Dead ParkSuricate

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:283
Počet zobrazení:7 126

Komediální parta Suricate si tentokrát připravila krátký skeč se zombie tématikou. Jak to může dopadnout, když zajdete do zábavního parku, abyste se zblízka podívali na nemrtvá stvoření?

 

Přepis titulků

Zkus štěstí v Dead Parku, novém zábavním parku, kde zombie nákazu nepředstírají! Žádné ploty, žádné meze. Stoprocentně vás zamrazí. Kringle Radio. Čau lidičky, mám tady Amauryho z Dinardu. O víkendu jsme byli v Dead Parku. Byl to mazec! Nebyl to žádnej trapnej park, kde zombie sedí v kleci a nemůžou na tebe. Jseš tam mezi nima. Vidíš je. Klidně tě můžou popadnout. Bylo to boží. - Určitě jseš v pohodě?

- Jo! Jo! V poho. Byla to bomba. Měls jít taky. Začala mě tam po chodbě honit zombie. Najednou po mně skočila a chtěla mě sežrat. - Těsně mi minula ucho. - Těsně. Pokousaly vás. Neblbni. Je to skvěle zabezpečený. Je tam ochranka. Vždyť je to park. Veselá příhoda!

Najednou se přede mnou objevili dva zombíci. - Ty budeš hrát mě a my budem zombíci. - Jo, bude to super. Na začátku ti dají páčidlo. Musíš to pak všechno rozluštit. - Páčidlo. - Tady máš páčidlo. - A ještě helmu. Když se přede mnou objevili, schoval jsem se za takovou zídku. Pak jsem... Dělej, že vycházíš zpoza zdi. Hraješ mě. Schovej se za zeď. Tak pojď. Jste v pohodě?

- Vůbec v pohodě nejste. - Ale jsme. - Děláme zombíky. Spolupracuj trochu. Zaútočili na mě a já jsem upustil páčidlo. Najednou jsem ty jejich tlamy měl kousek od obličeje. Neumíš si představit, jak jsem se bál. Já už nemůžu. Vždyť jste zombíci! Uklidni se. Je to jen hnusná čepice. K ničemu ti... - Jo. - To ses pomátl? Co je to s tebou? - Polož tu ruku. - Dávej pozor.

- Pořežu vás. Pořežu vám kolena. Přestaň. Zjevně jseš pod tlakem. Musíš se uklidnit. Jsem v pohodě. Jsem na tom líp než ty. - Polož tu ruku - Polož tu prachovku. - Nejdřív ty. - Polož tu mou ruku. - Oba zaráz. - Zhruba zaráz. - Jo. Bude to dobrý. Omlouvám se. Vůbec to nechápu. Lásko.

Bude to dobrý. Půjdeme domů. Když mladého muže v Seine-et-Marne postihla náhlá demence, začal vyhrožovat svým dvěma kolegům... Následuje počasí. Překlad: qetu www.videacesky.cz Takže jsem popadl nůžky a začal jsem jim vyhrožovat. Je to ale už rok a jsem na tom o dost líp.

Díky, chlapi. - Nevídáme se moc často. Nevyfotíme se? - Jo. Sýr.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No nahodou chytit tohle psycho asi neni moc dobry... ale byl by to vtipnej napad do zombie apokalypsy, kdy by nepoznal normalni lidi od nakazenych :-)

60

Odpovědět

ehm...WTF?! :-D


Ale blití bylo dobré..:-D

66

Odpovědět

jenom tohle video za celý den? :(

101

Odpovědět

Kde jsou ty časy, kdy byly 3 videa za den a občas i 4...naposledy před čtvrt rokem :(

21

Odpovědět

A teď vážně, kdo to pochopil?

404

Odpovědět

To blití :D

124