Mariova bejvalkaDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:5 283

S bývalými přítelkyněmi je to někdy těžké. A s těmi aktuálními zrovna tak.

Poznámka: Předtím, než se vydal zachraňovat princeznu, která je skoro vždy v jiném hradě, zachraňoval Mario právě Pauline, a to ve své vůbec první hře, v Donkey Kongovi z roku 1981.

Přepis titulků

Proč ti Pauline komentuje všechny statusy? A já říkám: "Bowser? Neznám." Přesně, Mario, LOL. No jo, před pár týdny jsme se potkali u kafe. To nesmím mít společenský život? Bylo mi smutno, když tě unesli, tak mě zastřel, no. Když to bylo tak nevinné, tak proč jsi to tajil? Tajil?

To není žádné tajemství, jen jsem zapomněl... Kdo ti píše? - Nikdo. - Pauline, že? Poslyš, rozešla se s přítelem. Potřebuje citovou oporu. Jsme jen přátelé! Je sobotní půlnoc. Píše ti opilá! Jo. Asi si někde v baru užívá. Na rozdíl od jiných přítelkyň, které chtějí akorát sedět doma a sledovat seriály na Netflixu.

No tak to jako promiň, že jsem z toho únosu unavená. No jo, muselo být strašně únavné sedět v místnosti, zatímco já jsem obíhal osm světů. Kvůli tobě mám na rukou krev. Pro Pauline jsem musel jen vyšplhat po žebřících a skočit přes gorilu. Když ji tak miluješ, proč se k ní nevrátíš? Zlato, tak to přece není. Co kdybych si vzal to spodní prádlo, co se ti tak líbí, a potkáme se v posteli?

- Kdo ty sakra seš? - Princezna Peach. Princezna Peach? To je jako co? Nejhorší příchuť zmrzliny na světě? Je Mario doma? Ano, jsem jeho přítelkyně. Říkal, že jste si dali pauzu. Mario! Únos se počítá jako pauza.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář