Sledování mrakůCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:375
Počet zobrazení:20 812

Taky jste někdy pozorovali mraky a snažili se přijít na to, co svým tvarem připomínají?

Vznik dalších epizod můžete podpořit na Patreonu.

Přepis titulků

SLEDOVÁNÍ MRAKŮ Tamten vypadá jako slon. Jo, trochu jo. Koukej, tamten vypadá jako žirafa. A tamten jako hřib. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Ahoj, tady Rob s updatem o Patreonu. Za první týden jsme nasbírali 2000 Patr(e)onů, což je úžasné, ale nedosáhli jsme plánovaného cíle, takže nemůžeme vydávat nové díly.

Nemáme na to prostředky. Tohle byl poslední pravidelný kraťas, než dosáhneme prvního cíle. S vaší pomocí to zvládneme. Uvidíme za týden. Díky, že nás sledujete a podporujete nás na Patreonu.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Otázka na překladatele nebo dobrého fanouška tohoto seriálu: Na konci videa je v pozadí hrdina Lunk, pamatuji, že tu byl přeložen ale nemohu ho najít. Pomůže mi někdo prosím ?

00

Odpovědět

Odpovědět

Se mi nechce verit, ze nemaji dostatek prostredku.....Ty jejich videa maji miliony zhlednuti na Youtube, coz znamena pomerne dost penez. Navic ty jejich videa jsou kratke a tudiz nejsou tak casove narocne.

270

Odpovědět

Na jednu stranu máš pravdu, sledovanost mají slušnou. Youtube ale už není co býval a výdělek letí strmě dolů a to máš ještě štěstí, pokud ti z nějakého prapodivného důvodu nezatrhnou monetizaci. Při dobrém počasí, správné konstelaci hvězd a správně obětované panny, se bavíme o necelém dolaru za 1000 zhlédnutí v USA. V menších zemí, kde je trh omezenější se bavíme cirka o půlce, proto tolik Youtube hvězdiček přesedlává na product marketing a placement.

150

Odpovědět

+InkognitoA vzhledem k námětům videí C&H bych se divila, kdyby měli nějaké, co demonetizované není...

70

Odpovědět

Heh. Jo, sledovanost na YT je doopravdy jen číslo. Ne prachy.
Všichni teď musí mít sponzory, merch, patreon, placenej obsah…
Ale pokud jsi korporátní TV stanice a chceš mít YT účet a postovat video, dostaneš plnou monetizaci.
Protože…YT. :-D

10

Odpovědět

tak toto ma odpalilo, ai naj od nich

100

Odpovědět

Soudruzi z yt už demonetizovali i C & H? Asi nebyli dost sluníčkově a hipísácky family-friendly. Možná jejich videa urazila někoho kdo množstvím barviva překračuje práh nedotknutelnosti nebo vyznává jiného a tudíž lepšího a nekritizovatelného a privilegovaného neviditelného psychopatického a dětinského bubáka. Nebo otřásli jeho přesvědčením, že jeho sexuální orientace je privilegium a zlaté tele? Nejspíš kombinace všeho plus další kokotiny.
O tom co je krasne rozhodujeme my - strana ...

1724

Odpovědět

Napríklad tu sú tie ďalšie kokotiny Modern Educayshun

10

Odpovědět

"Soudruzi z yt" jsou hlavně obyčejní provozovatelé nějaké společnosti a YouTube jejich soukromý nástroj, takže si s ním můžou dělat co chtěj...

83