Deathstroke: arkhamský zabiják

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:57
Počet zobrazení:3 881
Krátký fanouškovský film z roku 2014, věnovaný oblíbenému záporákovi ze světa DC Comics.

Přepis titulků

Vítejte zpět. - Nesplnili jsme úkol. - Vracíme vám peníze. Každý drobák. Takže... Můj poradce mi říká, že elitní tým žoldáků, které mi sám doporučil a kterému jsem velkoryse zaplatil 25 milionů za zabití Batmana, nesplnil svůj úkol. Měli jsme plán, ale Batman nás objevil, než...

No jasně. Najednou se objevil, dostal dvanáct mých chlapů. Poradce jsem shodil ze střechy, takže co si asi vymyslím pro vás? Počkejte. Prosím, pane! Příště budu vědět, co dělat. Říkám si, že žádné příště nebude. Slyšel jsem, že máš nějakou práci. Něco takového.

Zaplatíš mi dvojnásobek. A předem. Vážně? A Batman umře ještě dnes večer. A co tohle? Když dokážeš porazit všechny moje lidi v příštích pěti minutách, promluvíme si. To je vše? Jo, máš pravdu.

Udělej to beze zbraní. Potom si promluvíme. Platí. - Moc pěkný, díky. - Zkus ho nezakrvácet. Ještě něco, o čem nevíme? Pěkné. Mám ještě dvě minuty a třicet dvě sekundy, kdybys měl další lidi na hraní. Dostaneš 25 hned a zbytek, až bude hotovo. Musím na tyhle blbce přitvrdit.

A doufám, že neudělá vola i z tebe. Ještě něco? Hodně štěstí. Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář