Pan KyblíkDeskový James

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:370
Počet zobrazení:5 240

Po delší odmlce vám opět přinášíme nové video Deskového Jamese (James Rolfe - AVGN). Tentokrát ovšem nepůjde o klasickou recenzi, ale spíše o krátký hororový film, v němž se James s Mikem utkají s nemilosrdnou hračkou panem Kyblíkem. Co může natropit taková bezelstná dětská hračka? Nechte se překvapit...

Přepis titulků

VideaČesky.cz uvádí Pan Kyblík Vzpomínáš si na pana Kyblíka? Jasně, ta reklama tehdy běžela pořád. - Pan Kyblík! - Je to tak! Jsem pan Kyblík! Jsem pan Kyblík, dej mi dovnitř kuličky. Jsem pan Kyblík, vystřelím je z pusy. Jsem pan Kyblík, to bude frmol.

Jsem pan Kyblík, plný kyblík švandy. Kdo první strčí kuličky do pana Kyblíka, vyhrává, ale pozor, protože se mu vykulí z pusy! Jsem pan Kyblík, z pusy mi padají kuličky. Jsem pan Kyblík, kuličky, to je moje. Jsem pan Kyblík, to bude frmol. - Jsem pan Kyblík, plný kyblík švandy. - Vyhrála jsem! Pan Kyblík od Milton Bradley.

Tak to je hodně zvrácený. Jak to mohli prodávat dětem? No... to spíš naše divný mozky to takhle překrucují. Není to tak hrozný... No, v té reklamě přímo říkají, že mu padají kuličky z pusy. To ale není to samé jako "strč mi kuličky do pusy". Já vím, ale... Co myslíš, že tím zamýšleli? Tohle tě přeci musí napadnout. Znamená to, že do něj naházíš kuličky, které mu vypadnou z pusy.

Nic víc. Jak myslíš, ale stejně je hnus. Nemáš náhodou tu hru? Mám. Mám pana Kyblíka. A tady ho máme. Neškodná malá hračka pro děti. Můžu se mrknout? Vidíš ten červený nos? Vypadá jak notor nebo pedofil. Jo... Dáme dovnitř baterky, zapneme a už to sviští. To je pan Kyblík. Jako by dělal moonwalk.

Nabereš svoje kuličky a hodíš je dovnitř. Proč je nemůžu hodit rukou? - Protože... tak se to nehraje. - To je hrozně stupidní! Musím zelenou lopatičkou sbírat zelené kuličky? Ano. Já mám žlutou, takže musím sbírat žluté kuličky. A co se stane, když seberu červenou kuličku? Je tam nějaký trest? Netuším. Jo, tak to je paráda...

Takže tohle je celý? Jo, to bude nejspíš všechno. Musí tam být ještě něco, ukaž, kouknu do návodu. Hele, přečti si tohle. Tady to dole? Pan Kyblík je hra na baterky, kterou lze hrát jen se speciálními kuličkami. Aha, abychom tam náhodou nestrčili jiné... kuličky. To mi stačí.

No nic. Asi už půjdu. - Fajn. - Nezlob se. Zatím. Čau. Špatná volba slov vedla k záměně s felací šourku. "Kuličky mi vypadávají z pusy." Tento slogan se stal předmětem zesměšňování a kontroverze, protože odkazoval na mužské genitálie u pusy pana Kyblíka. - Haló? - Čau. - Zdar. Hele, nevšiml sis na panu Kyblíkovi něčeho divnýho?

Ne, čeho jako? No... pořád jezdil kolem. Jako by byl pořád zapnutý. - No tak to jsi ho asi nevypnul. - Ne, jsem si jistý, že vypnul. Možná jsi s ním nějak hnul. Třeba znovu naskočil, kdo ví? No... taky nějak... vylezl na křeslo. - Jako jak? - Nevím, prostě tam vyšplhal... abych řekl pravdu, nevím, co se děje. No, nezdá se mi, že by to svedl, ale možný je všechno...

A poslední věc... Myslím, že mi šel po koulích! - Ty vole... No nic... - Fajn, tak se měj. - Čau. - Hej! Jsem pan Kyblík! - To ne! Ne! Ne! Neboj se, nechci ti ublížit. Chci ti jen ocucat kuličky! - To nedává smysl, vždyť jsem to zrušil! - Ne ne, spíš jsi mě vzrušil! - Haló? - Miku, okamžitě jsem přijď! Co se děje?

Ležel jsem v posteli, pod peřinu mi vlezl Kyblík a mluvil! - Tys měl nějakou noční můru? - Nevím. Fakt už tu ničemu nerozumím. Hele, nemáš otevřený okno? Měl bys ho zavřít, venku prší. Myslíš v ložnici? Dobrá, ale rychle sem doraž. Tak fajn. Jen najdu boty a hned jsem tam. Dobře. Jsem pan Kyblík!

