Mog - Vánoční pohroma

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:295
Počet zobrazení:8 194

Rozpustilá kočka Mog se zrodila v mysli britské autorky dětských knížek Judith Kerr. Pro reklamu obchodního řetězce Sainsbury's napsala zbrusu nový vánoční příběh. Z videa se velice brzy stal virál, který dojímá celý internet. Podívejte se i na další videa z našeho speciálu Vánoce 2015.

Přepis titulků

Byl Štědrý večer a rodina Thomasova snila své sladké sny. Nicky a Debbie snili o dárcích, které jim přinese Santa, pan Thomas o nové pálce, paní Thomasová snila o... Ach, kapitáne Thomasi! O něčem jiném. A konečně tu máme Mog. Mog se nezdály zrovna sladké sny. Mog měla noční můru.

Hasičská služba. Haló? Haló? Za tou kočkou! Šéfe... Sousedé se sbíhali a hasiči jim vyprávěli, jak Mog všechny zachránila. - Zaslouží si medaili. - Myslím, že by radši vajíčko. Ale na Mog žádné vajíčko nečekalo. A taky vůbec žádné Vánoce. Alespoň si to mysleli.

Ale všichni ostatní si mysleli, že pokud Thomasovi a Mog nemůžou mít vlastní Vánoce, můžeme se s nimi podělit o ty naše. A přesně tak to provedli. Tady máš, Mog. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Absolutne nadherna grafika, krasne animacie.

75

Odpovědět

Dabuje Emma Thompson :)

61

Odpovědět

Hlavně nezapomenout propagovat multi-kulti :(

532

Odpovědět

Klasika, 12 palců dolů a žádná argumentace :(

219

Odpovědět

+Moor8A co jako čekáš? Argumenty k debilnímu komentáři? Ty nejsou třeba...

223

Odpovědět

+Moor8Třebas co je na něm podle tebe debilního. propagují tam multi-kulti? propagují. (odehrává se to v anglii a přesto tam nacpou negříky) Hodí se to do vánoční reklamy, či spotu? (propagace multi-kulti) Nehodí.

211

Odpovědět

Jaka propagace multi-kulti, cernosi v anglii normalne ziji, pracuji, slavi vanoce, nevidim jediny duvod proc by nemeli byt ve vanocni reklame.

Btw ten tvuj krasny "bily" svatek se odehrava na blizkem vychode a kdyz se mrknes do betlema tak baltazar taky neni bilej jako stena...

141

Odpovědět

+moooOdehrává se to v Anglii, což je Evropská země a tak by tam měli být Evropané. Když to bude reklama točená nějakém Africkém státu, namítnu, proč jsou tam Evropané.

112

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, asi je to tím, že nemám rád kočky, ale nepřišlo mi to ani dojemné, ani nápadité, ani originální. Kolik takových Vánočních příběhů existuje? Variací na toto téma - Vánoce, průšvih, zkažené Vánoce, pomoc lidí, takových existuje snad milion. A u téhle jsem pořád čekal, kdy se něco nápaditého či překvapivého stane. Nestalo. Co mne na tom mělo dojmout?

416

Odpovědět

Vánoce neslavím, ale tohle je prostě krásně udělané a ten konec super. :)

713

Odpovědět

FAKE

203

Odpovědět

Je to Fake, Garfield ani zadna jina kocka by nenechali spalit krocana...

371

Odpovědět

Chtějí v posledním záběru naznačit, že kočka byla vyrobena v počítači?

Matrix přichází...

111

Odpovědět

Jak zavazela ve dverich, zatimco lide prochazeli, tak jsem jen cekal az ji nekdo nakopne.
A kocka samotna ma docela podivny cumak, nicmene nemuzu vycitat, s mym talentem mam problemy nakreslit v illustratoru i kruh. :D

201

Odpovědět

Zasraná kočka!

337

Odpovědět

Norman v roli hasiče ? :D

431

Odpovědět

Damn it, Mog!

210

Odpovědět

Fake .... kocky jsou pri chuzi prilis opatrne na to, aby mohly shodit cokoliv.

438

Odpovědět

:D tak s tím by náš Kvído asi nesouhlasil :D

370

Odpovědět

+KemotNaše kočka souhlasí s vašim Kvídem, který nesouhlasí :DD Jako by to ta sviňa dělala naschvál :D určitě to tak dělá !!!

181

Odpovědět

sni dál... to možná tak všechny kočky, které nikdo nevlastní hádala bych :D

140

Odpovědět

Tys kočku asi nikdy neměl, co? :D

153

Odpovědět