Proč by videoherní hrdinové neměli zachraňovat princeznuDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:5 025

Ve spoustě her musí hlavní hrdina zachránit princeznu ze spárů záporáka. Je to ale vždy rozumné?

Přepis titulků

Jste volná, vévodkyně. Já, Pixelový Pete, jsem zabil zlého ještěřího čaroděje. Díky, Pixelový Pete. Musím teď zařídit spoustu věcí. To jo. Chránit svůj lid a být přátelským vládcem. Jistě. Hned poté, co potrestám ty, kteří mě zradili. Co to? Jsem vládnoucí monarcha této země. A když jsem potřebovala, aby mí poddaní povstali a pomohli mi, co se stalo?

Nevím... Abych vás zachránil, zabil jsem svýma botama 50 tučňáků. Ano, Pixelový Pete, ty jediný jsi byl věrný. Ale tví přátelé a sousedi? Ti jen přihlíželi uvěznění jejich vévodkyně. Pořádný výprask a několik poprav jim připomene, jak se platí za zradu. Nemyslím, že se to lidem bude líbit. Nebojíte se, že ztratíte jejich podporu? Žijeme v monarchii.

Samotný Bůh mě vyvolil k vládnutí. Nezodpovídám se prostým rolníkům. Tohle není demokracie. Panečku, Pixelový Pete tohle úplně nedomyslel. Vypadá to, že jsem zachránil brutální autoritářskou monarchii. Ano. A za to ti děkuji. Vyslov jakékoliv přání a bude splněno. Vaše Veličenstvo, byl bych rád, kdybyste přestala vykořisťovat poddané.

- A zavedla demokratické volby... - Vaše Veličenstvo! Jste zachráněna! Prima! Jízlivý jezevče, ty kolaborante! Byl jsi mým poddaným, ale když nepřítel rozjel puč, přidal ses k němu. Peterovi jsi říkal, že jsem v jiné stodole, ale nikdy jsi neupřesnil, ve které. Odsuzuji tě k smrti.

Neměl jsem na vybranou, Veličenstvo... Takže, sire Petere z Pixelu, jaké že bylo tvé přání? Ňáký nový boty? Splněno. Pomohou ti pochodovat ode dveří ke dveřím a shromažďovat zrádce na mučení a popravy. "DÍKY", PIXELOVÝ PETE - Hurá... Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dá se to někde zahrát? :D

70

Odpovědět

Hmm... Asi im došla licencia od Nintenda

140

Odpovědět

trocha teroru ještě nikomu neuškodila.

54