Kdyby byly záznamy v Pokédexu doslovné 2Dorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:66
Počet zobrazení:5 899

V Pokédexu se dá najít spousta informací o světě Pokémonů. Některé informace by tam ale člověk raději nenašel. Pokud vás video bavilo, koukněte i na první díl.

Přepis titulků

DOSLOVNÉ ZÁZNAMY V POKÉDEXU 2 Metang. Levituje pomocí magnetismu. Jeho tělo je tak tvrdé, že ani srážka s tryskáčem nezanechá ani škrábnutí. Ježkovy voči, to je tenhle týden snad popáté! Máš kliku, že jsi mě neodřel! Yamask. Každý Yamask s sebou nosí masku, která bývala jejich tváří, když to ještě byli lidé. Někdy se na ni koukají a pláčou.

To není fér! Není to fér! Byl jsem tak... ošklivý! Houndoom. Pokud vás popálí plameny, které mu šlehají z tlamy, nikdy to nepřestane bolet. Páni, podívej, divoký Houndoom! O 70 LET POZDĚJI Můžeš už konečně sklapnout?! Kadabra.

Říká se, že jeden chlapec se senzibilními schopnostmi se najednou přeměnil v Kadabru, zatímco pomáhal s výzkumem mimosmyslových dovedností. Díky bohu, člověk! Prosím, musíš mi pomoct! Jmenuji se Jason Smith a jsem výzkumný asistent ve vědeckém centru. Netuším, jak se to stalo, ale do postele jsem ulehal jako člověk a vzbudil jsem se jako tahle... věc. JOSH ZVOLIL YAMASKA. Ty jsi taky býval lidskou bytostí?

Jo, nebyl jsem sice stvůra podobná Garbodorovi jako ty, ale jo, taky jsem býval člověkem. KADABRA POUŽÍVÁ KRUTOU PRAVDU To bylo velmi efektivní. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Práve som si vyhľadal na nete pokémona Yamask a what the f*ck...pokémoni sa dosť zmenili od doby, čo som ich ako malý pozeral. ^^

72

Odpovědět

Jsi si tím jistý? Zkus se podívat na některé popisky první generace. Pokémoni byli vždy poměrně krutí. Asi proto je v tom názvu slovo "monsters" :))

11

Odpovědět

Tak tak. Pamatuju, že jich bylo 150, poslední Mewtwo a všechny jsem vesměs znal.
Teď jich je, koukám, už přes 800...

https://pokemondb.net/pokedex/all

100