ProfíkSuricate

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:199
Počet zobrazení:8 534

Dobrý policajt ví, jak ze zločince dostat informace.

Přepis titulků

Teď mě dobře poslouchej, Moreno. Máme dost důkazů, abychom tě zavřeli, až zčernáš. A hlavně... Víme, žes tam nebyl sám. No tak dobře... Kafe? Kafe nepiju. Fajn.

A co tohle? Z tvé domoviny. Že bychom si spolu dali doutník? Jako kámoši. Nekouřím. Tak teď jsem se naštval. Fakt že jo. Na rozdíl od tebe mi za to, že tu jsem, platí. Takže mám čas. Spoustu času. Tamten rozpis říká něco jiného.

Píše se tam, že končíte v šest. Ten rozpis už neplatí. NOVÝ ROZPIS STARÝ ROZPIS Ztrácím tu kvůli tobě čas. Hrozí ti nejmíň 15 let. Ve vězení si řekneš: "Měl jsem toho kámoše udat." - Ale bude pozdě. - Proto to kafe a všecko? Chcete, abych práskl parťáka?

Tak to mi teda fakt nedošlo. Ani jste neřekl to slovo... Parťák... Řekl jste kafe. Mohl jsem se vyjádřit jasněji. Neříkejte. - Poslouchám. - Moc ho neznám. Je diskrétní, má několik přezdívek. Můžeš ho popsat?

Jo, to bych mohl. Pošlete sem portrétistu. Pokračuj. Je to běloch, kolem třicítky, blonďák, má prořídlé vlasy. Má kulaté brýle a náušnici. To je vše? A taky má jizvu.

Obří jizvu na pravé tváři. Na víc si nevzpomínám. Díky za spolupráci. Je to on? Ne. A tenhle? Ne. Ne, říkal jsem kulaté brýle...

Ne, říkal jsem mladý! Tohle je stařík. A nemá jizvu. To je Harry Potter. Ne, vždyť to je krajinka. To už ani nejsou portréty! Koukněte se sám. Vždyť to je krajinka. To už ani nejsou portréty!

Koukněte se sám. Držte se popisu. Díky. Budeme mít portrét podezřelého, pošlete sem tým. Je to on! Zatkněte ho! Ne! Ne! Ne, ne!

Ne! Drž hubu! Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hm kde se asi inspirovali?

01

Odpovědět

Za mne skvělé. Od hudby až po nápad :)

91

Odpovědět

Mám po zhlédnutí dost takové negativní... smutné... pocity.
Asi jsem fandil detektivovi. :-)

230

Odpovědět

presne, neznasam filmy so spatnym koncom

132

Odpovědět

Kdo jinému jámu kopá...
je Ukrajinec.

131

Odpovědět

...je u něho na brigádě.
...nazývá se hrobníkem.

Toho je ;)

40

Odpovědět

+.......kdo druhemu jamu kope, tak sa z hory ozyva.

41

Odpovědět

Kto druhemu jamu kope...sam do nej sam :-D

01