Angličtina pro začátečníky

90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:474
Počet zobrazení:11 313

Hitem internetu posledních dní je polská reklama aukčního portálu Allegro. Tříminutový spot z dílny varšavské agentury Bardzo má už přes 12 miliónu zhlédnutí a stojí opravdu za to. Hlavní hrdina se jmenuje Robert a na stará kolena se začal učit anglicky...

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je legendární? :-(

10

Odpovědět

Lituju dne, kdy se omezenci naučili používat termín "multi-kulti", aniž by tušili co to vůbec znamená. Banda omezených debilů tady, fakt. :D

51

Odpovědět

Pěkně zpracované video a celé je takové pěkné. Když chce někdo nadávat, tak si v tom vždycky něco najde. Mě naprosto neurazilo, že je to Polák, který jede do Anglie (podle taxi) a má tam syna, který má dítě. To, jak vypadá, prostě neřeším. Video se mi líbilo a basta. Jo, a natáčeli to Poláci, ne Angličani, takže netuším, proč se tak čílíte

21

Odpovědět

wtf to musite vse komentovat rasisticky???tak zaostaly stat jako Cesko-to svet jeste nevidel-analfabeti

23

Odpovědět

Jen technická... Když spojuješ rasismus se zaostalým státem, tak mi prosím uveď stát vyspělý kde není rasismus. A než něco uvedeš, tak se zamysli. Rasismus není jen jednosměrnej -> bílej proti jiným.
A taky že když tam o něčem nesmíš mluvit tak to neznamená "není".

01

Odpovědět

Sekce komentářů jako vždy nezklamala. Jsem zásadně proti politicky korektní kultuře, bláznivým sluníčkářům a sociálním inženýrům, hrající si na bohy, ale vidím, že opačné spektrum je úplně stejná sebránka bezmozků. Jsou tu tací, jenž bez váhání píší: "Proč tam kurva dávají negra, zase ti sluníčkáři..." a vůbec si neuvědomují, že tam dali smíšený pár asi proto, aby vyjádřili, že jeho žena neumí polsky. A nebo taky ne. V obou případech je to úplně jedno, ne? Vůbec to nepůsobí nuceně. U filmů, jako byli například splaška, jako byli nový ženami obsazení Ghostbusters, to pochopím. Tam to bylo do očí bijící. Ale tady?

150

Odpovědět

Ono to bude tím, že se většinoví angličané dívají na středoevropany a potomky lidí z kolonií (černochy, Indy, Pákistánce...) povýšeně. Takže polský instalatér/popelář/stavař si vzal za ženu mulatku (=míšenku) pracující v místním hokynářství/továrně/ovocné farmě. „Multikulti“ mi to video nepřišlo, spíše v něm vidím posilování stereotypů.

00

Odpovědět

Nějakou dobu jsem na videačesky nebyl. Update stránek dobrý, ale chtělo by to i update osazenstva. Samý omezený sluníčkář, co není schopen ani trošky kritického myšlení a jen jak ohraná deska opakuje: Multi-kulti doobrýý, všechno ostatní špáátnýý Bééé!!! Nikoho nesuďme, všichni jsou stejní, všechno přijímat a hlavně o ničem nepřemýšlet.

610

Odpovědět

A nejhorší na tom je, že zkazí život nejenom sobě, ale i ostatním!!!

43

Odpovědět

Ach jo! Proč všude musí nacpat tu multi-kulti sr*čku?! Když tam není negr, tak to není ten správný kýč nebo co?!

1741

Odpovědět

Každej v tom vidí, co v tom vidět chce. Než jsem sjel na komentáře, ani mi nedošlo, že je to, jak říkáš, multi-kulti pár. Je rok 2016.

247

Odpovědět

+teddikTo, že jsi nepozorný, je tvůj problém. A co, že je rok 2016? To už se hrdost a rozum nenosí a musíme tleskat vlastní zkáze?

419

Odpovědět

A predstav si, ze mame obdobnou situaci v rodine... Holt lid se maji radi a maji deti bez ohledu na barvu vlasu, oci, kuze... neni na om nic spatneho...

196

Odpovědět

+Kniga_SitaraProti tomu žádná, ale proč se to musí všude cpát? Všechno musí mít negra, jinak to není to pravý?!

49

Odpovědět

Lidi vzpamatujte se! Snaha zachovat se není projevem rasismu, ani nic špatného. Ba naopak je to projevem rozumu a morální ctnost. Tleskáte jak ovce té multi-kulti zvrhlosti, protože jen tak se můžete považovat za ty "hodný" a "pokrokoví" a přitom tleskáte svému zániku. Je to úplně stejné, jako kdyžAnička ve škole napráší pepíčka, že opisuje, aby ji paní učitelka pochválila.

57

Odpovědět

+Já!Milý Já!, ty jsi dokonalý názorový dinosaurus ;)

44

Odpovědět

+TenMrchaPokud je rozum projevem zastaralého myšlení, tak je něco hodně špatně! ;(

43

Odpovědět

Super reklama. Nejlepší je konec. Dotaz: "co šukáš?", úžasně vystihl tu vánoční atmosféru.

