Pokémoni jsou více nebezpeční než střelné zbraněDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:5 944
Možná už vás to taky napadlo, Pokémoni jsou poměrně nebezpečná stvoření. Co s tím ale dělat a jak děti na setkání s tak nebezpečným tvorem připravit?

Přepis titulků

Profesore Eastwoode, vítejte v mé laboratoři. Díky za pozvání, profesore Oaku. Profesore, chtěl jsem poprvé vyrazit do vysoké trávy... Chápu, ve vysoké trávě je nebezpečno. - Proto ti dám na výběr... - Dovolte, Oaku. Mladíku, dám ti na výběr ze tří různých možností. - Vyber si jednu, která ti pomůže... - Tak počkat! - Co to ku*va je?

- Dávám klukovi zbraň. Vy jste se snad zbláznil! Nemůžete dětem jen tak dávat zbraně! Tady máš Charmandera. - Co to mělo být? - Dal jsem mu Charmandera. Zbraně jsou podle vás nebezpečné, tak mu dáte ohnivého dinosaura? - Jak to může být bezpečnější? - Prostě je, jo? Opravdu si myslíte, že je lepší učit děti používat zvířata jako zbraně? To znevažuje to zvíře a nastavuje nebezpečný precedens, když čekáte, že dinosaurus bude to dítě poslouchat, když ho může jednoduše zabít.

Profesore, koukejte, chytil jsem Giratinu. - Co je Giratina? - Vládce Obráceného světa, v podstatě pokémoní ekvivalent satana. Takže ďábel? Tenhle kluk chytil ďábla a vy čekáte, že to bude v pohodě, protože ďábel bude poslouchat, co mu dítě poručí?

Ano? - Možná bychom neměli dětem dávat ani Pokémony, ani zbraně. - To by šlo. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

více nebezpeční = nebezpečnější? :)

140

Odpovědět

Jestli je opravdu na konci otazník.... Tak obdivuju tak debilni dotaz

60

Odpovědět

Jde to takhle: slabí - normální - nebezpeční - více nebezpeční - ještě nebezpečnější - nejvíce nejnebezpečnější.

01

Odpovědět

+Taanzapomněl jsi na nejvíc nejslabšejší

00

Odpovědět

+aaaaPardon, tu stupnici jsem začal někde zhruba v prostředku slabosti a nebezpečnosti a pokračoval směrem k nejvyšší nebezpečnosti. Nejvíc nejslabšejší je na druhé straně stupnice. Dokonce bych si dovolil tvrdit, že je to hodnota v celé stupnici úplně nejvíc nejhoršejší.

00