SnakeDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:583
Počet zobrazení:5 766

V dnešní epizodě se podíváme poprvé do prostředí akční hry Metal Gear Solid. Snake je zvyklý poslouchat věčné příkazy a poznámky plukovníka Campbella, ale všechno má své meze...

Přepis titulků

Snakeu? Co se stalo? Snakeu? SNAAAAAKEU! - Co je? - Díky bohu, že jsi v pořádku. Ježiši, plukovníku. Mám od vás asi 14 zmeškaných hovorů. Co chcete? Páni. To jsi teda... nemusel. Já tu umírám strachy a ty na mě budeš drzý?

BOJOVAL JSEM S OBŘÍM DINOSAUŘÍM ROBOTEM! Dobrá, dobrá. To samozřejmě chápu. Jen bys mohl brát ohledy na... mé city. Řekněte mi, co jste chtěl. Proč jste mi volal? Nešel bys se mnou na nový film Tylera Perryho? Samotnému se mi nechce. A nikdo jiný nemůže. Takže vy mi zavoláte uprostřed smrtelně nebezpečné mise, jen abyste mě pozval na FILM TYLERA PERRYHO?!

Ano. Takže hele, Madea jde zase do vězení a říká si... Snakeu, posloucháš mě? Snakeu? Snakeu? SNAAAAAKEU! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Metal gear solid snake moja prva hra na PS. Ten cas leti :(

180

Odpovědět

Možnost komentovat je od toho, abyste vyjádřili svůj názor. Jak kladný, tak i záporný. Tak se tu nehádejte. Takový vtip na tak velikou hru je ubohost a pobaví spíše ty mladší, kterých se éra PS1/PS2 už netýkala.

181

Odpovědět

Ezekiel: Já se tě taky nijak nechtěl dotknout, jen se vžij do role překladatele který do toho videa vložil mnohem více času než tu jednu minutu kterou to zabralo většině lidí to shlédnout a pak když se chce např. potěšit z výsledků své práce tak tu naráží na přehnaně negativní komentáře typu "tak tohle video je trapný, to tu nemuselo být" "ztráta času" a podobně..

180

Odpovědět

masque: Možná jsem to řekl moc hrubě, ale nesouhlasím s Tebou ... já si myslím, že je dobře, že tu tohle video je, ale pokud se mi tento díl nelíbil, tak si myslím, že není nic proti ničemu vyjádřit svůj názor, ikdyž připouštím, že to šlo i slušněji. Každopádně práci překladatelů si vážím a respektuji ji, vyjadřuji se jen k videu.

180

Odpovědět

welsh: Hej! Dej si facku jo? Třeba se mu to nenačetlo! Tak hned nevyjížděj ty raketo poblázněná scvrklá.

182

Odpovědět

hra Meal Gear Solid jop to si dobře pamatuju nedávno se mi stýskalo tak sem si to na PS zahrál :D

kks ale jak to pověsí a hned ta melodie že umřel xDD

180

Odpovědět

Já jsem na prvním PS hrál hlavně Medal Of Honor a spoustu dalších her. Vůbec si nepamatuju jak se jmenoval. OU.

180

Odpovědět

Tvůj původní konetář, kdy mluvíš o oprášení PS 1 nikdo nesmazal, Nejdříve zapoj mozek a až poté něco piš.

184

Odpovědět

Ezekiel: Asi nechápeš, že ať se tu překladatelé snaží sebe víc, že videa která vyberou nedokáží vždy pobavit naprosto každého. Možná by bylo slušné brát na to ohledy a zbytečně tu nerýpat - když se ti nelíbí budeš si asi muset počkat na video lepší, stránky jsou tu pro všechny zadarmo a neangličtináři by měli být vděční za to co pro ně team videa česky dělá...

183

Odpovědět

vzdycky ma dostane I WAS FIGHTING A GIANT ROBOT DINOSAUR

181

Odpovědět

Simonka - Blond? :-D

184

Odpovědět

Sakra, já myslela že to bude z tý hry na mobilu -Had- :-DD

186

Odpovědět

LOOOOOOOOOL storno. Tak ale můžeš tu bughero napsat, proč mažete negativní komentáře. Teď nemyslim urážlivé, ale negativní. Napiš až se vrátíš z pošty kde vyzvedáváš Conanovo DVD bonusů.

183

Odpovědět

Když mi smažete negativní komentář, tak to ještě chápu, chcete tu mít jen ty dobré ohlasy. Ale nerozumím tomu, proč ste mi smazali komentář k tomuto videu který byl - Super video. Asi oprášim PS One.

184

Odpovědět

Hra perfektná, popri Crashovi najlepšia na PSX, ale video nudne. 6/10

181

Další