351

Odpovědět

Škoda, čekal jsem, že dítěti řekne "I'm gonna fucking kill you" :-D

1105

Odpovědět

už moc sleduješ kyanid a štěstí, dej si pokoj! :D

100

Odpovědět

tyhle vánoční píčviny nesnášim, zakázat

2444

Odpovědět

On se učí anglicky jak já :) Akurát v autobuse tolik neřvu :) ale doma už docela prudím :/

440

Odpovědět

Super video, akorát nevím kde sehnali na hlavní roli Erdogana. Holt asi tučný rozpočet.

931

Odpovědět

Parádní video, akorát nechápu proč musej mít černý dítě. zase multikulturální propaganda.

6892

Odpovědět

To ještě nevíš, že ten dospělý syn od pšonka se původně narodil jako holka, ve Státech přijal islám a má dceru, která v 15ti příjde na to, že je na holky.

1417

Odpovědět

+(Pepek)Ve státech?????

30

Odpovědět

Spíš to má lehčí vysvětlení.
Prostě chtěli těm jednodušším lidem, jako třeba tobě, ještě víc naznačit, že si jeho polský syn vzal anglickou ženu a mají spolu dítě, které polsky neumí.

8914

Odpovědět

+dejfAngličanka nemůže být černá! To je jako by jsi řekl, že když se myš narodí ve stáji, je kůň. Nezáleží na tom, kde se člověk narodí, ale komu.

39

Odpovědět

ja nechápem ako ti to môže vadiť :D

3415

Odpovědět

+hujhetvl, nesnasim tyhle lidi, ptas se proc je cerny, a ja se ptam proc by nemohlo bejt cerny? vo co de

3526

Odpovědět

+vlasy98dobre ser na to, len ma zaujimalo jak niekomu moze vadit farba dietata v podarenej reklame a este za tym vidiet multikulti propagandu? :D

2220

Odpovědět

+hujheale ono to je propaganda alebo skor politicka korektnost

2618

Odpovědět

+hujhesry odpovidal sem kaktusovi ne tobe

31

Odpovědět

+hujheJá to taky nechápu. Chodím teď s mulatkou a když s ní někde jdu, tak prostě nestačím sledovat pohledy plešatých hlav. Ti lidi ani neví, co jim na tom vadí, pořádný argument by neřekli, ale cestovat do ostatních zemí, kde jich je víc jak bílých, to by chtěli a stále by si tam chtěli připadat jako nadřazení.. Přece jsou to jen blbí negři a žluťáci, že?
Donedávna jsem opravdu netušil, kolik je v lidech nenávisti kvůli barvy pleti. Přitom to jsou lidi, kteří jsou tu již od narození a jsou mnohem víc češi než ty blbý plešky.
Nic proti všem plešatým lidem, ty chytřejší z vás si vyvodí, na které to bylo zamýšleno.

3918

Odpovědět

Hlupáci jedni marketingoví! Kdyby si ten jejich bílej pšonek vzal v Anglii bílou slovenku, tak by srdce všech unikulti nácičků mělo klid. A oni tam takhle bezhlavě obsadí místní černou holku. :-D

2119

Odpovědět

Nejsem rasista, ale když vidím černocha v reklamě, tak je to multikulturní propaganda, protože každej slušnej čech ví, že černoši neexistujou a pokud jo, tak po sobě střílej v bronxu.

328

Odpovědět

+AutoZačátek věty "nejsem rasista, ale" o tobě vypovídá pouze to, že seš debil...

1122

Odpovědět

+CD_Jnajdi si ve slovníku slovo "ironie"

242

Odpovědět

+AutoMůj otec říká, mám rád všechny lidi, jenom ne cigány, to totiž nejsou lidi.

21

Odpovědět

tady mi to černý dítě, respektive žena vůbec nevadí, hlavně protože není úplně jasný, kam jede... (naopak to pěkně zdůrazňuje "cizinu")
...to daleko víc mi černý vnouče nesedělo v reklamě na waleskej fotbal, jak se dostali na Euro... černej Velšan? nějací určitě jsou, ale reprezentativní pak ta reklama moc není...
https://www.youtube.com/watch?v=Sl5SLISEMUA

75

Odpovědět

+freak thinkerTak jenom v národním týmu Walesu je třeba Ashley Williams, Neil Taylor, Robson-Kanu...

00

Odpovědět

+freak thinkerPolák v Anglii, pravděpodobně Londýn. Kdo v Londýně byl, dobře ví, že běloch je tam takřka každý třetí. Že mají v rodině malé dítko jiné rasy? A co jako?

21

Odpovědět

Mé cynické já čekalo: „Hi. I am your granpa. I'm gonna fucking kill you.“

2321

Odpovědět

Tvé přání je mi rozkazem...
https://www.youtube.com/watch?v=qiGh8KKkN9U

442
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)