Dream Evil - Forevermore

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:117
Počet zobrazení:2 786

Dnes vám přináším jeden z mých nejoblíbenějších metalových ploužáků. Od této skupiny můžete čekat ještě jeden ode mě, protože ten patří mezi mé nejoblíbenější taky. Zajímavé je, že jinak Dream Evil moc neposlouchám... :) Snad se vám tato píseň o ztrátě milované osoby bude líbit. Jinak omlouvám se za klip, ale bohužel na youtube lepší není... :-/

Přepis titulků

Věci, které bych rád odvolal. Tyhle myšlenky jsou zbytečné teď, když jsi pryč. Nikdy jsem se takhle necítil. Lapený v téhle temnotě navěky. Nechala jsi mě osamělého jako listí na zemi. Vše hnědé a umírající. Byl jsem ztracený a nikdy nenalezený.

Ztracený a nikdy nenalezený. Vím, že jsi věděla, že bych pro tebe zemřel. Vím, že jsi věděla, že bych pro tebe zemřel. Byli jsme jako jeden.Teď už nemám nikoho. Naše láska byla pravá a čistá. Ty chvíle, co jsme prožili,dobré i zlé, se mnou zůstanou navěky. Vždy jsem si myslel, jak jsem silný.

Nic mě nemohlo zranit.Jak jsem se jen mýlil. Vyhrál jsem boj, ale prohrál válku. Teď budu procházet údolím smrti. Navěky. Vím, že jsi věděla, že bych pro tebe zemřel. Vím, že jsi věděla, že bych pro tebe zemřel. Byli jsme jako jeden.Teď už nemám nikoho. Naše láska byla pravá a čistá.

Ty chvíle, co jsme prožili,dobré i zlé, se mnou zůstanou navěky. Jsem snad odsouzený chodit sám temnotou a bouří potkám tě znovu v den, co zemřu. Byli jsme jako jeden.Teď už nemám nikoho. Naše láska byla pravá a čistá. Ty chvíle, co jsme prožili,dobré i zlé, se mnou zůstanou navěky.

Přeložil: Tearonwww.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Po deseti vteřinách jsem se na to už prostě nemohl dívat... Nešlo to... Nemohl jsem zjišťovat co víc se tam stane,prostě jsem to musel jít stáhnout!

182

Odpovědět

Anime jsou originální!Vždy v nich najdu to co potřebuji!Ať už chci něco smutného nebo nějakou srandu. A jestli si někdo myslí že anime jsou pro děti tak ať se podívá na hellsing OVA ;) a rychle změní názor.

201

Odpovědět

nesnáším lidi co anime odsuzují ! a říkají že jsou to pohádky takoví lidi by se měli vzpamatovat co to jsou pohádky a anime ;) .. nevím jestli v pohádkách je krev a je to od 16ti let.. a nevím zda dospělí sledují pohádky

193

Odpovědět

No když už k tomu není originál klip, tak aspoň do popisu napiště že je to AMV ... a ze kterýho anime to je. Mimochodem - Chrno Crusade je zlatý fond ...

190

Odpovědět

jak napisal Meliach ,ktomuto by sa tazko lepsie vydeo hladalo ... neskutocne dobre spojenie .

180

Odpovědět

Písnička je to znamenitá, o tom není pochyb. Anime se jmenuje Chrno crusade, je to jedno z mých oblíbených, a dohromady to ladí velmi pěkně, takže není zač se omluvat. Jen tak bokem, tomuto spojení libovolné hudby a anime se odborné říká AMV (anime music video), ale to jen tak bokem. :)

180

Odpovědět

Nic lepšího? Jste v pořádku??? Kdo někdy to anime viděl, tak musí vědět, že snad lepší klip se k tomu ani nemůže hodit.. Nechápu takový zaujatý lidi, se vzpamatujte.. A kdo někdy viděl konec... uhh, jedno z nejlepších anime co kdy bylo chytráci.

180

Odpovědět

Hej a jo... Já si říkal že je to nějáký divný že nevím vo čem to je v češtině :D Příště se nebudu koukat někam jinam :D

183

Odpovědět

no bez ohladu ci je klip dobry alebo nie tak pesnicka je naozaj velmi dobra :D asi si kuknem ake maju dalsie

182

Odpovědět

Já proti anime vůbec nic nemám :)

180

Odpovědět

diky za rozsireni mych hudebnich znalosti

181

Odpovědět

Krásná píseň :) A nebuďte tak zaujatí :P

180

Odpovědět

Původně jsem zavřela oči, abych neviděla animáky, ale pak mi došlo, že neuvidím titulky. To byla úplná Sofiina volba :D
Dík za překlad ;)

1825

Odpovědět

Páni... anime Chrono crusade =O Jen vážně škoda že není nic lepšího :(

187