Pokémon Rusty #4Dorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:534
Počet zobrazení:8 328

Je tu čtvrtý díl miniseriálu Pokémon Rusty. Rusty zavolal svému otci, aby ho vyzvedl a my navážeme přesně tam, kde předchozí díl skončil.

Přepis titulků

Proboha, Rusty, proč jsi utekl z domu? Dokážu se o sebe postarat, tati! - Proč se o mě pořád bojíš? - Je to tu samá nestvůra a profesor Tree nám řekl, že jsi mrtvý. Jakmile budeme doma, vzdáš se všech svých snů a začneš studovat... Bacha! Bože můj! Viděls toho Snorlaxe? - Objevil se zničehonic.

- Já vím, musí to být znamení! Nejspíš ho mám chytit a pokračovat ve své pouti! To ne... do nemocnice, prosím. Rakeťáci srovnali jedinou nemocnici se zemí, ale vím, kde tě vyléčí! Ne, Rusty, ne! Ale nejdřív tu musím něco vyřešit. VÁŽNĚ ZRANĚNÝ SNORLAX na obzoru! VÁŽNĚ ZRANĚNÝ SNORLAX použil KÓMA! JE TO VYSOCE EFEKTIVNÍ!

Má šance je tady! No jasně, Snorlax je asi slabý proti Toyotě. Chytil jsem Snorlaxe, protože jsem boreček! Dobrá, mladý muži, zde jsou tví pokémoni. Díky moc, nashle! Hej... počkej! Jednoho jsi zapomněl. To asi těžko! Tak se podíváme, co je uvnitř.

No vida, můj vřed je fuč. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ježiši :D Ale aspoň měl tenhle díl happy end ;)

190

Odpovědět

dostal jsem chuť si zahrát pokémony! :D a na snorlaxe nemusim hledat nějakou poke-flute, jestli si to dobře pamatuju, ale použiju toyotu! :D

192

Odpovědět

Tak tak, dneska nedele tak si tam supnu crystal a pojdme

00

Odpovědět

dobrý díl ale už se těším na 9 díl podle mě nejlepší co zatím je :)

180

Odpovědět

6tý díl je taky hodně dobrý :) Btw No vida, můj vřed je fuč :D to jsem ani nezaznamenal když jsem to čekoval na youtube

180

Odpovědět

Asi jsem vyrostl ve špatné generaci, ale neznám nikoho, kdo by se zajímal o nějaké Pokemony, Digimony a další mony a tady to vypadá, že to každý žere. Brrr. Jde z toho mráz po zádech.

19130

Odpovědět

Odpověděl sis (na svou neotázku) sám. Vyrostl jsi ve špatné generaci :).

205

Odpovědět

+warkisNeboj. Za 10 let budeš ty ve špatné generaci. Jde to rychle :)

2023

Odpovědět

Proč mráz po zádech?

203

Odpovědět

+TominasProtože je to kravina. Ale když se vám to líbí, tak budiž.

1939

Odpovědět

+TominasŽe to je kravina?? No samozřejmě, ale o to tady přece nejde.
Před časem sem viděl padesátníka, jak sedí před televizí, totálně do ní vtaženej a hltal každou scénu, tak jsem se šel kouknout, co tam dávají, a tam bylo: "Pojďte pane, budeme si hrát." A já si řikám: "Pff... To je dobrá kravina." Ale pro něj to byly vzpomínky, tak jako bude tohle teď pro nás.
A jestli ti v hlavě lítá myšlenka: "No, jo, ale tehdá to bylo umění, to mělo nějakou úroveň," tak opatrně, protože za dalších deset let takhle připomínat budeme zase my mladší generaci, která roste teď na kdoví čem. :) Nemluvě o tom, že stejnej pohled měla pravděpodobně i ještě starší generace na tu generaci dvou medvědů, co se potkali u Kolína. Zajímavý, jak čas udělá z kraviny klasiku, že?

212

Odpovědět

+TominasKravina bylo i sbirani Céček - pro nas, ja se uz nejakych 8 let povazuji za dospeleho, ale pokemoni proste frceli a obcas frcej do dnes.Takze ano, vyrostl jsi ve spatne (jine) generaci.Stejne jako ja s tema ceckama.Jinak, Pojdte pane, budeme si hrat je taky klasika :-) a ne jen pro to, ze v Koline ziju :-)

190

Odpovědět

+TominasPojďte pane, budeme si hrát je náhodou skvělá pohádka a mě mrzí, že má tak strašně málo dílů. Zbožňuju to a to mi není zrovna 60 :D zatím jsem neviděla jiné pohádky s takovou kreativitou a nápadem...
A Pokémoni a Digimoni, líbili se mi hned začátky, ty první díly a tak. Ale potom to začali u nás dávat v 5 hodin ráno aby se jim tam vešly další sračky a já už se nestíhala dívat- i jako dítě jsem chtěla spánek, takže mi uniklo tolik dílů, že už mi to nedávalo ani smysl.
Ale furt to byly lepší seriály než ti dinosauři měnící se na roboty

191

Odpovědět

+TominasJasně. Pojďme pane budeme si hrát, to máme rádi ze sentimentu. Céčka jsem moc nesbíral, ale hokejové kartičky to jo a Pogy. Pokemoni a digimoni jsou pro dnešní pubescenty. Bude zajímavé sledovat, co přinese další generace :D

206

Odpovědět

+TominasDalší generace? .. víc SWAGu, víc JB, víc 1D... tfuj, doufám, že se toho nedožiju, už teď když to vidím, mám chuť jít skočit z mostu..

190

Odpovědět

Já třeba nikdy moc nekoukal na anime nebo tak, ale těch her jsem se něco nahrál. Oni jsou fakt super ^^ .

181

Odpovědět

To shal: Zato ty určitě trávíš své dětství něčím plnohodnotným, jako je četba Dostojevského, Shawa a Shakespeara, že?

191

Odpovědět

Tady nejde o to, že by to lidi nějak moc žrali. Vždyť tohle je spíš parodie na pokémony, která si z toho utahuje. Člověk se o to nemusí zajímat, aby se u toho zasmál :)

190

Odpovědět

Snorlax je slabý proti toyotě :D :D :D

194

Odpovědět

táhle série je zatím nejlepší parodií na pokémony co jsem kdy viděl

185

Odpovědět

to teda :D

181

Odpovědět

jj souhlasím...možná trochu i proto, že jsem nikdy žádnou jinou parodii na pokémony neviděl :-D

180

Odpovědět

+GariusZkus tohle, podle mě taky super. ;-)

1835

Odpovědět

+Gariushmm ,,tohle,, to je vážně něco :D

191