Alf a HyperScanAngry Video Game Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 43
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:308
Počet zobrazení:8 084

Ani tento Štědrý den nemůžete být ochuzeni o Angry Video Game Nerda. V následujících dvou speciálních vánočních epizodách se podíváme na hru se seriálovou postavou mimozemšťana Alfa a také na téměř neznámou konzoli HyperScan. Co myslíte, půjde o kvalitní kousky?

TOTO VIDEO NENÍ VHODNÉ PRO OSOBY MLADŠÍ 18 LET!

Přepis titulků

DVANÁCT DNÍ SRAČKÁNOC Ale ne, to je Alf na Sega Master System. Hra je založena na televizním seriálu z 80. let. Ten seriál jsem miloval, protože hlavní postava byla loutka. Ano, milovaný mimozemšťan Alf, vlastním jménem Gordon Shumway. Ztroskotal na Zemi a žil s rodinou Tannerových. Ne s těmi Tannerovými z Plného domu. Cílem je nalézt předměty, kterými opraví svou loď a odletí domů.

Venku se ale musí vyhnout agentům FBI, kteří po něm jdou. Je to velmi podobné hře E.T. na Atari 2600. Tihle chlapi jsou děsiví. vypadají jako pedofilové, úchyláci nebo znásilňovači dětí. Jsou oblečeni do stereotypického kabátu a máchají rukama do vzduchu, jako by říkali: "Pojď sem, Alfe, mám bonbónky." "Nechci ti ublížit, jen si chci sáhnout na tvůj mimozemský zadek."

"Vypadni z mé kuchyně, úchyle!" Co je to za město, když je za denního světla na každém rohu pedofil? Polovina obyvatel jsou cyklisti, kteří neumějí jezdit ve správném pruhu. Nemáte čas se jim vyhnout. Alf vidí jen kousek před sebe. Obrazovka se nepohne, dokud nejste asi v její třetině. Jestli proti vám něco nejede se nejlépe zjišťuje touto trapnou technikou jít a zastavit se.

Jak? Jak jsem zemřel? Nebyl jsem ani na stejné úrovni. To se stačí dotknout mé nohy? Nefungují zde ani zákony trojrozměrného prostoru. Nesmíte stát nikde poblíž tohoto čtverce. Grafika se dá odpustit. Ale proč Alf na chvilku zmizí vždy, když se otočí? Hra nedokáže držet tempo.

Moment, ty ses otočil? Tak moment. Dobrý. Víte, co si myslím o zvukových efektech? Nemůžu vám to říct. Víte proč? Protože tu žádné nejsou! Dokonce i v Atari 2600 byly zvukové efekty. Tady je jen tahle příšerná hudba. Zvykejte si.

Z nějakého důvodu je mají Tannerovi ve sklepě velkou díru ve zdi. Ta vede do jeskyně plné netopýrů. Tannerovi, neměli byste s tou dírou něco udělat? Nemůžete ji přehlédnout, je hned pod schody. Proč tam je? Nemusím snad říkat, že nemáte žádný ukazatel energie. Smrt na jeden zásah. Zkuste si projít kolem těch netopýrů.

Zkuste to! Kurva, zkuste to! Skrčení nepomáhá. Není o moc nižší. Není smyslem skrčení zmenšit svoji výšku? Alf místo toho udělá tenhle trapný polovičatý dřep, jako by se chtěl vysrat. Právě jsem zmáčkl tlačítko 2. Smrt na jeden zásah je tou největší vadou hry.

Můžete být v půlce jeskyně, tam se vás něco pošimrá, a vy jste zase na začátku. Celkem máte pět životů, jedno pokračování, dalších pět životů a pak je konec hry. Žádná další pokračování, žádné ukládání, žádné kódy, nic! Hodně štěstí, blbečku! Pokud se ve hře dostanete dál, máte větší trpělivost než já. Přejete si pokračovat?

