Dark Lunacy - Heart of Leningrad

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:148
Počet zobrazení:4 088

Dovoluji si tvrdit, že dnešní kapelu drtivá většina z vás nezná. Pocházejí z Itálie a hrají melodic death metal, do kterého často zakomponovávají smyčcový kvartet.

Debutové album Devoid vydali v roce 2000. Z něj stojí za zmínku například skladba Dolls, ale dejte si pozor na smyčcový part, mohl by vám uvíznout na dlouhou dobu v hlavě. ;-) Druhá deska z roku 2003 se jmenuje Forget Me Not. Za poslech určitě stojí píseň Defaced. Třetí album The Diarist (2006) je koncepčí dílo vyprávějící o dobývání Leningradu (Petrohradu) během druhé světové války. Zatím poslední vydanou deskou je Weaver of Forgotten (2010).

Tak jak se vám Dark Lunacy líbí?

P.S.: Vzhledem k tomu, že nejde o příliš známou kapelu, je u nich o klipy docela nouze. Proto je dnešní video jen obrázková slideshow.

Přepis titulků

Ze samotného pekla se vracím, svůj život v prach obracím. Jsem sám, mám v sobě zaryté drápy, mé jméno se mi z paměti ztrácí. Ze samotného pekla se vracím zpět, lidé jsou zlomení. Vidím, jak utrpení obemklo svět, v prázdnotě ležím. Mezi mnou a smrtí stojí můj Leningrad, vzduchem se nesou planá slova řečníků.

Bij, mé srdce, jen bij! Bij, mé srdce, vím, že jsi unavené. Dej, ať cítím, že jsem ještě naživu. Bij, mé srdce, jen bij, buď mým metronomem. Bij, mé srdce, vím, že jsi unavené. Dej, ať cítím, že jsem ještě naživu.

Vím, že zemřu. Vím, že zemřu. Vím, že zemřu... za Leningrad! Kromě mých slov je zde ještě rozhlas. Dává o sobě znát srdce Leningradu. Za Leningrad!

Bij, mé srdce, jen bij... za Leningrad! Bij, mé srdce, vím, že jsi unavené. Dej, ať cítím, že jsem ještě naživu. Bij, mé srdce, jen bij, buď mým metronomem. Bij, mé srdce, vím, že jsi unavené. Dej, ať cítím, že jsem ještě naživu.

900 dní... 900 nocí... Pamatuji se! A jsem na to hrdý! Vím, že jsi unavené. Vím, že jsi unavené. Vím, že zemřete. Překlad: Snowi www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když už Italskej Death Metal se sympfonickejma prvkama, tak rozhodně Fleshgod Apocalypse !! :D :D

181

Odpovědět

nemohla bi si prosím preložiť niečo z novej avantasie?

180

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9Tdl021ArsM prosím o překlad ... Lee je skvělý herec, žpevák ... a jeste mnoho více ... ale hlavně i přes svůj věk skvělý komik :)

180

Odpovědět

Gratuluju, právě jste to těma reklamama úplně doje*ali....

183

Odpovědět

Jákýma reklamama? :D

187

Odpovědět

+AlitocTřeba těma nalevo....nebo tou obří přez půku obrazovky co musíš vypnout jinak ti nedá pokoj

184

Odpovědět

+brodyJá tam teda žádnou nemám... pokud ti vadí doinstaluj si plugin AdBlock+ a nemáš tam ani jednu...

181

Odpovědět

Navrhni lepsi zpusob jak si maj na sebe stranky vydelat. Napr. muzou zpoplatnit obsah.

184

Odpovědět

+SolmyrNa začátku to šlo bez nich. Že by se to tu nějak zlepšilo nevidim, jen přibyly reklamy

186

Odpovědět

+brodyDřív to šlo bez nich, protože překladatelé nedostávali za svou práci ani korunu. Možná nevidíš zlepšení, ale kdyby tu 2 roky dělali zadarmo, tak by sem nepřibývala pravidelně 4 videa denně. ;-)

195

Odpovědět

mě teda zaujaly jen ty smyčcový části u Dolls a jinak není to zlý, ale když budu mít chuť na melodic death metal tak si pustím CoB, a když na symphonic metal tak Haggard, což mě zcela nenápadně přivedlo k prosím prosím smutně koukám přeložte ty Haggardy :D třeba jejich hijo de la luna je mnohem lepší než všechny zde přeložený ;)

181

Odpovědět

To jo, ale zrovna hijo de la luna není od nich.

180

Odpovědět

+Dominik Matusjj vim že není, já jen tvrdím že v porovnání s metalovejma předělávkama co tu už byly prezentovány je jejich verze lepší :)

180

Odpovědět

Podle mě je to hodně dobrý. Děkuju Snowi. Neznal jsem, ale poznám :)

180