Kuličky mi padají z pusy, jsem pan Kyblík... Zasraný kuličky! Já ti dám kuličky! Jsem pan Kyblík! A ocucám ti kuličky! Dej mi pocucat! Chceš si užít? Chci ti ocucat kuličky! Ne, chceš plastový kuličky! Jako tyhle! Ne, myslím koule, varlata, buráčky, pytlík, bimbátka, mandličky! Kuličky!

Vezmi si ty zasraný kuličky! Ne moje! - Koule! - Jdi ode mě! Vypadni, ty zvrácenej úchyle! Ty prasáku hnusnej! Chci cucat kuličky, cucat kuličky, cucat kuličky! Cucat kuličky! Cucat kuličky! Cucat kuličky! Běž pryč, cucej jeho kuličky! Kuličky!!! Kuličky! Kuličky! Kuličky! Pytel! Kuličky! Kuličky! Kuličky! Moje koule!!!

Slez ze mě! Ocucám ti kuličky! Ocucám ti kuličky! Ocucám ti kuličky! Ocucám ti kuličky! Ty zmrde úchylnej! Dej mi kuličky! Moje kuličky! A kurva! Do prdele! Kurva! Pomoc! Chcípni! Chcípni, ty zkurvenej hajzle! Ty vole!

Co to kurva bylo?! Co se tu kurva dělo? No... teď už je mrtvej! Až na to, že kdekoliv, kde je pan Kyblík, nikdo není v bezpečí... Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak může normální člověk nosit v baráku kšiltovku? Demence :D

1825

Odpovědět

Ty seš vůl. Že je to schválně ti asi nedošlo, co?

220

Odpovědět

Já na kšiltovku v domě sbalil tři holky.

232

Odpovědět

myslim ze je docela divné mluvit v tomhle video o "kuličkách" v případě že mluví zrovna o koulích...nwm jak vy ale ja svym kouleim nerikam kulicky :D

207

Odpovědět

Jak se pan Kyblík objevil v tom okně tak sem se lekl jak malá holka =D

184

Odpovědět

Mel bych tu neco na preklad sice se tam moc nemluvi ale videjko stoji za to :)

http://www.youtube.com/watch?v=3WgWMgGrZDY&feature=endscreen&NR=1

186

Odpovědět

Drobná rada: Nezkoušejte se na to dívat, pokud je půlnoc, jste doma sami, máte zhasnuto a chcete jít spát - jako já. Není to dobrý nápad :)

185

Odpovědět

to je uchylnej horror :D :D

183

Odpovědět

Dokaze nekdo zjistit zda je to jeho dum nebo jeho rodicu? A kde on bydli? By me zajimalo kde by vzal na takovej barak

1937

Odpovědět

James bydlí ve Philadelphii, ale adresu fakt neznám :-)

183

Odpovědět

Uvědomte si, že ten frajer má na svém youtube účtu přes 800000 odběratelů a skoro 300milionů shlédnutí!!! tím je otázka zodpovězena!

205

Odpovědět

No v průběhu AVGN se měnila místnost, kde natáčí. Buď si nějakou místnost upravil, nebo se taky mohl přestěhovat :-) Některé záběry byly snad i z bytu (jak vyhodil z okna Supermana na NES). Ale to může být i u kamarádů. Konkrétně sklep z tohoto videa se objevil dle mého i v AVGN dílu Halloween, kde šel hlídat děti. Jinak jelikož je ženatý, tak předpokládám, že již má vlastní dům. Jestli se nepletu, tak je vysokoškolák, takže vydělat si určitě umí. A má hodně fanoušků, při fundaci jeho nového filmu nasbíral v přepočtu na naše několik miliónů korun (přesná částka se mi teď hledat nechce). Takže kde by měl brát, prostě vydělal :-)

210

Odpovědět

Skvělý! :D :D :D
Nechtěl by někdo sepsat všechny ty narážky? Poznala jsem jich jen pár :)

187

Odpovědět

Nevím jak vy, ale já bych si od pana Kyblíka ocucat kuličky nechal.. :)

1826

Odpovědět

No fuj, najdi si radši holku.... ;-)

214

Odpovědět

jsem jediná které tohle připomělo panenku Chucky? :-)

1815

Odpovědět

James je borec! :-) Naprosto super, skvělá parodie na všemožné lekací horory, kde odevšad něco vyskakuje.

181

Odpovědět

nebyla náhodou reklama na pana kyblíka v =3? :D

192

Odpovědět

Jasně, díl se jmenuje Po celém obličeji / All over your face. Starej dobrej tlustej Ray:-)

http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/3-po-celem-obliceji

192

Odpovědět

+morusrubraNice, díky za odkaz. Je dobré si připomenout nejlepší léta =3.

190

Odpovědět

Prvni jsem si řikal, že to je blbost, ale nakonec se z toho vyklubal super vtipnej horor a dokonce jsem se i lekl.

191