S.T.R.E.S.Suricate

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:555
Počet zobrazení:20 891

Znáte to, chcete někoho představit a najednou máte okno. Jak se ten člověk jen jmenuje? A jak si s touto stresující situací poradí zásahová jednotka ve vašem mozku?

Přepis titulků

Hej! Ahoj! Ahoj! A tohle je kdo? Co? Cože? Jak ses měla od posledně? - Jo, dobře. - Ahoj! Představíš mě?

Samozřejmě. Adriene, tohle je... A sakra! Jdeme na to, pohněte! - Její jméno! - Estelle, ta sestřička? - Ne. - Ludova holka? To už vůbec ne. To je ona, ne? HOLKY, KTERÝM NEZAVOLAL ZPĚT Možná změnila barvu vlasů.

A co tahle? Vykašlete se na to, tipneme to. Sandrine? Potřebujeme víc času. Ať mluví. Dejte mi 4 milisekundy. Do hajzlu, to je moc dlouho! Mám první písmeno. S! Ha! S jako Sandrine. Určitě?

Někdy se totiž mýlíte. Ne, určitě je tam S. Mám vzpomínku! VZPOMÍNKA: PÁRTY U PIERRA Jsme uvnitř. Tady je! Sakra, byl namol. Mathiasi! Kdo to je?

Seznámil ses s ní tady. - Je hezká. - Sakra, řekni mi jméno! Přemýšlej! Josianne? Ne, Josianne je jméno domovnice. - Lucie! - Lucie! Jmenuje se Lucie! Lucie. Lucie je moje sestra. Já jsem Sandrine. Já vám říkal, že se jmenuje Sandrine.

- 71 04, to je ono? - Jo. Prozvoním tě, ať máš moje. Aha, já už ho mám. KLUK Z PÁRTY Mathias. Jmenuju se Mathias. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nejlepší fígl je ... "Hele prosim tě a jak, že ty se jmenuješ ? Já jsem Lenka ! Né to vím, já myslel přijmením." a máte to z krku :)

90

Odpovědět

Jo jsem porad rikal jedny slecne Lucko,ale vedel jsem že se jmenuje nějak na L :D pak mi to sama řekla a smála se mi,že je Lenka tak jí do ted rikam Lucko

21

Odpovědět

Mě dokonce zdraví a znají lidé, které jsem snad vživotě neviděl. Moji na to prostě serou a dívají se dál, jak opice mlátí činely...

550

Odpovědět

To znám moc dobře, akorát ta jednotka rychlého nasazení dopadá většinou takto: https://www.youtube.com/watch?v=D-eeGl7Ydx8

130

Odpovědět

Já většinou zapomenu jméno dotyčné hned jak ho dořekne a to nemusím být ani na mol :D ale už mám několik metod jak zpětně to jméno vyloudit a to bez toho abych vypadal jak idiot :D

290

Odpovědět

Prezraď... aké máš na to triky?

110

Odpovědět

+...."Vašek se dříve styděl za zapomínání jmen svých přátel. Pak ovšem objevil REVOLUČNÍ metodu, díky které už zná všechny své přátele. Pomocí této jednoduché metody nyní můžete stejných výsledků dosáhnout i vy BEZ sebemenší NÁMAHY. Tajemství se ukrývá v..."

410

Odpovědět

+LatyfundistaNee, ono to nejde dál rozkliknout !!!!

130

Odpovědět

+NADrazakChcete znát můj tajný recept na to jak nevypadat před holkama hloupě, i když hloupí jste? Zaregistrujte se prosím do mých internetových kurzů vsechnyvasoskubu.cz. a zde Vám bude odhaleno tajemství oněch metod, které jsem dlouhé léta studoval v šaolinském klášteře.

230

Odpovědět

+Vasek242Hm. Všechno dobrý, všechno beru, ale nedahí se v šaolinským klášteře sbalit jen plešatý chlapy ve fialový záštěře? Takovýho můžu sbalit před Tescem na krabičák...

10

Odpovědět

+LatyfundistaTajemství se ukrývá v... pa,pa,pá, famfáry, ohňostroj, přeltěj stíhačky, vypustěj holuby, zadudaj dudáci, bezhlavé kuře běhá po dvoře ...v tom nemít žádné kamarády.

80

Odpovědět

Mám úplně stejnej problém a skvěle na to funguje systém okamžitého použití toho jména: "Ahoj, Jana." "Ahoj Jani, jak se máš?" prostě musíte to jméno hned vrazit do další věty.

120

Odpovědět

+JohnSorrowHmm, tak to si zapamatam

20

Odpovědět

+JohnSorrowPřesně tak to dělám taky!

00

Odpovědět

poprosim o preklad conan a kevin hart v posilovni :) https://www.youtube.com/watch?v=jDdKtWnFXFo

20

Odpovědět

Bude už v úterý. O to si fakt psát nemusíš. :-)

60

Odpovědět

+BugHer0ano myslel som si ja len pre istotu ak by ste mali na praci nieco ine :D

00

Odpovědět

Vidíte? Chlap je rozumný odhadne situaci a jméno rovnou řekne :D
Ženská musí čekat a vychutnat si vás :D

323

Odpovědět

Ten závěr je boží! :D

190

Odpovědět

Stejný jako u mě akurát ta zásahovka nikoho nenajde :/

180

Odpovědět

Keby sa kazdy volal "kámen", neboli by taketo komplikacie...

1080

Odpovědět

Klidně by z toho mohl být celovečerák

500

Odpovědět

Je, ale jmenuje se V Hlavě a je to hovno.

831

Odpovědět

+Morfeus500Hovno seš tak leda ty.

353

Odpovědět

super spracované je to :D

191

Odpovědět

Jedno z nejlepších od Surikaty, jaké jsem (tady) viděl...
Dokonalý drama!

540

Odpovědět

Dobrej je ještě třeba "Duch" (La Fantomme nebo tak nějak) a to má přes dvacet minut a fakt to stojí za to. :)
Ale tohle je docela dobrej kraťas, kvůli klipům jako tenhle mám tu jejich partičku rád.

21

Odpovědět

Tak tohle bylo dokonalý :D

650