Náctileté Želvy ninjaDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:253
Počet zobrazení:6 448

Vychovávat náctileté želví mutanty není žádná legrace. Život ve stokách tomu moc nepomáhá.

Přepis titulků

Náctileté želvy ninja, Náctileté želvy ninja. Náctileté želvy ninja. Želvy, které jsou náctiletými. Leo, no tak, musím se jít vysrat. Běž někam jinam. Žijeme ve stoce. Ty žiješ ve stoce. Třísko, Leonardo si ho v koupelně honí. Sklapni, blbečku!

Ty jsi blbeček, blbečku! Leonardo, to stačí. Už jsi tam dost dlouho. Tvoří tam želví polévku. Donatelo! Sklapni, sklapni, sklapni! Mikey, hádej, co mám. - Je to pizza.

- Čas na pizzu! Ha, pizza. Cowabunga! Co se děje? Myslel jsem, že pizzu miluješ. Radical? Dobře, dám ji do ledničky. - Miluju tě. - Teplý! Kluci, seznamte se s Lindou. Seznámili jsme se na internetu a bude teď s námi žít.

- Moment. - Co to, ku*va... Během vaší výchovy jsem se cítil osamělý... Moc nám na sobě záleží. A já si myslel, že Třiskovi záleží i na nás. Ale asi ne tolik, aby nám řekl, že si přivede nějakou couru. Proboha, omlouvám se. To se nemělo stát. Táhni do pr*ele! Ani nejsi můj skutečný otec!

Už chci odsud vypadnout! Tohle byla chyba. Všechno to byla velká chyba, promiň. Teplý! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten Emonardo je mega =D
jinak z nich vyrostli pěkní fakani

110

Odpovědět

Nikdy jsem nepochopil tu mentalitu ve filmech, kdy rodič po uhození dítěte málem odříkává 400 otčenášů zatímco za sebou záhne kříž skrze Jeruzalém.

504

Odpovědět

Lidi na západě z nějakého důvodu začali absolutně odsuzovat téměř jakoukoli formu fyzických trestů.

202

Odpovědět

+TarylinPořád je lepší facka než hodinový proslov o tom jak špatně se chovám.
Jako malej jsem ale většinou obdržel oboje:D

232

Odpovědět

Můj bratranec, když žil v Americe, uhodil jednoho drzého spratka a lidi se k němu pomalu chovali jako k vrahovi. Jiná kultura.

81

Odpovědět

+SriberPočkat, mlátit CIZÍ děti, to by snad neprošlo ani v ČR.

Jsem si vědom, že v některých zemích je společensky nebo i právně nepřijatelné použít tělesných trestů vzhledem k zákazům typu "Neskákej pod ten autobus.", ale mlátit dítě, že je drzé, to mi připadá jako neschopnost vymyslet jiný trest, či se ovládat. Což považuji za selhání vychovávajícího.

149

Odpovědět

gaaaay

322

Odpovědět

Stoleti...
https://www.youtube.com/watch?v=YaG5SAw1n0c

00