Pozorování hvězdCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:399
Počet zobrazení:6 185

Po delší době se vrací Cyanide & Happiness. Dnes se v jejich krátkém filmu koukneme na romantickou chvilku pod hvězdami.

Přepis titulků

Pozorování hvězd Teda, zajímalo by mě, kolik je tam nahoře hvězd. Určitě jich je kopa. Jasně, Jimmy, je jich kopa. Jsi jedinečná, Suzie. Hele, padá hvězda! Přej si něco! Dobře. Chceš slyšet, co jsem si přál já?

Chceš to slyšet? Jasně. Přál jsem si, abychom byli navždy spolu. Jsi totiž nejlepší, Suzie. Počkat, kdo řídí to auto? Sakra, co budeme dělat, Suzie? - Jimmy? - Možná bych mohl protáhnout ruku okýnkem a chytit volant.

- Jimmy! - Co? Myslím, že chci, abychom byli jen přátelé. Mám pocit, že na to jdeme moc rychle. Co? Ty se se mnou rozcházíš? Myslím, že se k sobě nehodíme. Ale... to můžu změnit. Řekni mi, co dělám špatně. Hrozně se na mě lepíš, jsi otravný, moc mluvíš a taky jsi slaboch.

Mohli bychom se vrátit k tomu, že asi brzo zemřeme? A taky pořád měníš téma. Postav se tomu čelem, Jimmy. Prostě se k sobě nehodíme! To sis našla jinýho? Co? Ne! Je to on?

Jak je? Co, Chad? Fuj, ani omylem. Nevím, jak ti to ještě vysvětlit, Jimmy. Už s tebou nechci chodit. Kéž bych věděl dřív, že dostanu takovou facku. No tak, dej mi ještě... šanci. Ne, Jimmy.

KONEC DÁLNICE: 0,5 KILOMETRU Suzie... Milu... miluju tě. Myslím si, že nejsem... na vztah připravená. Drsný. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Stejnak nejlepší je tento díl - https://www.youtube.com/watch?v=4jG-cLpC8LM

40

Odpovědět

Still better story than Idiotsitter...

685

Odpovědět

Řekl bych, že čím kratší, tím lepší. Asi proto jsou obrázkové C&H komiksy mnohem lepší.

45

Odpovědět

Technicky vzato se mu to přání splnilo :-D

290

Odpovědět

Asi jsem měl vysoký očekávání, ale nebylo to nic moc.

765

Odpovědět

C&H Show nastavila laťku dost vysoko. Snad se trefím do těch nejlepších kraťasů. Doufám, že mi odpustíte, pokud se mi to vždy nepovede :-)

630

Odpovědět

+XardassI v porovnání se skečema před CandH Show to není nic moc, každopádně děkuju i tak za přeložení a těším se na další skeče.

20

Odpovědět

tenhle díl uz tu byl ne ? rozhodně není novej.

130

Odpovědět

Je to poměrně starý díl, ještě před C&H Show, ale přeložen tu ještě nebyl.

130