Mariovo setkání s agentemDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:926
Počet zobrazení:9 722

A máme tu první z několika dílů, ve kterých se známé videoherní postavičky setkávají se svým agentem, aby si nechaly poradit, kam mají směřovat svou kariéru. První je na řadě Mario, který byl v arkádové hře Donkey Kong z roku 1981 pojmenován Jumpman (Skokan). V této plošinovce se Mario musel vyhýbat nejrůznějším překážkám a sudům, které po něm házel opičák Donkey Kong, aby se dostal až za svou vyvolenou Pauline. V roce 1985 se pak začala prodávat hra s názvem Super Mario Bros., ve které figuruje známé sourozenecké duo Mario a Luigi. V této oblíbené hře se musel Mario proskákat světem plným podivných želv, aby se dostal až k princezně Peach. A teď už si můžete vychutnat  tuto schůzku Maria s agentem z doby před vydáním Super Mario Bros. Poznámka: PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) je organizace bojující proti zneužívání a ubližování zvířatům.

Přepis titulků

Poslyš, Skokane, ta věc s malým Donkey Kongem nám pěkně kazí pověst! Zavřel jsi obří opici do malý klícky. Pokusil ses zabít opičí dítě! PETA nestíhá měnit cartridge. Potřebuješ novou image. Musíš bojovat s něčím míň lidským. S nečím, co nemá nikdo rád. Želvy!

- Lidé mají rádi želvy. - Z průzkumů vyplývá, že by většina mužů ve věku od 18 do 35 let život želvy ukončila, kdyby dostala příležitost. Navíc je podle nich tesařina trochu moc pánbíčkářská, - takže jseš instalatér. - Vždyť o instalatérství vůbec nic nevím. Instalatéři frčej. Kup si zvon. - Pořád to táhneš s tou Pauline? - Jo, jo, začíná to vypadat dost vážně. - Nejspíš ji požádám o... - Žádný zásnuby. Skonči to. Ty potřebuješ nějakou celebritu.

Nejlíp šlechtičnu. Modrá krev je v kurzu. Zastupuju jednu princeznu, která by se k tobě parádně šikla. Tak princeznu, jo? Skvělý. Milostnej život máme z krku a musíme začít řešit rodinu. Lidi neradi kupujou videohry s jedináčkama. Co takhle brácha? Máš bráchu? Teď už jo. Tohle je Luigi. Nesmírně si vážím této příležitosti. Vždyť vůbec nezní jako já!

- Já jsem Luigi! - Tenhle chlápek je profík. Taliánskej přízvuk nahodí jako fotr, co ztrapňuje svý děcko v Mekáči. Říkal jste mi, ať držím svůj původ pod pokličkou. Nechal jsem se kvůli tomu přejmenovat na Skokana! - Jak že ses jmenoval? - Mario! Skvělý, to jméno chci zpátky. Italové teď hrozně frčej. A ty, buď shodíš 15 kilo a vyrosteš o 25 cenťáků, nebo se okamžitě dekuj z mýho kanclu!

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Cool!!!!

201

Odpovědět

that Fag one: nejsi náhodou ten kretén s nickem chci nasrat admina a podobně?

něco ti ukážu - něco co tě odrovná - myslím že jsem se s tebou hádal uz u dílu kde se zlobí tatíček král---

---T...A...L...I...A...N
I--T..A...L...I...A...N

je to těžké pochopit, já vím, ale to jsou stejná slova jen s jedním písmenem navíc - když budeš přemýšlet spíš o významu dílu a ne o takových pitomostech tak ti to dojde - snaž se

226

Odpovědět

Iam Luiiigiiiii :D !!! 9/10

203

Odpovědět

konec tradičně nejlepší xD

202

Odpovědět

get the f.ck out of my office :-DD

202

Odpovědět

cola_boy: tím chceš jemně naznačit, že jsi retard ?

181

Odpovědět

nahodou je ta grafika boží :D připomíná mi to mé dětství

181

Odpovědět

zasa S-U-P-E-R diel!!!! :D

181

Odpovědět

V1k1: to je tak schvalne protoze to ma vystihovat pixelove hry ... prej grafika o nicem .. lol xD

181

Odpovědět

stejne sem tam misto Talian slysel Italian

1921

Odpovědět

Aneb vznik Maria...

181

Odpovědět

Docela závidím BugHer0vi jeho angličtinu, protože já se na ty díly s agentem musím dívat tak 5x abych pochopil jenom polovinu z toho, co říká :D Mele hrozně rychle na můj vkus :)

181

Odpovědět

Manager :D

181

Odpovědět

jedno z tech dobrych
asi nej zatim

181

Odpovědět

V1k1 lol to je fakt debil ta grafika je onicem si delas p***l to nemá bejt dobrá grafika to má jenom lidi pobavit a jestli ses nezasmál tak te lituju protoze ses nezasmál nejlepsímu dorkly

182

Další