Produkční updateCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:349
Počet zobrazení:4 177

ExplosmEntertainment chystá nový pořád s názvem Cyanide & Happiness Show a v tomto videu má pro vás jeden z tvůrců, Rob DenBleyker, menší ochutnávku a informuje vás o průběhu výroby. Show by se mohla v budoucnu pravidelně objevovat i na našem webu.

Přepis titulků

Zlato, co se děje? Co se to tu sakra dějě? EPIZODA 2: PROČ NESNÁŠÍM LETNÍ TÁBORY A potom se chytil do pasti na medvědy. To je vtipné. - Potřebuju si odskočit, hned jsem zpět. - Dobře, počkám tady. Máš tu volno, mladíku? No, vlastně...

Co to piješ za břečku? Vodku s příchutí čokolády a maliny. Já... Dvě whiskey! - No tak, chlape... - Seď klidně, můj hochu, protože ti budu vyprávět příběh, který by ti mohl zachránit život. - Ve skutečnosti tu mám... - Kdysi dávno... Držte se, přátelé! Teď už nemůžeme vycouvat! Kapitáne, dál plout nemůžeme.

Moře je dnes zuřivou milenkou! Prosím vás, kapitáne, otočte to! Zastavte toto šílenství! Nikdy! Nevzdám se, nedopřeji si odpočinku, dokud nenajdeme Zadkožraloka! - Počkat, cože? - Zadkožralok! - Zadkožralok? - Zadkožralok! Napůl žralok, napůl zadek.

Postrach hlubin! Žádný Zadkožralok neexistuje. Mýlíš se, mladíku! Neznáš krutost moře! Neviděl jsi to pekelné stvoření, splývající s tím temně modrým břichem! Zadkožraloka jsme hledali několik měsíců. - Zadkožraloku...

- Kapitáne, muži hladoví, nezbývá nám moc vody. - Musíme zastavit a doplnit naše zásoby. - Ne! Naposledy, co jsme stavili, polovina mé posádky opustila loď! - To asi proto, že jste blázen, pane. - Blázen? Je snad bláznivé hnát se za bludným a znetvořeným Zadkožralokem? Jo, ale vy to hlavně berete moc osobně. Je to osobní! Zadkožralok mi sebral všechno.

Vzal mi ženu, vzal mi mého jediného syna. A připravil mě o můj zadek. - To myslíte vážně? - Vážně jako kurděje, mladíku! Připravil vás o zadek? - Dobře, musím jít. Omlouvám se... - Sedni si, chlapče! A buď rád, že vůbec můžeš sedět. Páni, říkal jsem si, proč nosíte chapsy bez zadku. To proto, že jsem muž bez zadku!

- Jsem zpátky. - Pšt. Co se stalo dál? Mnoho týdnů uplynulo a náš lov byl stále bezvýsledný. Muži slábli, ale nevzdávali jsme se. Měl jsem jediný úkol. Zabít Zadkožraloka. Zase si povídáte pro sebe, kapitáne. Jen tak procvičuju. Hele, to je Zadkožralok! Ne, to je jenom Pérochobotnice.

Nemá to cenu, kapitáne. Nechme toho hledání. Ničí vás to. Polovina vaší posádky je po smrti. No, možná už je čas... Počkat, tamhle! To je váš první důstojník. Také mrtvý. Pomstím ho zabitím Zadkožraloka!

Tu poslední část jsem neviděl. Je to jen literární příklad. Jste skvělý vypravěč. Díky. Potom se udály další věci a loď se potápěla. Kapitáne! Jdeme ke dnu, pane. Musíme nasednout na člun!

Jaký to má smysl? Můj život nemá smysl. Nedokončil jsem svůj úkol. Aspoň jsme si to pořádně užili, ne? Jasně, většina z nás zemřela, ale zbytek z nás má zajímavé příběhy k vyprávění. Ano, příběhy! Musím varovat ostatní, aby jejich posedlost nepřerostla v šílenství!

Ať je to nezničí, jako to zničilo mě! Následuj své sny, mladíku, ale nedopusť, aby ony pronásledovaly tebe. Protože sen se může rychle změnit v noční můru. Tu noc jsem přišel o vše, přišel jsem o loď, o posádku a o svou mysl.

Nyní jsem zlomený a na mizině. A mohu vinit jen sám sebe. Páni, děkuji, že jste se se mnou o ten příběh podělil. Já... Počkat. Pokud jste na mizině, jak si můžete dovolit to pití? Nemůžu! Sakra!

No, to by bylo. Dnešek je den D. Mám prsten, mám dívku. Teď jen doufat, že řekne ano! Páni, tohle je opravdu skvělé. Díky za společný večer, zlato. Na toto místo jsem slyšel samou chválu, musel jsem tě sem vzít.

Páni, podívej se na ten lustr! Ano, je opravdu hezký. Každopádně. Mám důvod, proč... Panebože! Ano, ano! Páni, to je tak romantické. Já... Ty jsi mi právě vypil víno? Já...

Ano. Proč? Jsem alkoholik. Cože? Už je to tak. Dobře, nic se neděje. Vyzkoušíme něco jiného. Vidíš? Nepotřebuješ alkohol, aby ses bavil. Máš pravdu.

Hele, zlato, rád bych... Podívej. Hele, zlato, rád bych se tě na něco zeptal. - Vezmeš si mě? - Ano! Proč ty nemůžeš být takový romantik? Prsten ve víně Ruské kolo Balón - Není to tu skvělé? - Je to tu ještě lepší! Je to tu naprosto úžasné.

Miluji tě. Taky tě miluji. - Panebože, je to snad... - Ano. - Ne, támhle! - Dívej! - Cože? - Ne! - Ano! Jasně, že si tě vezmu! Sakra! Ne! Ne! Ne! Co máš za problém? - Nemůžete, nemůžete... - Nemůžeme co? - To není spravedlivé!

- Jak se opovažuješ? - Tak to není, poslouchejte. - Ty poslouchej mě! Nepřišel jsem až sem nahoru k oblakům, aby se tu do mě navážel někdo jako ty! - Cože? Ne! - Vypadni z mé oblohy! - Chtěli jsme tu být o samotě. - Ne, ne, ne, ne, ne. Vy mi... Chtěli jsme od lidí, jako jsi ty! - Ne, vy mi nerozumíte! - To ty nerozumíš! Nerozumíš naší lásce.

Co máš za problém? Ultra romantika Žádost o ruku Ahoj, zlato, jsem... Haló? Co to je? Zdravím, drahá. Schoval jsem zde v místnosti něco velmi speciálního.

Pokud to chceš najít, musíš si se mnou zahrát takovou malou hru. Něco jako Saw: Hra o přežití? - Co je to Saw? - To je film. Sakra! Do prčic! Podívej, zlato. Strašně moc tě miluji a už jsem vyzkoušel milión různých způsobů, jak tě požádat o ruku, ale žádný není originální...

Chtěl jsem ti jen dát něco, na co budeš vzpomínat. Zlatíčko, nezáleží na tom, jak mě požádáš, chci s tebou strávit zbytek svého života. - Opravdu? - Ano! Je mi jedno, že jsi homofobní alkoholik, pojďme se vzít! Udělala jsi ze mě toho nejšťastnějšího může na světě. Takže...

Jak se odsud dostanu? Musíš to všechno projít. A takhle zemřela moje snoubenka. To je smutný příběh. Ale já mám jeden ještě smutnější. Dvě whiskey! Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kratšie videá = vtipnejšie videá, dúfam ale, že to v tomto prípade tak nebude :)

30

Odpovědět

Wow. Such cyanide. Very happiness.

32

Odpovědět

Ten je hezkej... :D a když se podílí na tvorbě Cyanide and Happiness, tak má určitě i dobrej smysl pro humor. Zamilovala jsem se. :D

2010

Odpovědět

Už se těším až bude na nově reportáž o tom, jak CaH zpúsobůjí masakry na školách :D

391

Odpovědět

Už se těším, snad nepůjde kvalita dolů, ale spíš nahoru....

291

Odpovědět

Desetiminutové cyanide & happiness ? Am I in heaven? :D

972

Odpovědět

Sakra, teď potřebuju vědět jak to dopadlo. :D

1320

Odpovědět

skončil na vozíku a pak mu řekli, že ten supervoják je jen film :O

531

Odpovědět

urcite to byl Larry.

260