TěhotenstvíCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:478
Počet zobrazení:5 691

Na Halloween nemohl ani ExplosmEntertainment zůstat pozadu a nahrál díl Kyanidu a Štěstí, který se celkem vztahuje k celému svátku.

 

Přepis titulků

Těhotenství Krátký film Kyanidu a Štěstí Doktore, chci slyšet dobré zprávy. Jak se vede mému uzlíčku radosti? Ne. Ne, to vůbec není dobré. Děje se něco? Omlouvám se, slečno McCloudová, ale myslím, že prožíváte to, čemu se říká Falešné těhotenství.

Příznaky, které prožíváte, jsou naprosto psychosomatické. Prostě nejste těhotná. Cože?! To nemůže být pravda. Vím, že jsem těhotná. Cítím to. Madam, vím, že je to pro vás velmi těžké, ale mohu vás ujistit, že nejste těhotná. Je mi to moc líto. Mám porodní bolesti!

No, no, no, počkat, cože?! Jak můžete... Dobře, ehm... Dýchejte z hluboka, slečno McCloudová. Pěkně zhluboka. Dovnitř a ven. Dovnitř a ven. Fajn, vedeme si dobře. - Nepřestávejte dýchat. - Kurva, to bolí! Raději pozor na pusu, slečno McCloudová, nebo až vaše dítě vyleze, bude nadávat jako dlaždič.

Držte už kurva hubu a pomozte mi trochu! Ano, samozřejmě. Jen dál tlačte a soustřeďte se na dýchání. Perfektní. Přesně tak. Myslím, že už ho vidím!

Kurva! Nemůžu tomu uvěřit! Je to kluk! Vypadá to, slečno McCloudová, že jsem se moc unáhlil. Je z vás hrdá matka malého hromotluka a... Sl...Slečno McCloudová? Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

K některým komentům níže... pointu tohohle videa může řešit jen opravdový debil.
Jinak velice povedený "dvojsmysl" falešného těhotenství :-D

31

Odpovědět

Režie: David Lynch

200

Odpovědět

To jsem tady vážně jediný, kdo si myslel, že mu na xicht v****e hovno? :D

1145

Odpovědět

Já teda souhlásím s FraGyver :) Zkrátka místo toho aby bylo imaginární to dítě, tak bylo imaginární úplně všechno okolo :)

150

Odpovědět

00:58 - "nadávejte jako dlaždič", myšleno na ni, ne to děcko ;)
Jinak taky wtf?

113

Odpovědět

3spooky

23

Odpovědět

nejak sem nepochopil, ale hold halloween, nebo tam vebehla banda tmavokozcu, ti dokazou rozebrat vsecko behem momenta :D

359

Odpovědět

Cpt. Ta ženská použila hračku dítěte na odlákání pozornosti a pak mu vykradla celou ordinaci, vcetne zarivek... Cpt. out ;)

5016

Odpovědět

Přesně tak, po překladu Phantom pregnancy na Falešné těhotenství, ztratilo celé video pointu..

503

Odpovědět

Nechápu, jak se něčeho takového mohl překladatel dopustit. Vždyť bez toho nemá video smysl a kdo neumí anglicky, nemůže ho pochopit..

243

Odpovědět

+TvaMatkaJá to přeložil jako 'Přízračné těhotenství'... Korektor to opravil a mimochodem, myslím, že i člověk, co neumí anglicky, tam slyší toho Fantoma...

2215

Odpovědět

+TvaMatkaTak já bych to taky asi nepřeložil líp, ale chtělo by to aspoň vysvětlení pod videem, protože to jinak fakt ztrácí pointu a asi ne bezdůvodně má teď komentář "Tak to sem nějak nepochopil" 140 palců nahoru..

93

Odpovědět

+TvaMatkaV popisku je napsaný, že je to Halloweenský díl, tak jsem myslel, že se to třeba dá pochopit... No tak asi ne. :)

1118

Odpovědět

Je fakt že anglicky neumím, takže tu AJ v pozadí celkem neposlouchám a nebýt komentů tady to nepochopím. (Po přečtení Phantom pregnancy jsem to pochopil)

151

Odpovědět

Phantom pregnancy... I get it

451

Odpovědět

hej ! toto bolo asi to najlepšie video ake som kedy videl :D to bola pecka riadna hhh až som mal zimomriavky nakonci hh

922

Odpovědět

Nápověda: Video bylo nahrané v době Halloweenu.

175

Odpovědět

Řekl bych že pointa má být v tom, že zatímco on pokládal to dítě za iluzi, bylo ono jediné reálné a iluze byla vše ostatní. Nicmoc humor, ale tak už to u CaH občas bývá.
Ale připomnělo mi to svým způsobem Silent Hill :)

234

Odpovědět

Suma sumárum nejvtipnější z videa byl odkaz na skákající novorozeně z komiksů. Mohl s nim hodit.. :3

05

Odpovědět

I don't get it.
At all.

929

Odpovědět

I don't get it.

239

Další