Filmy versus realitaSuricate

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
96 %
191. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 788
Počet zobrazení:37 188

Tentokrát si francouzská komediální čtveřice Suricate vzala na paškál filmová klišé. S jejich tvorbou jste se mohli již seznámit z videí Den, kdy Země přestala masturbovat a Sex ve videohrách

 

Přepis titulků

FILMY VERSUS REALITA VE FILMECH Dobře, nabourám se do systému... Bingo! V REALITĚ Tak co? Zaseklo se to. Virová databáze byla úspěšně aktualizována.

VE FILMECH Robbe, jsi v pohodě? Pamatuješ si, jak jsme spolu stříleli lukem? Byl jsi úplně levej. V REALITĚ - Pamatuješ si, jak... - Drž hubu! Odpal! Běž pro pomoc! VE FILMECH Hra začíná.

V REALITĚ Vždyť přece neumíš šít, idiote. VE FILMECH Počkat... přibliž ty brýle. Co to je? Panebože... V REALITĚ Přibliž ty brýle.

Co to je? Černý pixel, pane. Rozlišení je na hovno. Nic není vidět. VE FILMECH V REALITĚ VE FILMECH Dej mi tu sponku.

Jdeme! V REALITĚ Hej! Jsme tu zamčený. Jsme tři. VE FILMECH V REALITĚ VE FILMECH Nechte mě tady. Zdržoval bych vás. V REALITĚ Co to děláte?

Nenechávejte mě tady! Neste mě na zádech! Můžu trochu chodit. Ne? VE FILMECH A V REALITĚ Překlad: TimTam www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Máte rozhozené titulky.

182

Odpovědět

Většinou to šlo dobře odhadnout, co bude následovat, pěkně udělané, někdy trochu klišé, ale ten konec, ten byl tak hustodémonkynečekaněkrutopřísný! :-D

1363

Odpovědět

Možná bych tam ještě přidala běh... Herec ve filmu běží x-minut a není vůbec udýchanej, nezakopne apod. :D

571

Odpovědět

tak trochu mi to připomnělo Robba Starka :D také zasažen šípem :D

4012

Odpovědět

Osobně mě nejvíc pobavil ten postřelený středověký muž, když byl ponechán osudu. =D Ten to zahrál fakt dobře. =D

430

Odpovědět

hehe dobry. meli tam avast

341

Odpovědět

Tak kvůli posledním scénce jako jo, ale jinak to bylo většinou dost mimo...

20190

Odpovědět

Výborný video. Nicméně musím se trochu zastat toho přeskakování přes auta, v 99 % případů to není přes stojící auta, nýbrž přes dobržďující, které vjedou hrdinům do cesty.

266

Odpovědět

Ono celkově je tahle scéna uplně mimo, protože... "Ve filmu" běží čelem k boku auta a tak se zklouzne (ve skutečnosti bych to udělal taky, nabereš tím rychlost a vypadá to dobře :D), zatímco "Ve skutečnosti" tam běží z poza auta, a tak obíhá nelogicky (stejně jako by bylo nelogické se z toho směru snažit tu kapotu přeskočit) celé auto místo toho, aby ho přeběhnul už zezadu. :)

2044

Odpovědět

+R3diKdyž se sklouzneš prdelí po kapotě nabereš rychlost?

412

Odpovědět

+R3diKdyž je správně navoskovaná a nemáš v náprdelní kapsy klíče, tak třeba jo :) Ale to nebylo předmětem mého příspěvku, tak je to jedno.

2224

Odpovědět

Chuck Norris to dá i na Rolls&Roysu

292

Odpovědět

Mě vždycky dostane, když chce někdo po technikovy v nějaké serióznější kriminálce detailně přiblížit foto a technik ho s wtf výrazem odpálkuje něčím jako "moc se díváš na Kriminálka Las Vegas", "nejsme v tv seriálu/filmu" apod.

Jinak výborné video.

443

Odpovědět

Perfekt jakovždy od týhle partičky 10/10

261

Odpovědět

prostě zabijárna. Taky jsem přemyšlel jak by to asi tak vypadalo, ale tohle bylo dost dobry.pro mě byla nejvetsi zabijarna ten počítač jak se sekl :-D Díky za překlad Videačesky

241

Odpovědět

to vobíhání auta je přesný :)

262

Odpovědět

2:00 - Cool guys don't look at explosions!

294

Odpovědět

Výborné video ! :D Na konci som čekal nejaké zľaknutie sa typu " Čo to ku***... ?! " ale toto bolo ešte lepšie ! :D

211

Odpovědět

Jo, taky mě vždycky neskutečně štvalo, že ve filmech je každej naprostej expert na jakýkoliv počítačový systémy a prolomí každou databázi za pár sekund zmáčknutím několika kláves. Nebo to nekonečný přiblížení fotek atd.

251

Odpovědět

Přiblížení dotáhli k dokonalosti v Trpaslíkovi :-D http://www.youtube.com/watch?v=KUFkb0d1kbU

213

Odpovědět

+Houhoto neni o hackingu ale o parodii na scenu z blade runnera (ktory sa ale odohrava v buducnosti, s pocitacmi z budnucnosti a s fotkami z buducnosti, takze az take odveci to neni, zvlast na sci fi film z 1982), kedy digitalna fotografia bola v plienkach a hlasom ovladany pocitac neexistoval

http://www.youtube.com/watch?v=qHepKd38pr0

204

Odpovědět

Další