Líbí se mi, že první volbou je NE. Věděli, že nikdo si tuhle kokotinu nezahraje víc než jednou. Jediným důvodem, proč hrát znovu, je asi jen tohle. "Hej, úchyle! Tohle chceš, že jo?" "Ty starej úchyláku!" "Ty zasranej úchyláku!" Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je fakt vše? Po víc než půl roce (poslední přeložená epizoda v květnu), se tu objeví dvě krátká náhodně vybraná (z celé série 12 navazujících) videa AVGN a konec? Nemluvě o několika mezitím vydaných epizodách...a zatímco každý den koukám, jestli se tu neobjeví další, naleznu tu jen přeložený reklamy (!!!! Fakt? Všude je jich málo, proč sem než AVGN raději nepřeložit tři další...) a jak cestovka obdarovává zákazníky.

151

Odpovědět

A víš, že se na nás taky mohli vys*at a nepřekládat nic? Místo abych byl rád, že se tu objevilo aspoň něco, tak máš kecy, že ti to nestačí! Takový nevděčníky bych vždycky nejradši nakopal do...

111

Odpovědět

+PersekutorUpřímně, to tu opravdu z AVGN nemusí být nic, protože abych se tu koukal a dočkal se za víc než za půl roku, tak to už mi to stačí v angličtině. Byť nepochytím třeba úplně vše. A dát tady náhodné dva díly z kompletní navazující série, to už je lepší se na to v*y*s*r*a*t. A nakopej se sám, můžu si tu říct názor, a takový překlad nerda je prostě nanic. X-krát jsem tu prosil (a se mnou mnoho dalších) o oživení překladu, nikdy jsem nedostal z VČ žádnou odpověď. A čumět tu na přeložené reklamy? Na to kašlu. Kromě Robot Chicken, sem tam Normana a Whose Line tu už není nic moc, ještě leda Vsauce.

90

Odpovědět

+Persekutornoirut64: Proč jsem přeložil tato dvě videa? Protože až těsně před Štědrým dnem jsme se dozvěděli, že běžní překladatelé nerda nebudou mít čas ani na klasickou nadílku AVGN. Proto jsem se ještě 23.12 večer podíval na některá videa z té vánoční série (když jsou Vánoce) a rychle je přeložil. A s tím, že tahle vánoční série AVGN je navazující, nesouhlasím. Ta návaznost mezi díly je minimální.
Pokud tě to potěší, jeden z nováčků by se měl do AVGN pustit, tak snad se tady dočkáš i svých lepších dílů.

80

Odpovědět

+PersekutorKéž by se do toho pustil :-) Každopádně navazující jsou, prostě dvanáct dní herních "sraček" rozbalené po sobě. Nenavazuje to "příběhem", ale tvoří to celek, i proto tomu dal nerd číslování. Jinak jsem se nechtěl nikoho dotknout, ale AVGN je tady můj nejoblíbenější pořad, a překlad poslední rok hodně váznul, a čekání na nové přeložené díly bylo nekonečné. A tak jsem aspoň na Vánoce čekal přeloženu celou tuto Vánoční sérii. A když se tu objevil jen takový střípek, tak už mi ujelo zklamání, za to se omlouvám.

70

Odpovědět

HURAAA NEJLEPSI DAREK ;DDD MOC DIKKY

245

Odpovědět

to vážne niekto vyrába také shitoviny?

139

Odpovědět

Předpokládám žes myslel ty hry. Palce dolů máš asi za nepochopení :). Nicméně ono se to děje i dnes, akorát že mají trochu vylepšenou grafiku. Viz CoD, NFS, nebo komerční software

182

Odpovědět

Super :).. sa teším na časť s Crazybus :D

63

Odpovědět

Boží, konečně jsme se dočkali. Bude i zbytek videí?

413

Odpovědět

AAAAAAAAAAA je to tu OH YE

164

Odpovědět

Tak kvůli tomuhle od rána každou hodinu refreshuju webovky. Díky videacesky, díky moc a Veselé Vánoce všem Překladatelům, uživatelům i trollům :)

833