Kdyby byly záznamy v Pokédexu doslovné 1Dorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:4 863

Svět Pokémonů je velice bohatý. A spoustu informací o něm se můžete dozvědět z Pokédexu. Ne všechny informace, které se v něm dají najít, jsou ale asi myšleny doslova. Nebo ano?

Přepis titulků

DOSLOVNÉ ZÁZNAMY V POKÉDEXU Drifloon. Říká se o něm, že chytá ruce malých dětí a odvádí je do posmrtného života. Těžké děti nemá rád. Já chtěl bych být ten nejlepší jak nikd... Proč to nikdy nejsem já? Proč nechceš mě, kouzelný balónku? Alakazam. Alakazamův mozek neustále roste, jeho mozkové buňky se nekonečně násobí.

Díky tomuto úžasnému mozku má tento Pokémon úchvatné IQ 5 000. Ví naprosto vše, co se kdy na světě stalo. Věděl jsi, že pot hrochů je růžový? Páni, prima. Hele, je tvá hlava v pohodě? Největší známé prvočíslo je 2 na 77 232 917 minus 1. Prima. Asi. A věděl jsi...

Slurpuff. Jeho čich je 100milionkrát lepší než ten lidský. I ten nejmenší pach mu o dané oblasti prozradí vše. Jako by viděl nosem! Tento svět je plný přenádherných pachů! Skořicové rolky, květiny a... Starý sýr? A plenky? A splašky.

A další plenky! Panebože, proč mám tak vyvinutý čich? To se nedá! Jasně, za všechno může hromada odpadků plná plenek. Magcargo. Tělesná teplota Magcarga je zhruba 10 000 stupňů Celsia. Darumaka. Výkaly Darumaky jsou horké, takže si je lidé dávali do oblečení, aby jim nebyla zima.

Darumako, už je mi zase zima. Už jsi spořádal to kafe a indické jídlo? - Jasně, šéfe. - To je ono. Skočím ti pro projímadlo. Nebo by sis mohl koupit kabát! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář