco si zdřímnu. Právě se mi zdál hrozně divnej sen. Počkat, my řídíme? Ty máš nasráno v kalhotách?

Haló? Jste v pohodě? Haló?! - Jsem celej, díky. - Ty ne! Tělo, moje tělo. - To je tuhý. - Jestli je tuhý, tak jsem další na řadě. Vypadá to, že se setkám se svým nebeským tělem. Už letím. Tak jsem tu asi zůstal sám. No, lidičky, myslím, že z tohohle plyne ponaučení o pití a řízení. Kámoši dorazili! Díky, že jste se dívali.

Jsem pan Bobek, uvidíme se příště! Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Máte posunuté titulky.

01

Odpovědět

nechutná s****a, zklamání

05

Odpovědět

Až na animaci to vůbec nebylo jako Cyanide & Happiness, ale bylo to geniální!!!!

310

Odpovědět

Ze slabsiho soudku...

114

Odpovědět

Bez urážky, ale je to s****a.

6618

Odpovědět

Doslova, přihlédneme-li ke konci :D

582

Odpovědět

A pointa? nikdy nejedz zlty sneh.

416

Odpovědět

I see what you did there! :D

10

Odpovědět

Toho konce je škoda, jinak to bylo rozjedé úplně suprově :D

152

Odpovědět

To je tak dementně šílené, až je to geniální! Takže je to vlastně takové, jaké to na Cyanide & Happiness milujeme.

1023

Odpovědět

Netrapoš.

2013

Odpovědět

Tohle bylo něco víc než jen ta jejich obvyklá šílenost, na jakou koukám jindy. Super!! :-D

106

Odpovědět

to se mi stalo minule

613

Odpovědět

tys umřel?

1033

Odpovědět

+Gikyhihiho hahihuhiho hihi

28

Odpovědět

odpocivaj v pokoji Zabijak

241

Odpovědět

What the f.... o.O

452

Odpovědět

Weee...ird.

342

Odpovědět

todle nebylo klasicky C&H dobre nemelo to tak zabijacky humor ale i tak to bylo dost dobre :D chtel bych mit takovedle debaty mezi mozkem a telem :D

8111