CrossfireDeskový James

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:421
Počet zobrazení:6 410

Už dlouho se na VideaČesky.cz neobjevil žádný jiný projekt od Jamese Rolfea než AVGN. Proto jsme se rozhodli přeložit další díl jeho webseriálu Deskový James, který, jak už název napovídá, se zaměřuje na deskové hry. V pořadí třetí díl zde na serveru má název Crossfire. Užijte si adrenalinovou bitvu mezi Jamesem a jeho kamarádem Mikem, kteří spolu zápolí doslova o holé přežití. Máte také svou oblíbenou deskovou hru?

Přepis titulků

Panebože! Crossfire! Tak tohle bude hustý. Ani jste hru nemuseli hrát, ale reklamu určitě znáte. Kdysi v budoucnosti... největší výzva všech dob... Crossfire! Aha. Takže někdy v budoucnosti bude pár kluků v kožených bundách hrát hru, kde střílí kovové kuličky, aby dostali puk do soupeřovy branky. A když prohrajou, odletí do pekla. Crossfire! Tohle tě dostane! Na počátku 90.

let dávali tuhle reklamu nonstop. Nebyla to jen reklama. Spíš půlminutový film. A kdykoliv jsem ji viděl, totálně mě uchvátila. Zeptejte se kohokoliv: "Hele, znáš Crossfire?" A on vám odpoví: "No jasně. Crossfire." Fakt, že si všichni tu reklamu dodnes pamatují, dokazuje její neuvěřitelnou sílu, kterou nám vymyla mozek. Crossfire máme vypálený v naší šedé kůře do konce života. Ale všichni se oblbnout nenechali.

Může se hra vůbec té reklamě vyrovnat? To zjistíme. Princip je jednoduchý. Máte dva různé puky a snažíte se je střelit soupeři do branky. Má to stimulující efekt, když pod svým dělem hrabate po kuličkách. Pálíte a dobíjíte. Bez přestání. Ale zbraň se každou chvíli ucpává. A tyhle posuvné zátarasy se hned zlomí! Chtěl jsem je slepit, ale na co? Měly by sloužit k nastavení obtížnosti, ale žádný velký rozdíl to není.

To by bylo ke hře asi vše, tak pojďme hrát. Představuji vám Mamrda Mikea. Mamrd Mike! Tři, dva, jedna, PAL! - Nemáš kuličky! - To dám! Hele! Hej, nešahej mi na kuličky! Crossfire! Crossfire! Tohle tě dostane! Hele, kdes vzal tolik kuliček?

Máš víc kuliček než já! To jsou moje, ty je máš za sebou. Ty seš hajzl! Tumáš! Tumáš! Dostanu tě! Dělej! Dělej! Už tě mám! Došly mi kuličky! Ne! NE! - Nesnáším tě! - JO! JO! Neeeee! Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

chtelo by to prelozit vice dilu

00

Odpovědět

Suprové, a dost! XDDD

190

Odpovědět


Odpovědět

best je ten napis a hudba motherfucker mike

190

Odpovědět

Naprostá hovadina... :/

1817

Odpovědět

náter od začiatku do konca :D

191

Odpovědět

Totálna strata času, ale zábavná! :D Prekladajte dalej! :D

181

Odpovědět

Velmi zabavne dat MOTHERFUCKER MIKE i do tagu :D

180

Odpovědět

Hodně WTF hra :). Ani malé dítě to nemůže bavit dýl jak 10 minut.

182

Odpovědět

Nebudete niekedy v najbližšej dobre prekladať Camp Cult? To by som veľmi rád :)
A aby som nebol tak odveci, tak video je super :D

182

Odpovědět

dobrá krysa Mike :D

181

Odpovědět

Z toho intra chčiju :D :D MOTHERFUCKER MIKE!!!

181

Odpovědět

Obelix: jj to co sem dal Zdenda je treba dost slusny. A nebo tohle http://www.youtube.com/watch?v=IPUmAd50o5k&feature=relmfu
Top ten nejhorsich zaporaku :)

181

Odpovědět

Myslim, že z těch Top 10 stojí za překlad určitě Top 10 nejhorších filmových klišé :-) http://www.youtube.com/watch?v=Klltwoa6glE&ob=av3e

181

Odpovědět

Juhůů už sem myslel že se na něj zapomělo :D

181

Další