Tornado RexDeskový James

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:641
Počet zobrazení:7 089

Vítám vás u svého prvního překladu pro tento web. Jsem DJ Obelix a někteří mě mohou znát díky překladu seriálu Glee. Zde se ovšem hodlám zabývat i zcela jinými projekty, než je Glee (ač ani tomu se nebráním a v nejbližší době čekejte nějaké Glee tématické video).

Tentokrát vám přináším překlad videa, jehož hlavní hvězdu vám nejspíš nemusím představovat. James Rolfe, který je spíše známý jako Angry Video Game Nerd, má spoustu dalších projektů, kterým se věnuje. Jedním z nich je i Deskový James. O co se jedná? James má kromě sbírky videoher také slušnou kolekci deskových her, a tak si řekl, že by nebylo od věci, kdyby se některým zajímavým kouskům podíval na zoubek a představil je svému internetovému obecenstvu. Jako spoluhráč mu většinou slouží "Motherfucker" Mike Matei (autor všech úvodních kreseb a častý "maskovaný" host v AVGN videích), ale tentokrát si přišel zahrát i další kamarád, kterému se ovšem lepí smůla na paty. Jak se může taková nevinná desková hra zvrtnout? Podívejte se.

VIDEO NENÍ VHODNÉ PRO OSOBY MLADŠÍ 18 LET!

 

Přepis titulků

Deskový James Tornado Rex Tohle je Tornado Rex! Páni! Dostaň se až na vrchol, ale pozor na Tornado Rexe. T-Rex! - To je hustý! - Vítr se zvedá, vzrušení stoupá. Ale bylo by lepší, kdyby nás hrálo víc. Tak někoho pozveme.

Čau kluci, můžu hrát s vámi? - Smolař Bootsy? - Ne, Smolař Bootsy. - To si dělá srandu? - Je to debil. - Blbec jeden. - Prý dokonce ošukal žábu. - Pojebanec! - Je to idiot! - Kouří si vlastní péro! - Ale no tak. Pamatuješ, jak jsem už skoro dokončil Rubikovu kostku a ty jsi mi to posral? Já nechtěl, byla to nehoda.

Občas jsem trochu nemehlo. Hele, hrát s námi můžeš, ale... Dávej s tím bacha! Já si to radši vezmu. Co to zase děláš? Ukážu ti to. Nasadíš tornádo na horu a třikrát zatočíš. Víc než třikrát už je moc! Jinak to vylétne a někoho zabije. Vypíchneš si s tím oko a umřeš! - Jasný? - Chápu. Třikrát zatočíš.

Umíš vůbec počítat do tří? Raz, dva, tři. Tak jdeme hrát! - Budu červený. - Já budu žlutý. Hraje se to takhle. Každý máme dva výletníky a musíme se dostat ze startu do cíle. Celkem snadné, že? Ze startu do cíle a nesmí vás zasáhnout tornádo. Nevím proč, ale v této hře se nepoužívá kostka, ale kartičky. Kde jsou? - Bez kostky? - A když vytáhneš kartu Tornado Rex, vypustíš Tornado Rexe.

- Můžu to zkusit? - Fajn, věřím ti. - Třikrát zatočíš. - Třikrát. Můžu? Počítám. Raz, dva, nasrat! Promiň, už to neudělám. Tornado Rex, jsi připraven na jízdu? Tornado Rex, před ním se neschováš. Až tě ďábel zavolá, zůstaneš v hrůze stát! Prásk, prásk, jste mrtví!

Prásk, prásk, jste mrtví! Šplháš až na samý vrchol, chceš se dotknout nebes. Ale raději nevzbuď Tornado Rexe, jinak se ti postará o jistou smrt. Tornado Rex, jsi připraven na jízdu? Tornado Rex, před ním se neschováš. Až tě ďábel zavolá, zůstaneš kurva stát! - Přestaň podvádět! - Já že podvádím? - Jo. - A co jsem udělal? Před chvilkou jsi hýbal s figurkami.

- Ani hovno, ty hajzle! - Ale jo. Strkáš si karty do rukávu. Já si do rukávů nic nestrkám. To ty si strkáš věci do řiti. A taky foukáš do tornáda. To ty jsi včera foukal koze do prdele. Už mám toho tvého švindlování dost! Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz Do prkýnka!

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Velza: Díky už to de, přes mozillu to nešlo tak sem to zkusil přes explorer a našel sem to v tý složce jak si psal

180

Odpovědět

hrozná s****a tohlecto...

1848

Odpovědět

Tak nevim, protože když přehráváš tyto flaš videa, tak se ukládájí na disk a z disku hned přehrávají. Časem se vymažou, to jak má každý nastavený, třeba za týden.
No a mě se ukládají do adresáře C:\Document and Settings\Moje Jmeno\Local Settings\Temporary Internet Files. Chce to jen najít, ale když klikneš aby se to seřadilo podle data otevření, tak to není tak velkej problém.

180

Odpovědět

Velza: Tak sem prohledal komp skrz na skrz a nenašel sem to

180

Odpovědět

Ten soubor je DeskovyJames-TornadoRex.srt
I v systémových složkách a skryté soubory.

180

Odpovědět

Ace: kde to je asi složitější, podle toho jaký windows nebo linux a prohlížeč používáš.
Ale zkus vyhledat soubor , to jsou titulky a vtom adresáři by měl být i film asi tak 19 164kB velký. Ten zkopíruješ a přejmenuješ na s koncovkou FLV.

180

Odpovědět

Jak to můžu mít uložený v počítači když to jen přejraju? A kde?

180

Odpovědět

dalo se ale přiště radši Angry Video Game Nerda, prosím :)

191

Odpovědět

game video nerd je skvělej ...vůbec proč už nepřekládáte jeho videa toto za moc nestálo

188

Odpovědět

Ace: Stahovat nic nemusíš, když si to přehrajež, tak to máš uložený v počítači, jen to najít.

180

Odpovědět

ztráta času...

180

Odpovědět

Mě se to nezdálo nějak trapné, jenom tam chyběla tak nějak ta slovní kritika jako v AVGN (tím nemyslím že tam chci sprostá slova, ale vtipné narážky na tu hru).

180

Odpovědět

Fingon: Já už na to narazil, ale nemám na to sílu koukat :-D. Bohatě mi stačily úryvky v Board James :-)

180

Odpovědět

Parádááááááááááááááááá. Víc NERDA

180

Odpovědět

to by mohla být dobrá hra

180

Další