Dishonored se představuje

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:511
Počet zobrazení:5 816
Minulý týden vyšel velmi povedený a atmosférický trailer k nové hře studia Arkane Studios, které můžete znát zejména díky jejich práci na Dark Messiah of Might and Magic a Bioshocku 2. Tato hra se jmenuje Dishonored a bude ji vydávat Bethesda Softworks. Půjde o stealth akční adventuru z pohledu první osoby, kladoucí důraz na steampunkovou atmosféru. Osobně bych hru zatím popsal jako mix Bioshocku, Assassin's Creed a Half-Life, což nezní vůbec špatně. Hra by měla vyjít ke konci roku 2012. Jako vždy můžete do komentářů vkládat odkazy na videa s herní tématikou jako trailery, rozhovory, machinimy, dokumenty a podobně, které by podle vás stály za překlad.

Přepis titulků

Mé srdce má klid, pouze když jsi se mnou. Pospěš si domů. Ano, on zabil císařovnu. Za to vás nechám popravit, Corvo. Můj drahý Corvo. Jaký smutný osud tě postihl. Milovaná císařovna je mrtvá a všichni si myslí, že jsi ji zavraždil ty.

My ale víme, co se doopravdy stalo, že? Nechceš svůj život ukončit za zvuku skandování idiotů, až tvoje hlava dopadne na zem, ne? Možná by to šlo jinak. A aby to bylo zajímavější... Mé znamení. Ber to jako dar. Všem členům hlídky.

Přecházíme na stupeň vysoké pohotovosti. Dávejte pozor na jakékoliv podezřelé osoby. Varování všem občanům. Z příkazu městské hlídky je zakázán vstup do všech kontaminovaných budov. Všichni podezřelí musí být okamžitě nahlášeni úřadům. Podle zákona Lorda Regenta nahlaste všechny Weepery. Vyčistěte to.

Prosím, ne! Ne! Dámy jsou násilím znechuceny. Dokud ta nákaza zůstane mezi chudými, nevidím důvod, proč se znepokojovat. Ty za těmi dveřmi! Co tam děláš? Zastavte ho!

Stráže! Stráže! Zastřelte toho bastarda! Zabijte ho! Má smrt nic nevyřeší. POMSTA VYŘEŠÍ VŠE Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (64)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nepoužívají u steampunku elektřinu ? A co tou párou vyráběli ?

183

Odpovědět

A víte, jaké je hlavní specifikum steampunku? NEPOUŽÍVAJÍ elektřinu, je teprve málo rozšířená, takže tohle do steampunku fakt nepatří.

193

Odpovědět

ale oni nepoužívaj elektřinu jako zrdoj energie používaj velrybí olej ;)

180

Odpovědět

wtf? ta alternativní realita je ukrutná!! tohle mě dostalo, skvělý!

190

Odpovědět

Nejsilnější trailer na hru, co sem viděl tenhle rok.

191

Odpovědět

Ten trailer mi připoměl několik her najednou...Hardreset, AC, Zaklínače a při zastavení času si před očima proběhl i Prince of Persia. Ale když se nad tim chviličku zamyslíte, tak tahle hra má solidní potenciál. Od Bethesdy dostane slušnou dávku financí, myslím že i délku (pokuď si s tím dají práci jako s Elder Scrolls), hratelnost by mohla být zajímavá a jak jsem si pročítal komenty, tak nepředpokládám že by to byla nějaká vykrádačka.

190

Odpovědět

merhy: COD a AC jsou v mých očích dost nudné hry. Co se týče AC vadí mi přehnaný důraz na super ninja itala který nemá mít s assassiny společného nic. A CoD? lineárí střílečky s přijatelným pseudodějem který nejde zvrátit a superslavný Multy který hrál skoro každý. Ale s časem se v podstatě nezměnilo nic z hratelnosti. Oba ty tituly se dají dohrát s prstem v nose za několik hodin na běžné obtížnosti (medium a hard)

Není všechno zlato co se třpytí.

Já neprohlásil že to bude nejlepší hra všech dob ale je směšné že to po shlédnutí videa hodíš do kolonky KLON AC když to s tím má společného jen chlápka v kápy...vlastně jsi v takovém případě ještě horší než já

Nicméně tahle konverzace už olizuje plameny proto salut a zkus být trochu méně mainstreamový, neuškodí ti to ;)

187

Odpovědět

Askadrin:hlavně,že vidíš jeden trailer(možná více) pár screenů a hned to musí být nej hra...
Ze své zkušenosti vím,že spousta her vypadá nádherně ve videích,ale pak nic,takže tvá přehnaná reakce byla více než nesmyslná.Jinak hry jsem hrál jako Diabla,NFS(celou sérii),CoD(celou sérii),AC(all),zaklínače(oba),SW:Kotory,Command and Conquer(všechny),Commandos,Doomy a dál bych mohl povídat do stovek titulů.Já sem řekl jak to vypadá a řekl svůj názor na tuto hru a dokud si to nezahraji a nebo neuvidím pořádný gameplay(recenze neberu vše je pro ně to co jsi napsal krátké,atd..),tak svůj postoj nezměním.

181

Odpovědět

merhy: to seš teda hustej já jsem hrával tetris v době kdy to byla nejlepší hra na světě a přece můžu říct že se mi tahle hra líbí. Deptá mě jak tvá předpojatost vůči herním mechanizmům (hrál jsem AC a diablo a od teď už nebude žádná lepší hra) tak tvé utkvělé přesvědčení o tom že už nikdy nevznikne nějaká zajímavá hra. Dnešní hráči jsou tak rozmazlení a chtějí tak zbytečné nesmysly až je mi z toho špatně. Jasně herní průmysl JE o tom jak nadělat prachy, jako každý, ale spotřební hráči jakých jsou plná křesla jsou k pláči. Neumí nic ocenit mají jen plné tlamy nadávek a kritiky, moc lineární, moc těžké, moc nudné, moc složité, moc krátké, moc dlouhé...dá se pokračovat do nekonečna...

A k tomu argumentu ohledně toho že máš nahrány všechny dobré hry, to je asi tak použitelný jako argument že existujou důkazy o tom že holocaust je pověra... tím chci naznačit že je to o úhlu pohledu a pro jiné můžou být tvé "nejlepší hry" snůžkou pěkných crapů

no offense

180

Odpovědět

A cp takhle přeložit Pach Attack 1x3. ???

180

Odpovědět

trochu mi to připomíná Thiefa :)

180

Odpovědět

Mara: Přesně tak. Jen v Oblivionu a tady začínáš přímo ve vězení, ale všechny začátky jsou stylem: Nevíš, kde jsi, proč tam jsi, ani, proč s tebou mluví cizí týpek a pomáhá ti dostat se pryč.

180

Odpovědět

hustý....

190

Odpovědět

Mara: Vault je svým způsobem takové pěkné vězení.. viz. chování pana správce, když UTÍKÁŠ, jako z vězení :D

180

Odpovědět

Phate, nezapomínej na Fallout 3 ;)

180

Odpovědět

Týpek na začátku zněl jako lord Baylish

180

Další