KondomSuricate

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:208
Počet zobrazení:9 914

Jak je důležité míti ochranu stále při sobě, se dozvíme v dnešním videu z kanálu Golden Moustache.

Přepis titulků

- Máš kondom? - Co? Máš kondom? Asi ne. A ty nemáš? Ne. Do prdele. Tolik tě chci. Já tebe taky.

Nic, tak zítra. Ne, to ne. Skočím pro něj, hned budu zpátky. Počkáš na mě? Vždyť tu bydlím, ani se nehnu. Tak jo. Zatím. Omlouvám se.

- Jsem jako ostatní. - Jděte první, nespěchám. Chcete pomoct? Víte co? Pomůžu vám, půjde to rychleji. A je to. Vezmu tenhle. Tady máte. Hezký večer. Do prdele!

Počkejte! Nefunguje to, nemůžeme se nějak domluvit? Dobrý večer. Sakra. Hm, fajn. Díky, nashle. Nic nechcete? Ne, ne, já jsem totiž hledal tu...

Pohankovou mouku, ale tu nemáte. Co tyhle kondomy? - Jak jste to udělal? - Vím o všem, co se tu šustne. - Sráči. - Nemusíte mi hned nadávat. Policie? Přepadl mě nějaký šílenec. - Vypadá fakt odhodlaně. - Co? Pospěšte si, ten zmrd mě škrtí. - Nechte toho.

- Nemůžu dýchat. Honem! Dneska si nevrzneš. Vám úplně hráblo! Přišel jsem tam a prásk! Dal jsem mu do držky. Ňouma. Přímo do kebule. Řekls, že dorazíš, a skutek utek! Dobrý večer. Omlouvám se, že vás obtěžuju, já jen... Mám malý problém. Něco chceš?

Chceš bodnout? Ne, ne. Teda jo... Byl jsem s přítelkyní, ale neměli jsme ochranu, tak... tak se chci zeptat, jestli nemáte šprcku. Co? Šprcku. Kondom. Udělej se jí na ksicht, to máš lepší. Vtipný, ne? Zasměj se.

Řek vtip, tak se zasměj! Jasně. Prej jasně... Vypadni! Odpal! Co blbneš? Proč ho mlátíš? - Nevím. Vlastně se mi líbí. - Co? - Nevěděl jsem, jak mu to říct. - Nešahej na mě. Co to meleš? Jsem citlivej.

Zavři držku! Nechci nic vědět. Seš fakt divnej. Hned budu zpátky. Nemůžeme se nějak domluvit? - Dneska si nevrzneš. - Vypadni! Odpal! Nemáš drobák? Mám, ale potřebuju ho, promiňte. Jo takhle. Omlouvám se, že vás ruším.

Nemáte náhodou kondom? Přítelkyně na mě čeká už dvě hodiny, vybil se mi mobil, určitě má strach. Musím se s ní pomilovat. Zachráníte mi život. Bude si myslet, že jsem blbec. Uklidni se. Počkej. Vroubkovaný. Cože? Kondom.

S tímhle ji dostaneš ke hvězdám. Na. Děkuju. Není zač. Děkuju! Pořádně to rozbal! Díky! Šampione.

Já jdu pro croissanty. Příští týden? Nemáš drobák? Jasně. Za to tě obejmu. Ale ne, pardon! Trochu jsem tě... To nic. Omlouvám se.

Tohle si nech. - To ne. - Tohle taky. - Ne, to nemůžu. - Nech si to. - Vážně? - Jo, to je fuk. - Dost už. - Udělá mi to radost. Seš hodnej. Měj se! Nedělej si starosti.

- Díky. - Já děkuju. Počkej! Sluší ti to. Sakra, zdrhl. Skoro jsem ho měl. Mám ten kondom! Můžem na to vlítnout! A je vroubkovaný! Mami, tohle je Ben.

Bene, moje mamka. Výhoda hraní pokeru je, že se vrátím s cro... Vrátím... s croissanty... VROUBKY No dobře... Trojnásobek bodů.

Proto ti to tak trvalo. Jo. Vroubky. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

improvise adapt overcome
Archer-Candy Bar

30

Odpovědět

Abych parafrázoval, s kondomem je to jako se zbraní, lepší mít a nepoužít než potřebovat a nemít. :-D

101

Odpovědět

kam se na Surikatu hrabe např. College Humor aj jiní

134

Odpovědět

38 eček za kondomy? to v tom balení musí být schovaná i prostitutka...

471

Odpovědět

Cekal jsem spis, ze prijde domu, ale uz ji bude brousit ten typek na voziku :D

712