Vánoce 2117

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:150
Počet zobrazení:6 920

Je rok 2117. Umělá inteligence už dávno převzala kontrolu a lidé přežívají v lesích. Robotům ve městě na Vánocích nezáleží, dokud jeden z nich neobjeví starý vánoční film...

Přepis titulků

NÁDH RNÉ VÁN CE DNES NÁDHERNÉ VÁNOCE LIDÉ PRCHAJÍ PŘED UMĚLOU INTELIGENCÍ - A co budeme dělat teď? - Rozbalíme dárky. - Ano, prosím! - Tady, mé dítě. - Děkuji, tatínku. LIDÉ PRCHAJÍ PŘED UMĚLOU INTELIGENCÍ Vtom se objeví velký medvěd, zažene ho a řve!. Bez lásky je to jen svátek.

Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

akorat škoda že 2117 už nebudou bílí lidé... :/

192

Odpovědět

Nevím na co narážíš, ale diverzita DNA je důležitá ... podívej se na čistokrevný psi, některý stěží dýchají. Island plnej zrzků? Severský země s degenerujícím genomem. Oni to moc dobře ví proč si je tam zvát.

01

Odpovědět

odpad

49

Odpovědět

ja som večši

00

Odpovědět

FUUJ DALŠÍ REKLAMA

610

Odpovědět

Dneska jsem jedl mrkev a byla dost tuhá. Zítra už ji jíst nebudu, protože budu tuhej já. Děkuji všem přihlížejícím práskačským sviním co to řekli Dubínkovi. Ten hajzl vyvražďuje všechny mrkvožrouty a já jsem na řadě. A tak alespoň držme minutu ticha za předešlých 3784 obětí. Dobrou noc .

49

Odpovědět

vypnut racionalitu a uzit si grafiku

193

Odpovědět

Čekal jsem, že ten vidlák v rámci dobrých vztahů ve dveřích vytáhne brokovnici a vtiskne mu do hlavy nové myšlenky brokama.

490

Odpovědět

Já taky :D

200

Odpovědět

Po večeři se aktivoval skrytý kód "ORDER 66" a robot měl zvládnutý další úkol eliminace.

510

Odpovědět

100 bodů. Hlavně za tu grafiku. Nádhera.

91

Odpovědět

To uz sa tu prekladaju reklamy?

68

Odpovědět

Když to za to stojí, tak jo. Vánoční reklama od Edeky už je takový evergreen: Táta - Vánoční reklama Edeka. A takhle reklama se taky povedla: Angličtina pro začátečníky.

171

Odpovědět

To mě vzalo za srdce. Moje babička u toho brečela tak moc, že umřela na dehydrataci. Děda se potom vožral do němoty a rozhodl se jít sáňkovat na blátě. Brácha se z toho zbláznil a okusuje teď stromy v lese z obav , že svět ovládnout roboti. Matka a otec se k němu přidali v rámci podpory jeho rozhodnutí. No a kdo to k***a vyhrál nejvíc ? No já . Mám plně vybavený byt a dvě auta. To jsou mi teda blížící se vánoce.

371

Odpovědět

Taky bys mohl podpořit svého bratra, když už jsou ty svátky jako + bys tu mohl napsat svojí adresu, čistě z vědeckých účelů... třeba.

111